4444 Salat-ı Tefriciye Duası

dely (didem)
arkadaşımız için okuyoruz

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)......................... 374 OKUDU

2.Sndz (sündüz) ..............................370 OKUDU

3.İstanbulun sultani(zeynep)..............370

4. papatyam(ayşe) .........................370 OKUDU

5.dely ..............................................185 OKUDU

6.masculin(ayşe) ............................370

7.Yasemin5846 ................................185

8.Ecem8736 ……………............... …….370

9.GULAY3535 ……................ ...........370 OKUDU

10.debusi ......................... ...............370

11.Gulucukgs ...................... ............

12.meral00.....................................100

+15

sende öylesin cnm senin sayende dua topiclerini öğrendim her okudugum dua da içimden sanada dua ediyorum vesile oldun diye Rabbim nasip ederde bir cocugum olursa gece gündüz dua ederim sana inan ki

ay canım benim ya Allah razı olsun.. Artık resimlerini paylaşırız.. bebişlerin inşallah

nasılsnız kızlar
Doktor arıyorum netten, bir türlü bulamadım. Kendi doktorum var da, bir de başka bir doktora gideyim dedim, ne diyecek bakalım. Cumartesi bütün iyi doktorlar dolu :/ Herkes bebek derdinde.. Allah herkese nasip etsin inşallah sağlıkla.. Neyse. Arkadaşın gittiği doktorda yer buldum.
Hayırlısı olsun hepimiz için inşallah :KK68:

Doktor arıyorum netten, bir türlü bulamadım. Kendi doktorum var da, bir de başka bir doktora gideyim dedim, ne diyecek bakalım. Cumartesi bütün iyi doktorlar dolu :/ Herkes bebek derdinde.. Allah herkese nasip etsin inşallah sağlıkla.. Neyse. Arkadaşın gittiği doktorda yer buldum.
Hayırlısı olsun hepimiz için inşallah :KK68:
Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn inşallah bizde doktor doktor geziyoruz ablam 2 cocugu varken 3. istemeden hamile kaldı Rabbim verince istemeden bile veriyor

inşallah cnm 5 senedir her ay büyük bir umutla bekliyoruz .Hepimizin tez zamanda güzel haberlerini alırız inşallah bu yıl doğum patlaması yaşanır :110::110:

5 yıl çok değil canım kocişinle bol bol zaman geçir bunlar iyi günlerin bebiş olunca ilgi sıfır olacak

X