4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Bayramınız mübarek olsun Listenizi tamamlarken bi yandan da bizim için yeni bi liste mı oluştursak? Listeye girmek isteyen kaç kişi var? Mevcut listeden tekrar listeye girmek isteyen var mı mesela?
Şöyle ki bu listeyi ben oluşturmamıştım aslında konuyu açan kişiyle maalesef problemler çıkınca Sohrab ile beraber sorumluluğu üstlendik. Ancak bu okumadan sonra benim yaz okulu sınavlarım yakınlaşıyor ben tekrar takip edebilir miyim hatta okuma yapabilir miyim onu bile bilmiyorum Sizin vaktiniz varsa bir liste oluşturabilir misiniz? Bu konuda şu an güzel bir enerji yakaladık bence ben de çok isterim bu enerjinin devam edebilmesini..

Bayramınız mübarek olsun Listenizi tamamlarken bi yandan da bizim için yeni bi liste mı oluştursak? Listeye girmek isteyen kaç kişi var? Mevcut listeden tekrar listeye girmek isteyen var mı mesela?
Merhaba, Morrmeneksee ile görüştüm dün, bu dua grubu bitince yeni bi grup acmayı dusunuyor. Ona mesaj atın isterseniz sizi ekler sımdıden, bu dua grubunun bitmesine 8 kısı var 2 gun sonra yeniden okumaya baslayacagiz.. 10 gunu bulur bitmesi..siz çok istiyorsnuz belli ki

evet dileğim var ve düzenli tefriciye okumanın olumlu manevi katkısınıda seviyorum. Sizin grubunuzdaki enerji çok güzel bu gruba katılmayı isterim. Morrmeneksee ye yazdım liste oluşturulursa ekler misiniz diye. Keşke böyle bi pozisyonu üstlenip bunun sevabına da nail olabilsem ama sayı takibi yapabilecek bi durumum yok maalesef

Bızım gruptaki ilk sayfaları okumadınız ınsallah, epey negatif enerji vardı, toparladık sonrasında cok sukur, morrmeneksede cok guzel takıp yapar ve cok bılgılıdır, buradan arkadaslarımız katılmak isterler belkı

Bazı sorumsuzlar yüzünden enerjimiz yerlerdeydi. O sayfaları görmemissin demek neyse görmemen iyi olmus. İnsallah yeni grup acılırda katılırsın

Kızlar vallahı bende okumayı cok ıstıyorum birazcık daha zaman benım tefriciyye grubu standart olarak şöyle olur
22 kişi sınırlı olur
Herkese gunluk net 202 duser
Herkes onceden özelden niyetini atar saatinde dakikasında atarım ve belirtilen saatte de bildirimi toplarım.
Yanlıs anlasılmasın geneldede dua grubunda aktif ve guvenılır kısılerle yola cıkarım, ha sonradan afil arkadasımız gıbı cok ıstekli ,iştahlı kısıler sırf katılmak ıcın dua gruplarına uyelık bıle acıyorlar zaten oyle insanlar kendilerini belli ediyor yanı duaya onem verdıgıni önemsedıgını, kul hakkına dikkat ettıgıni vs. Onu hissettiriyorlar bende boyle arkadaslarımı seve seve gruplarıma dahil ediyorum sizleri cok özledım en kısa zamanda Tefrıcıye grubu ile doneceğimi umut ediyorum.

Senden bahsettim zaten arkadaşlara kuzum, benım Tefrıcıye yi öğrenmeme vesile olan kişi de sensin, Allah razı olsun senden

Senden bahsettim zaten arkadaşlara kuzum, benım Tefrıcıye yi öğrenmeme vesile olan kişi de sensin, Allah razı olsun senden
Biliyorum canım okudum canımsın sendende razı olsun Rabbım.
Gonlunden gecen muradı versın, hayır kapılarını acsın tek tek. Boyle mutluluktan uç dualarına en guzel sekılde yanıt versın (içimden geldi)

Eğer grup olursa bende katılırım Allah’ın izniyle şuan mutlu oldum bu grupta baştan beri karışıklık olunca bazen kendimi veremedim ama sistemli olan dua gruplarında işim olmadıkça zamanında okuma yapmaya özen gösteririm gören duyan olursa dahil ederseniz sevirim

Beni de yeni oluşacak listeye dahil eder misiniz lütfen

Hepimizin bayramı güzel geçmiştir umarım.

Saat 22.00’da paylaşmam gerekiyordu kusuruma bakmayın.

Bugün flamel arkadaşımız için okuyoruz.

Dua sahibi 226, bizler 222 adet okuyacağız.

Arkadaşımızın niyeti '' En kısa sürede kolaylıkla sağlıkla hayırlısı ile hamile kalmak ve hayırlı sağlıklı akıllı evlat sahibi olmak " şeklindedir.

1. P Papatya016

2. Sohrab

3. @_HALLEY_

4. _rose_

5. K Kirazxyz

6. Aktif Lora

7. agustos72

8. Meral01

9. K Kipa2008

10. begonvil1985

11. kavs-i kuzah

12. M M_atruska

13. flamel

14. G Gunduzguzell1

15. K Kipa2008

16. Melan-kolik5

17. madamseker

18. HejaR12

19. @Sendeanlarsn

20. D deliler9898

Bende katılmak isterim yeni grup olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…