4444 Salat-ı Tefriciye Duası

ya ama ben baktım şimdi hormon değerleri yüksek vs çıkar sa olabilme ihtimali varmış .. illa muayene yani pöffffffffff
Hormon değerleri olması gerekenden farklı çıkarsa kist olma ihtimali var diye düşünülebilir ama kesin tanı için muayene lazım.
zorla kendimi kistli yapıcam zaten. diyorum ki 3 aydır 15 gün arayla adet oluyorum halbu ki 1 kere oldum..adam da telaş yaptı.
Niye öyle dedin ki?

Bişey daha ögrendim bayanlar ben tabi biliyosunuz cogunuzda ben yeni yeni ögreniyorum bazı şeyleri:) tesbih namazı var bu dünya için allahtan 3 dilek diliyoruz yani dua ediyoruz ve allahın izniyle kabul oluyormuş

Bişey daha ögrendim bayanlar ben tabi biliyosunuz cogunuzda ben yeni yeni ögreniyorum bazı şeyleri:) tesbih namazı var bu dünya için allahtan 3 dilek diliyoruz yani dua ediyoruz ve allahın izniyle kabul oluyormuş
Canım ben de pek bilmem.. duymuştum ama.. Kılalım Allah'ın izniyle.. Bir de hacet namazı var onu kılmıştım.

Allah'ın selamı rahmeti bereketi hepimizin üzerine olsun hanımlar.Rabbim evlerimizi cennetten bir bahçe eylesin.bu mübarek saatin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul buyursun inş isteyen herkese ikiz ikiz evlat versin inş Zeynep ve Ayşe dahilll....
Ne güzel dualar canıımmm :KK68: Amin amiinnn...

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

DEBUSİ arkadaşımız için okuyoruz

Arkadaşlar,benim dileğim maddi sıkıntılarımızın bitmesi,hayırlısıyla ev sahibi olmaktır.:KK54:Rabbim sizinde dileklerinizi kabul etsin.Amin...:KK19:

1. Volhat(hatice)...... .............. 374OKUDU
2.Sndz (sündüz) .......... ......... .370OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370OKUDU
4. papatyam(ayşe) ....... ......... 370OKUDU
5.dely .......................... ........... 370 OKUDU
6.elseo3......................... .......... 370OKUDU
7.Yasemin5846 ............ ......... 370
8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 370
9.
GULAY3535...... ........ . ........ 370OKUDU
10.debusi ................ .............. 370

11.Gulucuks ................ .. ...... 370 OKUDU
12.meral00................ ... ...... 370

@yasmin5846 E ECEM8736 D Debusi Meral 00 Meral 00 kızlar bugün bitermi hafta sonu giren olmuyor yeni arkadasa gecelim

X