41gun meryem suresi

Kızlar merhaba... Bende meryem suresini okumak istiyorum ama arapça bilmiyorum... Arapçanın türkçe çevirsini okusam olurmu? Birde nasıl niyetlenmem gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim... Rabbim hepimizin gönlüne göre nasip etsin..

Bende bugün okumaya başlıyorum Allah nasip ederse. Canım arapçadan türkçeye çeviride sıkıntılı oluyor. Bazı arapça harflerin türkçe karşılıkları olmadığı için. Sen en iyisi birisine okut

Merhaba hanımlar bende bsşladım 15 gün oldu Rabbim bütün isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.bugun regl oldum malesef o yuzden anneme okutuyorum Allah kabul etdin inşallah

Mrb kizlar!!esimin kuzeni 41 gun boyunca meryen suresini okuyup suya üfleyerek içip gebe kaldi.bizde toplanip deneyelim ne dersiniz.hadi en guzel anne adaylarim Rabbim umarim bizim dualarimizida kabul etsin.toplanip baslayalim..

peki regl oldugumuzdada okuyabiliyormuyuz?

Merhaba bende basladim okumaya ama dun misafirim vardı okumayi unuttum bugun yerine 2 kete okudum olurmu

arkadaşlar ALLAH herkesin gönlüne göre versin bizde 1 yıldır istiyoruz ama ben pko yum olmuyorson üç aydır klomen kullanıyorum yarın son ilacımı alıcam... Bende okumak istiyorum ALLAH tan ümit kesilmez. Ben arapça bilmiyorum anneme ya da kayınvaldeme okutabilrim. onun dışında bende dinlisem olur mu? yarın hemen başlayabilirmiyiz okumaya teşekkürler kızlar..

bende 41 gün boyunca hergün bitane okudum
ben okumaya başladığımın 7. günü hamile olduğumu öğrendim okursanız bende katkıda bulunurum bu arada bir rivayete göre Meryem suresi okunursa kız Yusuf suresi okunursa erkek evlat sahibi olunurmuş ben Meryem okudum benim meleğim kız

Cnm benim bi kizin var birtanede oglusum olsun cok istiyorum tabiki Allah isterse olur yusuf suresine baslicam kac gun okumak lazim bu sureyi cnm biliyormusun

kızlar arapcasını okumayı bilmiyorum türkcesini okusam olurmu her gün.bide hergün tilavet secdesi yapmamız gerekmi en son yaksak olurmu bir tane yada 41 tanemi yapmak lazım bilgilendirirmisiniz

1 yıldır olmuyor benimde 1,5 yıldır evliyim doktora gittim amh testi hormon testi ve rahim filmi istedi eşim sperm testi yaptırcak hepsinin sonucunu alınca tekrar doktora götürcem rabbim hayırlısını versin o ol derse olur dua ediyorum rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah

Arkadaşlar bende meryem suresine bugün başlıyorum Yardımcı olursanız sevinirim..

1 yıldır olmuyor benimde 1,5 yıldır evliyim doktora gittim amh testi hormon testi ve rahim filmi istedi eşim sperm testi yaptırcak hepsinin sonucunu alınca tekrar doktora götürcem rabbim hayırlısını versin o ol derse olur dua ediyorum rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah

Arkadaşlar bende meryem suresine bugün başlıyorum Yardımcı olursanız sevinirim..
Ben de o testleri yaptirdim.

esimin sperm testleri iyi cikti. Benin tek yumurtaligim yok. Fsh degerim guzel. Hersey iyi ama amh testi sinirda :/

Olmaz demedi doktor ama 10 aydir ugrasiyoruz.
meryem suresine baslicaz insallah yarin.

senin testlerin nasil?

Merhaba kizlar ben yedi senelik evliyim 3 defa tup bebek denemesi yaptik ve olumsuz sonuclandi simdi bende meryem suresine baslayacagim insallah bir sey sotmak istiyorjm ben kurani kerimi biraz yavad okuyorum internetten acip dinlesem ve ayni anda da kuaranfan takip etsem olurmu

Ben kurani kerimi elhamdudillah biliyorum lakin regl donemimde okumasini rica edecegim kimse yok yani varda onlara konuyu acmak istemiyorum diyim.. esim turkcesini okusa olurmu

samsung Galaxy s3mini

ben okumaya başladığımın 7. günü hamile olduğumu öğrendim okursanız bende katkıda bulunurum bu arada bir rivayete göre Meryem suresi okunursa kız Yusuf suresi okunursa erkek evlat sahibi olunurmuş ben Meryem okudum benim meleğim kız

Bende bebeğim olsun istiyorum 6 aydir denioz olmuyor artik endişelenmeye basladim korkmaktadır acele mi ediyorum sizceee evleneli 2 yili bitiriyoruz bu temmuzda 6 aydir denemeye basladik ama olmadi çok uzuluommm :KK43:(

Ben henuz baslayamadim bugun yarin regl olucam bitince basliycam bende hemen.ewet suya ufleyip o suyu icicem canim

kızlar merhaba sayfanın baslarında yer aldım ama ugrayamadım daha sonralarıı sızlere umut olayım dıye yazıyorum....bende MERYEM SURESIYLE HAMILE KALDIM...hemde sadece 1hafta okudum ve sadece nıyet onemlı burada ve cok cok ıcten okuyunuz..kızlar ben bu ay okumaya basladım ve hemen hamıle kaldım cok cok sukur...sizler okuyun lutfennn

Sevincmerden çok sewindim senin aşina umarim benimde bir bebeğim olur esimde çok istio bende 6 aydir deniz olmuo iyice korkmaya basladim. Regl dönemim bitince bende başlamak istiyorum meryem süresine de bazi sorularim olacak yanlis anlamazsan siteyi kullanmaya bilmiyorum yeni uyeyim o yüzden ozelden atamadim bursa yazmak zorunda kaldim.meryem suresini ne Zamanlar okudun ve gergin birlikte mi olmak gerekiyor bu donemde biz esinle sık sık ilişki olursa olmaz diye hergun beraber olmuyoruz acaba o yüzden mi bir sıkıntı oluyor bebeğimiz olmuyor:KK43: bunu buradan sordugum için lütfen k bakma siteyi bilemediğimiz için ve diğer arkadalarda okuyorsa bilgilendirebilir mi beni lütfen

Son düzenleme:
Sevincmerden çok sewindim senin aşina umarim benimde bir bebeğim olur esimde çok istio bende 6 aydir deniz olmuo iyice korkmaya basladim. Regl dönemim bitince bende başlamak istiyorum meryem süresine de bazi sorularim olacak yanlis anlamazsan siteyi kullanmaya bilmiyorum yeni uyeyim o yüzden ozelden atamadim burdan yazmak zorunda kaldim.meryem suresini ne Zamanlar okudun ve her gün birlikte mi olmak gerekiyor bu donemde biz esimle sık sık ilişki olursa olmaz diye hergun beraber olmuyoruz acaba o yüzden mi bir sıkıntı oluyor bebeğimiz olmuyor:KK43: bunu buradan sordugum için lütfen k bakma siteyi bilemediğimiz için ve diğer arkadalarda okuyorsa bilgilendirebilir mi beni lütfen

Sevincmerden çok sewindim senin aşina umarim benimde bir bebeğim olur esimde çok istio bende 6 aydir deniz olmuo iyice korkmaya basladim. Regl dönemim bitince bende başlamak istiyorum meryem süresine de bazi sorularim olacak yanlis anlamazsan siteyi kullanmaya bilmiyorum yeni uyeyim o yüzden ozelden atamadim burdan yazmak zorunda kaldim.meryem suresini ne Zamanlar okudun ve her gün birlikte mi olmak gerekiyor bu donemde biz esimle sık sık ilişki olursa olmaz diye hergun beraber olmuyoruz acaba o yüzden mi bir sıkıntı oluyor bebeğimiz olmuyor:KK43: bunu buradan sordugum için lütfen k bakma siteyi bilemediğimiz için ve diğer arkadalarda okuyorsa bilgilendirebilir mi beni lütfen

Kızlar merhaba, bende bebiş için 10 aydır uğraşıp henüz hamilelik yaşayamayanlardanım :KK43::KK43::KK43: size birşey sormak istiyorum. hamile kalmak için Meryem Suresinin okunması (Rabbim nasip ederse) çok faydalıymış. Benim sormak istediğim Meryem Suresi'nin tamamını yoksa belli ayetlerini mi okumamız gerekiyor?

Kızlar merhaba, bende bebiş için 10 aydır uğraşıp henüz hamilelik yaşayamayanlardanım :KK43::KK43::KK43: size birşey sormak istiyorum. hamile kalmak için Meryem Suresinin okunması (Rabbim nasip ederse) çok faydalıymış. Benim sormak istediğim Meryem Suresi'nin tamamını yoksa belli ayetlerini mi okumamız gerekiyor?

MERHABA CANIM MERYEM SURESİNİ HERGÜN OKUMAN GEREK VE TİLAVET SECDESİNİ YAPIYORSUN OKUDUKTAN SONRA TİLAVET SECDESİ İSE
Tilavet Secdesi
Kur'an okuyan veya dinleyen bir kimse, 14 yerde bulunan, secde ayetlerinden birini okursa veya duyarsa, secde etmesi gereklidir.

Tilavet secdesi yapmak için abdestli olunulur ve de kıbleye yönelinir.
Daha sonra niyet edilir.(Ya Rabbi niyet ettim senin rızan için tilavet secdesi yapmaya).
Niyetten sonra "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek direk olarak secdeye gidilir (Eller havaya kaldırılmaz ruku yapılmaz veya ayakta başba bir şey okunmaz).

Secdede en az 3 kerre "Subhane rabbiyel'A'la" denilir.

Bir secde yapıldıktan sonra yine "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek ayağa kalkılır.

Dua gibi eller kaldırılarak; Bakara Suresinin 285. ayetindeki "Semi'na ve ata'na ğufra;neke Rabbena ve ileykel masir" ayeti celilesi okunur.

Bu şekilde tilavet secdesi yapılmış olunur.

RABBİM KABUL ETSİN DUALARIMIZI AMİNNNNN. KIZLAR OKUYUP HAMİLE OLAN OLURSA LÜTFEN BURAYA YAZSIN BEN BU AY ÇOKKKK UMUTLUYUM AMA HAYIRLISI:KK31::KK31::KK31:

X