4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Gel sen geeel ben boşuna öğretmen olmadıımm 😉bunu öğretmek daha kolay.
Listedeki kişilerin nickini yazmadan @ işareti koy aralık bırakmadan nicki yaz .
Aşağı okuna tıkla yeni ismi gir. Kim okuduysa karşısına nickten sonra çiçek böcek koy.
Gelen msjları sabırla cevapla ve okumayanlara msj at. 'Aa ben unuuttuumm :KK8: , :süslü: lar oluyor sakın onları tepeleyip atma grubu tam isterim 😘😘 N Nana bu gece de ikimiz rahat uyuyuyalım gel bacım :KK19:
Tamam ben elimi etegimi çektim o zaman 🙂

Hadi insallah başarırım yanlış bir şey yaparsam kusuruma bakmayın artık😅
Notlarımı ileteyim hersey_dua_ile hersey_dua_ile den haber bekliyordum sen yaz müsait mi değilde gulcana yaz yarın için duasını işte unutmasın , öğleden sonra yazsın sana akşam liste yapılınca sonra gelmiyorlar duasını yazmaya , gülistan, hasbee ve dilhun da yarın için okudu

Notlarımı ileteyim hersey_dua_ile hersey_dua_ile den haber bekliyordum sen yaz müsait mi değilde gulcana yaz yarın için duasını işte unutmasın , öğleden sonra yazsın sana akşam liste yapılınca sonra gelmiyorlar duasını yazmaya , gülistan, hasbee ve dilhun da yarın için okudu
Tamam ben yarın icin takibi yapayım diğer gune de yeni talihliyi seçersiniz madem 😄 kac saaatte bir listeyi yayınlayıp hatırlatma yapayım 😄

Yarın akşam Mrvyvz4832 Mrvyvz4832 nin durumu :KK70:
20200603_233634.jpg

@Singil Duası;
Adım Tuğba. Annemin adı Şengül.. ; Annemin vücut ağrılarına ve bütün hastalıklarına Rabbim ya şafi isminin hürmetine tez vakitte şifa nasip etsin uzun hayırlı ömür versin.

1. @telasememuresi

2. @newplanet

3. @muhursuzpusula

4. @yellowkaya

5. @Hanimhanmck

6. @dilhun80

7. Didem

8. Abisi

9. Ablası

📌10. hersey_dua_ile hersey_dua_ile

11. @Samara96

💞12. @Singil

13. @Gulcan2904

14. @aypare-

15. @sadehayatt06

16. @Amarylliss

17. @_Gulnihal_

18. Mintimint Mintimint

19. @Kara_gozlum

20. @Reengarenk

21. @Karagullu

22. @hasbeee

23. @newplanet 2

24. @ciceklibocekli111

25. @Sur-es

26. N Nana

27. @safi.naz

28. Mintimint Mintimint 2

29. @terliksuu

30. @ciceklibocekli111

31. Mrvyvz4832 Mrvyvz4832

32. @ayseMsb

33. @ayseMsb anne

34. @telasememuresi baba

35. @gulistan1985

36. @Magnifiaque

37. @muhursuzpusula

38. Oriana Oriana

39. @HayatSevinceGuzel

40. hersey_dua_ile hersey_dua_ile 2

41. @Life light

42. istanbulaski istanbulaski

43. @humanbeings

44. @Sabr-Sukur-Dua

Yarın akşam saat 21:00 da lütfen bitmiş olsun..
202 okudum Allah kabul etsin inşallah🙏

Okunup okunmadigindan haberimiz yok daha 🙄
Belki siteye girmiyordur nanacım yanı grupta oldugunu biliyor arkadas ama haber verebilecek durumda değildir belki eger okuyamıyorsada onunkinide paylaşabiliriz 🤗

X