4444 Salat-ı Tefriciye Duası

EWET CNM BENCEDE 3 GUNDEN KISA OLURSA YETISMIYOR.+++BEN FRANSADA YASIYORUM CNM VALLAHI TR DE BILMIYORUM NSL OLUYOR GALIBA FIYATI NEREDEYSE TUP KADAR BEN TR DE OLSAM TUP YAPARIM BURDA SIGORTALIYIZ FAZLA BISEY VERMIYOZ.RABBIM YARDIMCIMIZ OLSUN... BU ARADA ANNEM HAZIRANDA 40 OLUCAK.DAMADIYLA ARASINDA 7 YAS FALAN VAR.ESIM ANNE DEYINCE BEN COK GULUYORUM ABLA DE LEN DIYOM ADAM ZAVALLI KIZARIYO

Yok canım 1000 lira civarında aşılama fiyatı. Maksimum 2000 falan oluyor sanırım kullanılan iğnelere falan göre ama benim yumurtam normal gelişebildiği için ilaç yeterli olacak sanırım. Tabi inşallah gerek kalmaz da.. Tüp bebek 7000 civarında sanırım. Baya fark var yani yine de. Hayırlısı olsun canım yaa.. Tutar inşallah senin de.. Sağlıkla kavuşursun bebeğine..
Demek 7 yaş var he hehhehe :) E sen kaç yaşındasın? Baya küçüksün o zaman sen Üzülme canım. Telaş yapma. Daha bir sürü güzel yılların var önünde. Mutlaka olacak. Yeter ki sağlıkla olsun..

ayşecim annen benle yaşıt herhalde bende 40

BEN 22 YASINA GIRECEM NISANDA CNM

ayşecim annen benle yaşıt herhalde bende 40
Papatyam :) Sen de inşallah yapacaksın 3. yü Hayırlısıyla..

BEN 22 YASINA GIRECEM NISANDA CNM
Oyy! Daha pek bi küçüksün be canım.. Maşallah sana Neden üzülüyorsun olmuyor diye. Ah senin yaşında olsaaamm Sen daha 3 tane 5 tane yaparsın inşallah canım Allah gönlüne göre, ne kadar istiyorsan o kadar versin inşallah sağlıkla en kısa zamanda

seninde tez zamanda 3. haberini alırız inş

olsa yapacamda olmuyo ilk önce sizlerin olsun canım ben sıramı sizlere veriyorum artık benden geçti

sen kac yasindasin cnm ?

Allah kucağımızı boş bırakmasın inş.
Biz de daha birinci için uğraşıyoruz
Siz ne kadar zaman dır istiyordunuz
Amin canım.. Çok saol
Bu ay tam 1 sene olacak. Evliliğimiz de 3,5 yılı geçti. Bu ay da olmazsa aşılama yaptırıcaz artık. Bekliyoruz hayırlısıyla.. Sen kaç yaşındasın? Siz ne zamandır istiyorsunuz?
Allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin en kısa zamanda hepimize inşallah

Rabbim tez zamanda verir inş niye böyle oldu yaaa yediğimize içtiğimize ne kattılarsa artık herşey normal ama bebek olmuyor

Rabbim tez zamanda verir inş niye böyle oldu yaaa yediğimize içtiğimize ne kattılarsa artık herşey normal ama bebek olmuyor
İnşallah canım.. Hepimize
Aynen öyle. Bizde de normal her şey.. Bence stres çok büyük etken. Hiç beklemeyen, düşünmeyenlerin hemen oluyor. Kafaya taktıkça olmuyor maalesef. Artık saldım ben de napiyim. Olana kadar her yöntemi denicez artık, Allah sağlık versin de..

Amin cnm evet unuttugum zaman hamile kaldım diyen cok aynen bende herseyi deniyorum bugün adetin 5. günü bnm bakalım arısütü bal polen karısmına basladık eşimle hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…