4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

okudum, Rabbim tez zamanda muradına kavuştursun inşallah

_rose_

madamseker için okudum.
Rabbim tez zamanda hayırlısıyla, sağlıcakla, kolaylıkla hamile kalmayı ve tez zamanda hayırlısıyla, sağlıcakla, kolaylıkla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin Rabbim muradını tez zamanda hayırlısıyla, sağlıcakla yaşatsın sana

Amin inşallah Melan-kolik5 niyetine de okudunuz mu acaba?

Bu durumda G Gunduzguzell1 arkadaşımızın da niyeti tamamlanmış oldu.

Okudum canım, Rabbim kabul eyleye
Her gün girmeye çalışacağım bildirim yapmak için

Madamşeker e başladım şimdi

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım Rabbim hepimizin gönlümdekini hayırlı kılsın nasip etsin inşallah

Arkadaşlar K Kipa2008 niyetine özel olarak kendisine yapılan okumanın tek günde bitmesini rica ediyor. Ve yarın için onun niyetini paylaşacağız bu konuda hassasiyet gösterip yarınki okumamızı ertesi güne bırakmasak ve birikmemesi için de bugünki madamseker niyetine olan okumamızı yarına bırakmasak çok güzel olur.

Ayriyeten Melan-kolik5 niyeti için bildirim yapmayanlar;

K Kirazxyz
P Papatya016

Bu arada P Papatya016 canım giremedin belki olabilir ama girince tek tek kimler için okuyabildiğini yazarsan çok sevinirim en son birkaç gün önce yazmıştın fakat kime olduğunu belirtmemiştin. Çarşamba / perşembe flamel , cuma G Gunduzguzell1 , cumartesi / pazar Melan-kolik5 için okuduk ve bugün de madamseker için okuyoruz. Ne olur buraya girme imkanın bulununca tek tek yazabilirsen çok sevinirim…. Konunun sorumluluğunu üstlenip takip yaptığım için kimsenin hakkına girmek istemiyorum ama lütfen sizler de aynı hassasiyeti gösterebilirseniz benim için çok daha kolay olur

Bugünkü arkadaşın niyetine okudum Allah dileğini ve duamızı kabul etsin

madamseker Vildan 'ım canım niyetine 51 okuyacağım destek ve duana ortak olmak için

sen kendi niyetine 175 okursun

Okuyunca yazacağım bilgine
madamseker canım niyetine 51 okudum RABBİM tez vakitte sağlıklı sıhhatli salih ve saliha evlatlar nasip etsin etsin aminnnnnn

Yarın HejaR12 arkadaşımız için okuyoruz.

Dua sahibi 226, bizler 222 adet okuyacağız.

Arkadaşımızın niyeti ''Bismillahirrahmanirrahim, Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah, Ya Rabbim senin kapına geldim, yalnızca senden diler, sana sığınırım, evvela evime huzur sağlık, mutluluk nasip eyle, oğullarımı sana layık kullar olarak yetiştirmemi nasip eyle, kızlarımı ebedi alemde bize şefaatçi olmasını nasip eyle, Ya Rabbim kızlarımınn acısı yüreğimi kavuruyorken, oğullarımı bize bağışla, sağlıklı hayırlı evlatlar olmasını göster bize, yeniden sağlıkla hayırla kolaylıkla evlat ver Allahım, duama amin diyen arkadaşlarımın dualarını da kabul eyle, sen günahlarımızı bağışla... “şeklindedir.

1. P Papatya016

2. Sohrab

3. HALLEYS

4. _rose_

5. K Kirazxyz

6. Aktif Lora

7. agustos72

8. Meral01

9. K Kipa2008

10. begonvil1985

11. kavs-i kuzah

12. M M_atruska

13. flamel

14. G Gunduzguzell1

15. Melan-kolik5

16. madamseker

17. HejaR12

18. @Sendeanlarsn

19. D deliler9898

20. K Kipa2008

canım benim kafam karıştı, burada yarın kipa arkadaşımızın niyeti paylaşıcaz yazmışsın. sonra HejaR12 arkadaşımızın niyetini paylaşmışsın. Acaba arada bir sayfa var da bende mi yüklenmiyor..ben K Kipa2008 arkadaşımızın niyetini göremiyorum, önce ona mı okuyacağız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…