4444 Salat-ı Tefriciye Duası

Ben de okurum.. Kendim için başlayacaktım zaten. Sizler için de okurum. Benim adetimin ilk günü bugün. Pazartesi ya da Salı başlayabilirim. Olur di mi? Listeye ekleyebilirsiniz.

benim 200 oldu valla ayın 18 ine kadar epey okurum gibi bir mani cıkmazsa Rabbim hayırlı sonuca ulastırır inş Anneme ablamada verdim 18 ine kadar okuyabildiginiz kadar diye.

bende başlıcaktım ama bizim burda wc de sular donmuş akmıyo abdest alamıyorum akşam evde başlarım artık
canım bunu abdetsiz de okuyabilirmişiz hatta adetliykende okuyabilirmişiz bu sure degil dua oldugu için okuyabilirmişiz bir hocaya sordumda böyle dedi söyleyim dedim

Ben de okurum.. Kendim için başlayacaktım zaten. Sizler için de okurum. Benim adetimin ilk günü bugün. Pazartesi ya da Salı başlayabilirim. Olur di mi? Listeye ekleyebilirsiniz.
canım bunu adetliykende okuyabilirmişiz bir hocaya sordum bu dua sure degil okunabilir dedi abdestsizde adetliyken de söyleyim dedim cnm

KIZLAR BENIDE EKLEYIN LUTFEN BENDE OKURUM HER HAFTA BIRINE OKUYALIM CUMA GUNUNEDE BAGIS YAPIP DUA EDERIZ OLURMU???? HATTA LISTEYI BEN YAPIYORUM BEGENMEYEN DEGISTIREBILIR.

Son düzenleme:
HER HAFTA BIR KISIYE 4444 SALAT-I TEFRICIYE OKUYORUZ.
RABBIM DUALARIMIZI KABUL ETSIN.....

Listemiz

1. Volhat.............................200 okundu

2. Sndz ..............................

3.İstanbulun sultani..........

4. papatyam .......................

5.masculin..........................

6.dely..................................

KALAN=4244

HER HAFTA BIR KISIYE 4444 SALAT-I TEFRICIYE OKUYORUZ.
RABBIM DUALARIMIZI KABUL ETSIN.....

VOLHAT arkadaşımız için okuyoruz

LİSTEMİZ :
1. Volhat.............................200
2. Sndz ..............................
3.İstanbulun sultani..........
4. papatyam .......................
5.masculin..........................
6.dely..................................
7.Yasemin5846..................100

KALAN=4.144

tabiki ama ben bilmiyorum nerden eklendiğini istanbulun sultanı yapıyor o ekler okudugunda.Allahım hepimiizn yüzünü güldürür inşallah
KIZLAR BENIDE EKLEYIN LUTFEN BENDE OKURUM HER HAFTA BIRINE OKUYALIM CUMA GUNUNEDE BAGIS YAPIP DUA EDERIZ OLURMU???? HATTA LISTEYI BEN YAPIYORUM BEGENMEYEN DEGISTIREBILIR.
Merhaba,
Listeyi 1 kişi tutsa daha iyi olmaz mı? hedef 2016 tutuyordu. Ben de onu bekliyordum.

Eğer siz tutacaksınız ya da listeden devam ederek gideceksek rica ederim aşağıdaki hedef 2016 nin listesinden devam edelim.

Listemiz

1- Volhat

2- Sndz

3-İstanbulun sultani

4 papatyam

Bu durumda 5. olarak adımı yazarsanız sevinirim.
İyi geceler

Arkadaşlar iyi hızlı gidiyor ben 1000 e yaklaştım sabah namazından sonra baya iyi okudum inşallah çabuk çabuk bitiririz diger arkadasımıza baslarız Rabbim kabul etsin inş evde boş boş oturuyoruz en azından dilimizde dua olsun

maşallah canım çok hızlısın ben işteyim eve gidince okuyabiliyorum akşam başladım

slm kızlar bende bugün 27 tane okudum şimdilik yarın okuyamayabilirim misafir gelecek p.tesi okurum nasip olursa hadi ha gayret kızlar bitirelim inşalllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…