4444 Salat-ı Tefriciye Duası

KIZLAR ANNEM DIYOKI TEFRICIYEYE BASLARKEN BITITRIRKENDE DUANIZI EDIN NIYETINIZI GETIRIN PAYLASALIM BASLANGICTA VE BITISTE BU DUALARI EDELIM ISIM VE DILEKLERLE BIRLIKTE DIMI
Benim bildiğim baslamadan önce 2 rekat Allah rızası için namaz kilmak ve secdede ne dilegin varsa söylemek bana sıra gelince öyle yapacagim inşallah

kizlar sure varmi ? GUNLUK ZORLASAM 100 OLUYOR CUNKU BASKA TOPIKLERDE VAR.SIZ COK MU HIZLI ILERLIYOSUNUZ. BENMI YETISEMIYORUM ANLAMADIM.

kizlar sure varmi ? GUNLUK ZORLASAM 100 OLUYOR CUNKU BASKA TOPIKLERDE VAR.SIZ COK MU HIZLI ILERLIYOSUNUZ. BENMI YETISEMIYORUM ANLAMADIM.
Canım bir hafta dolmadan yeni kişiye geçiyoruz çok sürmüyor galiba 3 yada 5 gün

Bende ezberleyemememiştim henüz o zamanlar cok az okuyordum ama şükür ezberledim şimdi çabuk gidiyor

Canım bir hafta dolmadan yeni kişiye geçiyoruz çok sürmüyor galiba 3 yada 5 gün

Bende ezberleyemememiştim henüz o zamanlar cok az okuyordum ama şükür ezberledim şimdi çabuk gidiyor
BEN PRSMB OKUSAM OLUR DIMI YANI. CUNKU ANNEME 444 TEFRICIYE CRSMBYA KADAR OKUMAM GEREKIYOR BIDE BILIYORSUN DIGERLERINEDE GIRMEYE CALISIYORUM.

BU ARADA KIZLAR ANNEMIN HAMILE OLMASINDAN SUPHELENIYORUM.NE ZAMAN ARASAM YATIYOR VE HEP MISAFIR VAR.BABAANNEM BIZE SIK GELMEZ MUTLU BIR HABER VARSA BIZDEN CIKMAZ .
ANNEM RAHIMINDEN AMELIYAT OLMUSTU KORKUYOR DIYE SPRAL TAKAMIYOR DAHA KIZ KARDESIM 4 YASINDA YANI BEN EVLENDIKTEN SONRA OLDU. BU DA OLURSA CATLARIM YA ASILAMAMIN SONUCUNU BEKLIYORUM.NASIP OLMUYOR HEP BASKALARINDAN HABER ALIYORUM GECEN ASILAMAMDADA YENGEM 4 UNCUYE HAMILE OLDUGUNU DUYDUM BIDE BANA SOYLEMIYORLAR UZULUYORUM DIYE.

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

YASEMİN
arkadaşımız için okuyoruz

Duası;Rabbimiz den hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyor

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)................... 374OKUDU
2.Sndz (sündüz) .................. .370 OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ............... 370
5.dely ................................... 370
6.masculin(ayşe) ............... 370

7.Yasemin5846 .................. 370 OKUDU
8.Ecem8736 ........... ... ……. 370
9.GULAY3535...... .... ........ 370
10.debusi ......................... 370

11.Gulucuks ..................... 370
12.meral00........................ 370OKUDU

BU ARADA KIZLAR ANNEMIN HAMILE OLMASINDAN SUPHELENIYORUM.NE ZAMAN ARASAM YATIYOR VE HEP MISAFIR VAR.BABAANNEM BIZE SIK GELMEZ MUTLU BIR HABER VARSA BIZDEN CIKMAZ .
ANNEM RAHIMINDEN AMELIYAT OLMUSTU KORKUYOR DIYE SPRAL TAKAMIYOR DAHA KIZ KARDESIM 4 YASINDA YANI BEN EVLENDIKTEN SONRA OLDU. BU DA OLURSA CATLARIM YA ASILAMAMIN SONUCUNU BEKLIYORUM.NASIP OLMUYOR HEP BASKALARINDAN HABER ALIYORUM GECEN ASILAMAMDADA YENGEM 4 UNCUYE HAMILE OLDUGUNU DUYDUM BIDE BANA SOYLEMIYORLAR UZULUYORUM DIYE.
Canim bizim sinavimizda bu malesef bende yani durumdayim surekli gebelik haberi aliyorum etrafimdan vee 4 _5aylik olmadan soylemiyorlar ondan sonrada artik belli oldugu icin mecbur soyluyorlar allahim tez zamanda hayirlisini nasip etsin bizede

Canım ne denir bilmiyorum sen 5 senedir Evlat hasreti cekerken annen sen evlendikten sonra 2. Ye hamile cok zor bir durum imtihan Dünyası
Bende aynı durumdayım benden sonra evlenen kaç kişinin hamile haberini aldım inan sayısını unuttum çevremde bir ben gebe kalamıyorum :KK43:
Rabbim duy dualarımızı yalvarışlarımızı ne olur bizi evlatsızlıkla imtihan etme amin:KK42:

Canım ben de en fazla 150-200 okuyabiliyorum. Geriden geliyorum.. 2 günde bitmesin lütfen. En az 3 gün olsun.

Canım annen kaç yaşında.. Maşallah yaa.. Ne diyelim Allah sağlık versin, analı babalı büyütsün.. Üzülme canım.. Rabbim hayırlısını versin inşallah hepimize.. Sağlıklı hayırlı evlatlar versin..
Bu arada aşılamanı nerde yaptırdın? Bu ay olmazsa önümüzdeki ay yaptırıcam büyük ihtimalle. Gittiğim hastanede kendi doktorum da yapıyor sanırım ama; acaba bu konularda uzman bir yere mi gitmek gerekiyor?

Canım ne denir bilmiyorum sen 5 senedir Evlat hasreti cekerken annen sen evlendikten sonra 2. Ye hamile cok zor bir durum imtihan Dünyası
Bende aynı durumdayım benden sonra evlenen kaç kişinin hamile haberini aldım inan sayısını unuttum çevremde bir ben gebe kalamıyorum :KK43:
Rabbim duy dualarımızı yalvarışlarımızı ne olur bizi evlatsızlıkla imtihan etme amin:KK42:
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn inşallahhhh

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

YASEMİN
arkadaşımız için okuyoruz

Duası;Rabbimiz den hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyor

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)................... 374OKUDU
2.Sndz (sündüz) .................. .370 OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ............... 370
5.dely ................................... 370
6.masculin(ayşe) ............... 370
7.Yasemin5846 .................. 370 OKUDU