4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Kizlar ozur dileyerek soruyorum namazini mutlakami kilmak lazim ben yataktayim anca hastanede nasil yapicam.otrmak dahil yasak bana boyle okusam olmazmi

Kizlar ozur dileyerek soruyorum namazini mutlakami kilmak lazim ben yataktayim anca hastanede nasil yapicam.otrmak dahil yasak bana boyle okusam olmazmi
Canım senin niyetine birimiz kılarız istersen, istersen de duanı edersin estağfurullah salâvat çekersin başlarız :KK19:

Gözlerle namaz kılmak diye bir şey de var da İslâm kolaylaştırma dinidir, zorlaştırma değil :KK36: seni ve bebeğini en ufak bir tehlikeye atmadan yapabiliyorsan yap yoksa kılarız biz:KK19::KK19:

Gozlerle kilmayi ogretirseniz yatdik yere kilarim tabi keske otra bilsem oyle kilarimda iste😔
Gözlerle namaz kılmak diye bir şey de var da İslâm kolaylaştırma dinidir, zorlaştırma değil :KK36: seni ve bebeğini en ufak bir tehlikeye atmadan yapabiliyorsan yap yoksa kılarız biz:KK19::KK19:

Biri bitirince diğerine hemen başlayalım dedim bir günde yetiştirebilmek için. Bu duayı ilk kez okuyorum ezberimde de yok. Yani iyi niyetle bi şey söylemiştim. zaten öyle yapıyormuşsunuz ne güzel. Tam olarak yazdığım mesajın neresi delirmelik???
Canım senin mesajın delirmelik değil de son nokta gibi oldu😊kurallar belli, 44 kişi, herkes bir şey anlamayıp 3 soru sorsa 120 soruyu geçiyor😊 2-3 de okuma usulü tavsiyesi verse 120 de öyle yapar:KK57:240.
Sorun şurda anlamayacak 120 şey yok:KK19:aynı sorular dönüp duruyor :KK51:okuma şekli belli, 120 kere aynı usül önerilse değil, 120 tane farklı usül sunulsa curcuna🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ yanlış anlaşılmaları düzeltme, alınganlıkları telafi :işsiz:az okudu çok okudu okumadı:işsiz::KK47:bir de özel ekstrem durumlar var:KK51:bir de listeden çıkma olayı var😅😅😅

Canım senin mesajın delirmelik değil de son nokta gibi oldu😊kurallar belli, 44 kişi, herkes bir şey anlamayıp 3 soru sorsa 120 soruyu geçiyor😊 2-3 de okuma usulü tavsiyesi verse 120 de öyle yapar:KK57:240.
Sorun şurda anlamayacak 120 şey yok:KK19:aynı sorular dönüp duruyor :KK51:okuma şekli belli, 120 kere aynı usül önerilse değil, 120 tane farklı usül sunulsa curcuna🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ yanlış anlaşılmaları düzeltme, alınganlıkları telafi :işsiz:az okudu çok okudu okumadı:işsiz::KK47:bir de özel ekstrem durumlar var:KK51:bir de listeden çıkma olayı var😅😅😅

Eeevvveet beyinden dumanlar çıkıyor hissettim. Ama K Kirazxyz arladaşımla aynı fikirdeyim. Kızcağız demişki 1 kişinin duası okunurken sıradaki kişi oyalanmadan namaz kılsın zaman kaybı olmasın(bana da kızma 😝❤❤❤)

@newplanet cancağazım bazı sorulara bende cvp verim, düzeltme yapım diyorum ama sayfanın başkanı sensin diye çekiniyorum aslında. Sen varken ben susim diye. Müsaden varsa cevabını bildiğim konulara yardımcı olabilirim🌸
Olur da işte bu sefer herkes cevap veriyor ve tam bir kaos😅😅 tamam siz halledin aranızda :KK19: :KK47:

X