4444 Salat-ı Tefriciye Duası

burdayım cnm sabahtan işlerim vardı onları hallettim ancak bitirdim sen nasılsın tatil nasıl gecti ben eşim evde olcak die c.tesinin gelmesini 4 gözle bekliyorum 2 gün hemen nasıl geciyor anlamıyorum.
hoşgeldin canım bende iiyim sğl dün kızımla dışarı çıktık biraz alışveriş yaptık rahatladık akşamda eşim işten geldi dün beton atıyolardı gözüne harç kaçmış gece 3 e kadar hastanelerdeydik çok ağrısı vardı damla ve jel verdi, şimdi daha iyi

hoşgeldin canım bende iiyim sğl dün kızımla dışarı çıktık biraz alışveriş yaptık rahatladık akşamda eşim işten geldi dün beton atıyolardı gözüne harç kaçmış gece 3 e kadar hastanelerdeydik çok ağrısı vardı damla ve jel verdi, şimdi daha iyi
oooo cok gecmiş olsun çok tehlikeli yaa hemen önlem alındıysa bişey olmaz inş olacak oldugu zaman önüne gecilmiyor işte Allah korusun

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

YASEMİN
arkadaşımız için okuyoruz

Duası;Rabbimiz den hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyor

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)................... 374
2.Sndz (sündüz) .................. .370
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ............... 370
5.dely ................................... 370
6.masculin(ayşe) ............... 370
7.Yasemin5846 .................. 370
8.Ecem8736 ........... ... ……. 370
9.GULAY3535...... .... ........ 370
10.debusi ......................... 370

11.Gulucuks ..................... 370
12.meral00........................ 370

Canım.. Çok geçmiş olsun.. Geçen hafta benim de ağzıma süreceğim ilacın ucunu açarken, gözüme ilacın plastik bir parçası kaçtı ilaçla beraber. Ay ne fena olduu.. 2 gün hep acıdı, battıı.. Geçti neyse ki.. Bir de sizinki betonmuş.. Allah korumuş, kimyasal sonuçta..
Kızınla da ne güzel hasret gidermişsin :KK36:

cnm bugün bitermi diğer arkadasa gecelim mi
Canım 200 oldu. Bu akşam biter, sen bitti say, ama diğer arkadaşa bu akşam geçemem. Geriden geliyorum yani.

Canım.. Çok geçmiş olsun.. Geçen hafta benim de ağzıma süreceğim ilacın ucunu açarken, gözüme ilacın plastik bir parçası kaçtı ilaçla beraber. Ay ne fena olduu.. 2 gün hep acıdı, battıı.. Geçti neyse ki.. Bir de sizinki betonmuş.. Allah korumuş, kimyasal sonuçta..

sanada gecmiş olsun cnm

Canım 200 oldu. Bu akşam biter, sen bitti say, ama diğer arkadaşa bu akşam geçemem. Geriden geliyorum yani.

:KK30:idare ediyoruz cnm seni aramızda

377718_500684366640250_865046919_n.png

İnsan, dilinin altında gizlidir.

SALAT-İ TEFRİCİYE DUASI BİTİNCE ŞU ŞEKİ DUA EDİLİR EÜZÜBİLLAHİMİNEŞŞEYTANİRRACİM
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ELHAMDİLİLLAHİ RABBİL ALEMİN VEL AKIBETÜ LİL MÜTTEKİN VES SELATÜ VES SELAMÜ ALA RASÜLİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ ECMAİN.

Allah ım! dile getirdigimiz her türlü hamd ve sena ancak sana mahsustur.Bütün şalat ve selamlar da peyganber efendımızın ve o nun butun al ve ahsabına olsun.

Ya rabbel alemin ya erhamer rahımın

ya rabbi! divanina geldık yalvarıyor ve dualarımızın makbul olmasını niyaz ediyoruz.habibin peyganberımız efendımız askına kabul eyle ya rabbi!..

Allah ım!bütün gunahlarımızı bagısla bılerek yada bılmeyerek yaptıklarımızdan dolayı bızi cezalandırma af eyle

okudugumuz 4444 ADET SELATI TEFRICIYELERİN hasıl olan sevabı sevgılı peyganberımıze arzedıyoruz sen kabul eyle ya rabbi!...ayrıca sair peyganberlerın sahabılerın ve salıhlerın de ruhlarını şad eyle ya rabbi!...

dualarımızı hususıyle analarımıza ve babalarımıza ahıret alemıne gocen yakınlarımıza da ılet ya rabbi onları lutuf u keremınle tılavet ettıgımız TEFRICIYELER vesılesıyle rahmet ve merhametınle doyur ya rabbi!..

Azab içinde kıvrananları muskul durumda bulunanları ayetıel kursıler hurmetıne sen kurtar ya rabbi!...evlerımıze ve ulkemıze huzur ve bereket gonullerımıze de nur yagdır ya rabbi!...

dertli olanlara deva borçlulara da ödeme kolaylıkları nasıb eyle ya rabbi!...

tum hastalarımıza acil şifalar ihsan eyle rabbim

dualarımızın kabulu için ya rabbim

amin..amin.amin. bi hürmeti seyyıdılmurselın.vel hamdülilahi rabbil alemın bi rahmetike ya erhamerrahımın

subhane rabbıke rabbıl izzeti amma yesıfun ve selamun alel murselın vel hamdu lıllahı rabbıl alemın... aminnn..

evet canı

m harç yara yapmış gözünün içini akşam çok ağrısı vardı :KK14::KK14::KK14: evet cnm ya kızımla gezmek güzeldi polarisde çok güzel indirimler vardı ama ben yeni bot almıştım alamadım oğluma tablet aldım çok canı sıkılıyo evde bilgisayar bozukdu zaten bi telefonla oynayabiliyodu bende alayım dedim ama çok sevindi hiç beklemiyodu anne diyo zaten bende çalışamıyorum zor geçiniyoruz kardeşim okuyo niye aldın diyo :KK61:ağlatıcaktı beni sanada geçmiş olsun cnm o_Oo_Oo_O

masculin(AYŞE)

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)................... 374 OKUDU
2.Sndz (sündüz) ...................370 OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)...370 okudu
4. papatyam(ayşe) ...............370 OKUDU
5.dely ...................................370 OKUDU
6.masculin(ayşe) ...............370 okudu
7.Yasemin5846 ..................370 OKUDU
8.Ecem8736 ........... ... …….370 OKUDU
9.GULAY3535...... .... ........370OKUDU
10.debusi .........................370 OKUDU

11.Gulucuks .....................370OKUDU
12.meral00........................370 OKUDU
Allah kabul etsin tez zamanda inş

YASEMİN

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)................... 374
2.Sndz (sündüz) .................. .370
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ............... 370
5.dely ................................... 370
6.masculin(ayşe) ............... 370
7.Yasemin5846 .................. 370
8.Ecem8736 ........... ... ……. 370
9.GULAY3535...... .... ........ 370
10.debusi ......................... 370

11.Gulucuks ..................... 370
12.meral00........................ 370

:KK30:idare ediyoruz cnm seni aramızda
Teşekkür ederim canım :KK68: Helal edin.. Kusura bakmayın..

evet canım harç yara yapmış gözünün içini akşam çok ağrısı vardı :KK14::KK14::KK14: evet cnm ya kızımla gezmek güzeldi polarisde çok güzel indirimler vardı ama ben yeni bot almıştım alamadım oğluma tablet aldım çok canı sıkılıyo evde bilgisayar bozukdu zaten bi telefonla oynayabiliyodu bende alayım dedim ama çok sevindi hiç beklemiyodu anne diyo zaten bende çalışamıyorum zor geçiniyoruz kardeşim okuyo niye aldın diyo :KK61:ağlatıcaktı beni sanada geçmiş olsun cnm o_Oo_Oo_O
Ay kıyamaaammm.. Ben bile ağlıcam, çok duygulanırıımm :KK61: Biz de 3 kız büyüdük. Ne zorluklar çektiler anne babamız kimbilir. Bize belli etmemek için uğraşıyorlardı hep.. Allah anne babalarımızdan razı olsun.. Allah sizden de razı olsun canım.. Daha çok versin inşallah :KK68::KK37:

X