4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

_rose_ _rose_ canım kendi adıma ben 226 adet okudum penyez83 penyez83 de okumuş 51 adet Allah razı olsun okuması eksik olanlardan biri varsa azaltabilir miyiz sayısını fazla olmasın diye ben çoktan okumuştum anca girebildim .
Destek amaçlı dua sahibine okuyorum canım görmedin sanırım :dua: umarım biri eksik okur _rose_ _rose_

Yarın HejaR12 HejaR12 arkadaşımız için okuyoruz.

Dua sahibi 226, bizler 222 adet okuyacağız.

Arkadaşımızın niyeti ''Bismillahirrahmanirrahim, Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah, Ya Rabbim senin kapına geldim, yalnızca senden diler, sana sığınırım, evvela evime huzur sağlık, mutluluk nasip eyle, oğullarımı sana layık kullar olarak yetiştirmemi nasip eyle, kızlarımı ebedi alemde bize şefaatçi olmasını nasip eyle, Ya Rabbim kızlarımınn acısı yüreğimi kavuruyorken, oğullarımı bize bağışla, sağlıklı hayırlı evlatlar olmasını göster bize, yeniden sağlıkla hayırla kolaylıkla evlat ver Allahım, duama amin diyen arkadaşlarımın dualarını da kabul eyle, sen günahlarımızı bağışla... “şeklindedir.

1. P Papatya016

2. Sohrab Sohrab

3. HALLEYS HALLEYS

4. _rose_ _rose_

5. K Kirazxyz

6. Aktif Lora Aktif Lora

7. agustos72 agustos72

8. @Meral01

9. K Kipa2008

10. @begonvil1985

11. @kavs-i kuzah

12. @M_atruska

13. flamel flamel

14. G Gunduzguzell1

15. Melan-kolik5 Melan-kolik5

16. madamseker madamseker

17. HejaR12 HejaR12

18. YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn

19. @deliler9898

20. K Kipa2008
HejaR12 HejaR12 canımmmm destek amaçlı niyetine 51 okuyacağım sen 175 okursun kendi niyetine

Okuyunca yazicam canım :KK60:

canım benim kafam karıştı, burada yarın kipa arkadaşımızın niyeti paylaşıcaz yazmışsın. sonra HejaR12 HejaR12 arkadaşımızın niyetini paylaşmışsın. Acaba arada bir sayfa var da bende mi yüklenmiyor..ben K Kipa2008 arkadaşımızın niyetini göremiyorum, önce ona mı okuyacağız?
Papatya016 dan bir kaç gündür bildirim gelmiyor bende aynı gün bitmesini rica ettiğimi için sıramı değiştirdik hejar12 arkadaşımızın niyetine okuyoruz 😊

Yarın madamseker madamseker arkadaşımız için okuyoruz.

Arkadaşımızın niyeti ''Allahım Atiye kızı VİLDAN kulunun sağlıklı bir evlat sahibi olabilmesini nasip eyle . Senden büyük senden kudretli yoktur . Senden dilediği hayırlı sağlıklı sıhhatli evladı sen eşine ve kendisine nasip eyle . Bundan sonraki testleri , tahlilleri, doktor kontrolleri sağlıkla kolaylıkla ilerlesin. Daha ileri bir tedaviye gerek kalmadan hayırlısı ile sağlıkla bir hamilelik geçirsin inşallah. Sen bu kulunun evinde çocuk sesini eksik etme , eşini ve VİLDAN kulunu tek başına bırakma onlara Salih ya da Saliha evlatlar nasip eyle .çocuk Özlem’i çeken tüm kullarına tez zamanda hayırlarlı sağlıklı evlatlar nasip eyle . Sen kullarını evlat hasretiyle sınama rabbim. Evladı olanların ailesine vatanına milletine hayırlı evlatlar olarak yetiştirebilmeleri nasip eyle . Ya Muhammed(s.a.v) seni de duama elçi kıldım sende VİLDAN kulunun dualarının kabulü için Allah’a dua et . Onların yaşadığı evlat hasretini tamamına erdir. Darda olanlara bolluk bereket , şifa dileyenlere şifa nasip eyle . Sen bizi hayırlı kulların arasında eyle . Duaya amin diyen tüm dostlarımın dualarını kabul eyle . Amin” şeklindedir.

1. P Papatya016

2. Sohrab Sohrab

3. HALLEYS HALLEYS

4. _rose_ _rose_

5. K Kirazxyz

6. Aktif Lora Aktif Lora

7. agustos72 agustos72

8. @Meral01

9. K Kipa2008

10. @begonvil1985

11. @kavs-i kuzah

12. @M_atruska

13. flamel flamel

14. G Gunduzguzell1

17. K Kipa2008

18. HejaR12 HejaR12

19. YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn

20. @deliler9898
Arkadaşımız için okudum Allah kabul etsin inşallah

Arkadaşımızın niyeti ''Bismillahirrahmanirrahim, Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah, Ya Rabbim senin kapına geldim, yalnızca senden diler, sana sığınırım, evvela evime huzur sağlık, mutluluk nasip eyle, oğullarımı sana layık kullar olarak yetiştirmemi nasip eyle, kızlarımı ebedi alemde bize şefaatçi olmasını nasip eyle, Ya Rabbim kızlarımınn acısı yüreğimi kavuruyorken, oğullarımı bize bağışla, sağlıklı hayırlı evlatlar olmasını göster bize, yeniden sağlıkla hayırla kolaylıkla evlat ver Allahım, duama amin diyen arkadaşlarımın dualarını da kabul eyle, sen günahlarımızı bağışla... “şeklindedir.

1. P Papatya016

2. Sohrab Sohrab

3. HALLEYS HALLEYS

4. _rose_ _rose_

5. K Kirazxyz

6. Aktif Lora Aktif Lora

7. agustos72 agustos72

8. @Meral01

9. K Kipa2008

10. @begonvil1985

11. @kavs-i kuzah

12. @M_atruska

13. flamel flamel

14. G Gunduzguzell1

17. HejaR12 HejaR12

18. YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn

19. @deliler9898

20. K Kipa2008
Bugünkü arkadaşın niyetine okudum Allah dileğini ve duamızı kabul etsin 🙏

1. P Papatya016

2. Sohrab Sohrab

3. HALLEYS HALLEYS

4. _rose_ _rose_

5. K Kirazxyz

6. Aktif Lora Aktif Lora

7. agustos72 agustos72

8. @Meral01

9. K Kipa2008

10. @begonvil1985

11. @kavs-i kuzah

12. @M_atruska