4444 Salat-ı Tefriciye Duası

Merhaba kızlar,

2 gündür işe gidemiyorum. Ben de migren var İlaç da içemeyince çok zor. Doktor parol içebilirsin dedi ama o ne kadar işe yarıyor işte.. Ben hep migren ilaçları içerdim.. Baş ağrısı, mide bulantısı.. Hiç bir şey yiyemiyorum. İnşallah bebiş sağlıklıdır da, değer..

naspten ote koy yok derler ya...... sen spor yapmiyormuydun nasil oldu hangi ara oldu bir sey uyguladinmi????????
Canım ben hafif spor yapıyordum. Spor salonunda toplam 1 saat, yürüyüş bisiklet falan.. Dikkatli yapıyordum yani. Zaten doktor devam edebilirsin dedi. Daha iyiymiş spor. Çok hoplayıp zıplamadığın sürece çok yararlı.. Zaten istiyorduk. Yumurtlama günlerine dikkat ediyorduk. 1 sene olmuştu. 2 kere yumurta büyütücü hap ve çatlatma iğnesi kullandım. Olmayınca rahim filmi de çekindim. Bir sorun bulamadılar zaten eşimde de bende de. Rahim filminden sonra 2. ayda kendiliğinden oldu. Tedavisiz. Tabi hala emin değilim. Bebeği göremedik daha. Allah kısmet ettiyse, vardır inşallah. Kendimi çok kaptırmıyorum. Nasip olmuştur inşallah. Bekliyoruz hayırlısını..

tebrik edewrim canım inşalllah hayırlı haberler veririsin dua et bol bol rabbim nasip etti inşallah topiğimizin ilk bebişi:)
İnşallah canım Çok saol. Dua ediyorum. Allah bu umudu verdi, devamı gelir inşallah.. İnşallah bebeğim benimledir.. Ailelere bile söylemedik. Allah nasip ederse bir görelim de..

Çook teşekkürler canıımm İnşallah sağlıkla bir görelim de bebişi. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.. Allah sizden de razı olsun canıımm

vay canım vay vay vay vay vayyy çok sevindim... duamızın ilk tuttuğu kişi sensin..yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Çok saol canıımm.. İnşallah sağlıkla devam eder.. Darısı tüm isteyenlere olsun.. Herkesin duası kabul olsun inşallah

TEKRAR HAMİLE KALIRIM İNŞ EVEMDE KENDİ YATAĞIMDA..
İnşallah canım.. Allah en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Kızlar masculin adetliyken okumak istemiyordu. O sırada da else03 arkadaş gelince, masculin yerine okumayı kabul etmişti, o yüzden araya yazdılar.
Ama ben de daha önce de söylemiştim, sonraki listeye katılamayacağım. Gulucuks için benim çok az kaldı. 404 okudu diye yazabilirsiniz. Meral için de okucam 370. Sonraki listeyi yine siz hazırlarsınız devam edecekseniz. Allah herkesin duasını kabul etsin..

nane yağı sür kafana alnına

Kizlar ortalik karismis kim kime okudu listenjn son halini duzenletip tekrar atsaniz kim ckkiyo kim kaliyo anlamadim ki kafam karisti valla

bende anlamadım son kişi kaldı mı kalmadı mı okunmayan var mı ????????

yeni listede ne dua okuyacağımız netleşmedi... herkes fikir versin dedik ama

KIZLAR LISTENİN SON HALİ
SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

GULUCUKS arkadaşımız için okuyoruz

Arkadaşlar,benim dileğim maddi sıkıntılarımızın bitmesi,hayırlısıyla ev sahibi olmaktır.
Rabbim sizinde dileklerinizi kabul etsin.Amin...

1. Volhat...... ..................... 404 +100(meral in okumadıgı debusi için) OKUDU
2.Sndz (sündüz) ................ .404 OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 404 +50(meral in okumadıgı debusi için) OKUDU
4. papatyam(ayşe) ............ 404 OKUDU
5.dely ..................... ........... 404 OKUDU
6.elseo3.................... .......... 404
7.Yasemin5846 .................. 404 +50(meral in okumadıgı debusi için) OKUDU
8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 404 OKUDU

9.GULAY3535...... ........ . ........ 404 OKUDU
10.debusi ................ .............. 404 OKUDU

11.Gulucuks ................ .. ...... .404 OKUDU

Yasemin: kızlar ben gulucukgs için 404 okudum

Debusi den kalan Meral in okumadığı bana yazılan 50 yide okudum.
Bende çıkıyorum listeden.
Ama Meral gelirse o na da okunursa bana özelden ulaşıp söyleyin hakkıma düşen neyse okurum.
Yeni listeye eklemeyin beni
Hepiniz hakkınızı helal edin
Allah razı olsun

BEN gercekten anlamdım bu oalyı bana okumasınızda olurda kimsenin bişey dedgi yok ikinci tura alsaydımıx okuduklarma helali hoş olsun ama gercekten nasıl bir dua sayfası şaşırdım başladysak bi işe bitirmeliyiz ben ustume düşeni yapıvam sırf insanları yarı yolda bırkmamki buda benim vazifem deil başka arkadaş çıktı diye okuyorum allah rızası için okuyorum ve kimseninde bana okumasını istemiyorum

Kızlar listede anlaşılmayan şey şu
Elseo3 kim aldı @masculin neden çıktı
Adet olduğu için çıktı dedilerde
Hem bu salavat adetliykende okunuyor hemde adetliyken okuyamasada adetten sonra devam ederdi
Çünkü masculin e okundu
O kendine okutup gidecek biri değil ki niye gitti
Herkes dün Meral Son dedi hatta yeni liste ve hangi dua okunacak diye konuşuldu
Ama elseo3 ten kimse bahsetmedi
Bende listeden ayrılacağım için kime okuyacaklarıma bakıyordum ki elseo3 gördüm.
Sonra ismi de ortalarda yazıyor hani okunmuş gibi halbuki okunmamış ve ismide sonda değil.
Bende dün bunları sordum sayfaya liste niye karıştı dedim bana okunurken elseo3 yoktu dedim
Işte böyle durum bu kızlar

Aynen canım liste herşey karışık kimseden bir açıklama gelmiyor
Ben de şaşkınım ve madur olmamandan yanayım

Aynen canım liste herşey karışık kimseden bir açıklama gelmiyor
Ben de şarkının ve madur olmamandan yanayım
DUa sayfası bide bende şaşırdım yani yarıl yolda bırakılcak bişey deil günde bi iki saatayrılsa biyerki ben çıkan arkadaşın yerine girdim bari liste bitsinde

kızlar valla acayip karışmış ortalık ama else03 arkadaşa baya ayıp olacak yani ona da okunsun merale okunduktan sonra liste öyle bitsin sonra isteyen yeni listede devam eder ama ayıp olacak artık son meral ve else03 olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…