4444 Salat-ı Tefriciye Duası

Olur canım olur.. Kendini şöyle rahatlat: "olmazsa nasıl olsa aşılama yaparız. Sorunumuz da yok. Hayırlısıyla tutar nasıl olsa" diye düşün. "Olmazsa" diye düşünme. "Nasıl olsa olur" diye düşün.. Böyle düşünmeye çalış.
Canım hep öyle düşünüyorum
Rabbim den umut kesilmez bir gün olacak inş zamanı var diyorum ama adet olduğum gün yıkılıyorum ağlayıp duruyorum

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

YASEMİN
arkadaşımız için okuyoruz

Duası;Rabbimiz den hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyor

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)...... .............. 374 OKUDU
2.Sndz (sündüz) .......... ......... .370 OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ....... ......... 370
5.dely .......................... ........... 370
6.masculin(ayşe) ........ .......... 370
7.Yasemin5846 ............ ......... 370 OKUDU
8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 370
9.GULAY3535...... ........ . ........ 370
10.debusi ................ .............. 370 OKUDU

11.Gulucuks ................ .. ...... 370 OKUDU
12.meral00................ ... ...... 370 OKUDU

Canım hep öyle düşünüyorum
Rabbim den umut kesilmez bir gün olacak inş zamanı var diyorum ama adet olduğum gün yıkılıyorum ağlayıp duruyorum
ay evet ya insan birden gozyaslarina hakim olamiyor.ne zor hele bide esime bakmamaya calisiyorum ya iste o daha cok mahvediyo beni.hepinizi cok iyi anliyorum.gonul isterki hic boyle sorunlarimiz olmayaydi da ama napalim beterin beteri var bunada SUKUR .....

günaydın cnm hayrola neden moralin bozuk o_Oo_O

sevmediğim biri var. hem de hiç sevmediğim eşimin erkek kardeşi ömür boyu yakamızda olacak ne yazık ki.. evlenmeden önce borç para verdim isteyince de arkamdan eşime mail atarak o kız sana yaramaz para göz diyen bir erkek kardeş ........

nişanlandık nişana gelmez evlendik zora ki geldi. askere gitmeden önce geldi biz de kaldı eşim evden kovdu anlaşamadı..
uzaktalar il dışında şimdi eşim onun yanına gidiyor bana da gel diyor..

bende gitmem dedim sende ne kincisin psikolojin bozulmuş diyor bana ya

sevmediğim biri var. hem de hiç sevmediğim eşimin erkek kardeşi ömür boyu yakamızda olacak ne yazık ki.. evlenmeden önce borç para verdim isteyince de arkamdan eşime mail atarak o kız sana yaramaz para göz diyen bir erkek kardeş ........
nişanlandık nişana gelmez evlendik zora ki geldi. askere gitmeden önce geldi biz de kaldı eşim evden kovdu anlaşamadı..
Üzülme canım.. Eşin de anlayacaktır. Sonuçta onun kardeşi. Atsa atılmaz.. O görüşmek ister tabi. Senin gelmeni istediği için öyle demiştir. İnşallah anlar seni de canım.. Ne derse desin.. Üzme kendini. Gider gelir rahatlar.

ALLAHIM HİÇ KİMSENİN YUVASININ TADINI TUZUNU BOZMASIN.
Amin canım.. Amiinn...

Üzülme canım.. Eşin de anlayacaktır. Sonuçta onun kardeşi. Atsa atılmaz.. O görüşmek ister tabi. Senin gelmeni istediği için öyle demiştir. İnşallah anlar seni de canım.. Ne derse desin.. Üzme kendini. Gider gelir rahatlar.

Amin canım.. Amiinn...

yok haksız konumuna düştüm muhatap olmayacağım kendisi ile gitsin bulsun köyünden birini evlensin

Allahıııııııımmm dıs kapının mandalı insanlar neden huzur vermezler sasırıyorum yaaa.parayı alırken iyiydim bende geri verirken neden kötü oldum benle ortak mı kazandın.Allah yardımcın olsun cnm Allahım evinize huzur versin sıkma canını onunda kardesi diyecek bişey yok

Allahıııııııımmm dıs kapının mandalı insanlar neden huzur vermezler sasırıyorum yaaa.parayı alırken iyiydim bende geri verirken neden kötü oldum benle ortak mı kazandın.Allah yardımcın olsun cnm Allahım evinize huzur versin sıkma canını onunda kardesi diyecek bişey yok

öyle kardeş var kalleş var

X