4444 Salat-ı Tefriciye Duası

kızlar merhaba ama bu liste sürekli değişiyor kafamız karıştı hak geçeçek böyle araya sürekli biri geliyor böyle olmazki dün dely e okuyorduk şimdi ayşeye görünüyor ayşeninki bitmemiş miydi? ve yeni birilerini en azından bu liste bitene kadar almasak ii olur çalısıyoruz bazen okuyamıyoruz üzülüyorum ben bence bu liste olayna tekrar bakıp sonkez ayarlamak lazım
cnm inan ki 1 haftadır kafamın içinde sayılar ucusuyor rüyamda görmeye basladım artık su kadar okudum su kadar kaldı sorma gitsin

cnm sen devam et istersen ben iice karıstırdım ben sadece okuyum
canım yanlış anlamadın demi senin için söylemedim ben sık sık girip okuduğumuzu bildirmeye çalısıyoruz karışıklık olmasın diye listeyi sonkez düzenleyi son haliyle ilerleyelim yeni birlierini bi süre almayalım bu liste bitsin bi

canım yanlış anlamadın demi senin için söylemedim ben sık sık girip okuduğumuzu bildirmeye çalısıyoruz karışıklık olmasın diye listeyi sonkez düzenleyi son haliyle ilerleyelim yeni birlierini bi süre almayalım bu liste bitsin bi
yok cnm estafirullah sende haklısın

Günaydın kızlar.. İyi günler olsun herkese..

Allah Allah aynı listeden kopyaladım halbuki niye böyle oldu bende anlamadım dün debusi arkadasa da olmustu dely(didem )arkadas yavas okuyor onunla paylaştırdım şimdide yeni listede düzelteyim olurmu

Teşekkür ederim canım :KK68: Ben dün 110 okudum. Bugünle beraber 185'i geçerim heralde. O zaman başkasından düşeriz. Ya da bir sonraki arkadaşa ekleriz.

Bence de liste bu kadarla kalsın. Çünkü ben uzun süre devam edemicem. Şu anda listede olan arkadaşlara okurum, Allah kabul etsin.

Günaydın kızlar.. İyi günler olsun herkese..

Teşekkür ederim canım :KK68: Ben dün 110 okudum. Bugünle beraber 185'i geçerim heralde. O zaman başkasından düşeriz. Ya da bir sonraki arkadaşa ekleriz.

Bence de liste bu kadarla kalsın. Çünkü ben uzun süre devam edemicem. Şu anda listede olan arkadaşlara okurum, Allah kabul etsin.

Ne demek cnm.öyle yapalım .şimdiki listeyle devam edelim listedekiler bitince çıkmak isteyen cıkar devam etmek isteyen eder belki herkese bir tur daha döneriz Rabbim kabul buyursunda amacımız niyetimiz belli sonucta DUA DUA :KK5::KK5:

O yüce Rasûl (s.a.v.) buyuruyorlar ki: “En çabuk kabul olunan dua, kişinin, din kardeşinin gıyabında ettiği duadır.”
“Allah Teala ile arasında perde bulunmayan iki dua vardır. Birimazlumun duası, diğeri de kişinin din kardeşinin gıyabında yaptığı duadır.”

En makbul dua, gaibin gaibe yaptığı duadır.”
Bir kimsenin, arkadaşınıngıyabında yaptığı dua reddedilmez.”
"Kardeşinin gıyabında dua eden hiçbir mü'min yoktur ki, melek de:'Birmislide sana olsun.' demesin."

HER HAFTA BIR ARKADAŞIMIZA 4444 ADET SALAT-I TEFRİCİYE OKUYORUZ
RABBIM DUALARIMIZI KABUL ETSIN.....
Duânın Türkçe Okunuşu

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Duânın Mânâsı

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

dely (didem)
arkadaşımız için okuyoruz

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)......................... 374 OKUDU

2.Sndz (sündüz) ..............................370 OKUDU

3.İstanbulun sultani(zeynep)..............370

4. papatyam(ayşe) .........................370

5.dely ..............................................185

6.masculin(ayşe) ............................370

7.Yasemin5846 ................................185

8.Ecem8736 ……………............... …….370

9.GULAY3535 ……................ ...........370

10.debusi ......................... ...............370

11.Gulucukgs ...................... ............

12.meral00............................... ..................370

kızlar bnm bugün biraz işlerim vr.öğleden sonra kurs vr sizlere kolay gelsin Allaha emanet olun

HER HAFTA BIR ARKADAŞIMIZA 4444 ADET SALAT-I TEFRİCİYE OKUYORUZ
RABBIM DUALARIMIZI KABUL ETSIN.....
Duânın Türkçe Okunuşu

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Duânın Mânâsı

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

dely (didem)
arkadaşımız için okuyoruz

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)......................... 374 OKUDU

2.Sndz (sündüz) ..............................370 OKUDU

3.İstanbulun sultani(zeynep)..............370

4. papatyam(ayşe) .........................370

5.dely ..............................................185

6.masculin(ayşe) ............................370

7.Yasemin5846 ................................185

8.Ecem8736 ……………............... …….370

9.GULAY3535 ……................ ...........370 OKUDU

10.debusi ......................... ...............370

11.Gulucukgs ...................... ............

12.meral00.....................................370

X