4444 salat-ı tefriciye desteğinize ihtiyacım var

Pardon ya ben yanlışlık yaptım benim okuduğumla 160 kalıyordu

bitti sayenizde bitti melek kadınlar hepinizden Allah razı olsun Hızır gibi yetiştiniz. Şimdi sıra sonuca bakmakta🤲🏻 Hepinize ayrı ayrı minnettarım. Lütfen kimin dua ihtiyacı olursa beni etiketlesin. Koşar gelirim 🥰🤲🏻
Allah sizden de razı olsun, onun rızası için okudum ben. Küçük yavrumla da dua ettik size ve güzel bebeğinize.
Bu ayeti iki hamileliğimde çok okudum, kolay doğum için. Rabbim her işinizi kolaylaştırsın.
images (1).jpeg

bitti sayenizde bitti melek kadınlar hepinizden Allah razı olsun Hızır gibi yetiştiniz. Şimdi sıra sonuca bakmakta🤲🏻 Hepinize ayrı ayrı minnettarım. Lütfen kimin dua ihtiyacı olursa beni etiketlesin. Koşar gelirim 🥰🤲🏻
İnşallah güzel haberler alırsın canım

Sonucuma şimdi baktım her şey yolunda risk yok okuyan okumak isteyen herkesin ağzına kalbine sağlık. Allahım kabul etti. Çok şükür bebeğim sağlıklı 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Hadi gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına,almayı nasip etsin cinsiyeti de belli olmustur zaten belli miydi bilmiyorim gerici 💞

Sonucuma şimdi baktım her şey yolunda risk yok okuyan okumak isteyen herkesin ağzına kalbine sağlık. Allahım kabul etti. Çok şükür bebeğim sağlıklı 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Gözünüz aydın RABBİM sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin aminnnnnn :dua:

Şimdi gördüm sayı bitmiş sonuç hayırlısıyla sağlıklı çıkmış çok sevindim ❤️ Rabbim sağ salim kucağınıza da almayı nasip eylesin, Salih Saliha kullarından olmayı nasip etsin İnşallah kardeşim 🌸 narinal narinal

Konuyu takipteydim, oglumu uyutunca baslayacaktim. Gozunuz aydin olsun. Saglikla sarilip sarmalamak da nasip olsun. 🌸

Oy çok şükür nasıl sevindim anlatamam gözün aydın olsun canım 😍♥️

Allah razı olsun çok teşekkürler bebeğinizi sağlıkla büyütün🙏🏻🤲🏻
10 tane anca okuya bildim 😒 ama bebeğine dualar etdim namazada. Bu duayı ezberleyenmedim çok okurdum yoksa bebeğim çok küçük çok agliyo ouzden on tane anca okuya bildim okuya bilsem yine yazarım

10 tane anca okuya bildim 😒 ama bebeğine dualar etdim namazada. Bu duayı ezberleyenmedim çok okurdum yoksa bebeğim çok küçük çok agliyo ouzden on tane anca okuya bildim okuya bilsem yine yazarım
yaaa bebeğinin canına sağlık bitti bitti arkadaşlar sağ olsun akşam bitirdik. ben de sonucumu öğrendim sorun yok sağlıklı bebeğim

X