41 yasin

IrResistibLe_

seni sevmiyorum artık
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2016
2.765
3.460
oglumun huysuzlugu ve uykusuzlugu icin 41 yasin dagitiyorum almak isteyenler yazarsa sevinirim

Oğlunuza dua ederim
Ayrıca çocuğunuzun gününü nasıl geçirdiğine,davranış şeklinize dikkat etmenizi öneririm. Çocuğun uykusuzluğunu ve huysuzluğunu tetikleyen bir sebep mi var?
41 yasin okumanın fayda sağlayacağını sanmam.

Çünkü Kuran bir hidayet rehberi olarak indirilmiştir(Bakara 2)

Diyanet Meali :
Sad.29 - Bu Kur’an, âyetlerini düşünsünler ve akıl sahipleri öğüt alsınlar diye sana indirdiğimiz mübarek bir kitaptır.

Oğlunuza dua ederim
Ayrıca çocuğunuzun gününü nasıl geçirdiğine,davranış şeklinize dikkat etmenizi öneririm. Çocuğun uykusuzluğunu ve huysuzluğunu tetikleyen bir sebep mi var?
41 yasin okumanın fayda sağlayacağını sanmam.

Çünkü Kuran bir hidayet rehberi olarak indirilmiştir(Bakara 2)

Diyanet Meali :
Sad.29 - Bu Kur’an, âyetlerini düşünsünler ve akıl sahipleri öğüt alsınlar diye sana indirdiğimiz mübarek bir kitaptır.
elimden geleni yapiyorum ama hep boyleydi oglum gununun nasil gectigi pekde onemli degil gibi sanki bende sasirdim

elimden geleni yapiyorum ama hep boyleydi oglum gununun nasil gectigi pekde onemli degil gibi sanki bende sasirdim
O halde doktoradanışılabilir,tecrübeli amnelerden yardım alınabilir bilemiyorm ama bunun yolu 41 yasin değil onu belirtmek istedim
Allah yardımcınız olsun

X