41 yasin ve 41 fetih suresi ile hayırlı dualarımıza Allahın izniyle kavuşalım

Usulu nedir?namazla mı baslıyoruz? kişi başı 1 haftaya 4 adet fetih mi düşüyor?
evet canım perşembeye kadar 4 fet,h ama bunda seninle paylaşırız....
2 rekat namazla başlamak iyi olur kılanlar için tabi ,sonra 1 er tesbih çekip fatiha ihlas...vs okuyup toplu duamızı yapıp okumaya başlıyoruz

K kalemero beni etiketle ve kaç tane okuyacam söyleyiver canım ya,benim devreler yandı,2 mi 4 mü?kaç Fatiha kaç ihlas? Bi de Yasin mi var? Valla anlamadım

K kalemero beni etiketle ve kaç tane okuyacam söyleyiver canım ya,benim devreler yandı,2 mi 4 mü?kaç Fatiha kaç ihlas? Bi de Yasin mi var? Valla anlamadım
canım bu hafta 41 fetih okuyoruz , okumaya başlarken içinden geldiği gibi niyetlenebilirsin toplu dualarımız yukarda yazıyor 2 rekat namazını kılıp tesbih çekip fatiha nas felak ihlas okuyabilirsin, başlarken veya bitirirken en az 11 tane salaten tuncina okuyoruz sonra hakkımıza düşen fetih suresini okuyoruz.... bu hafta sayı paylaştırıldı karışıklık olmasın diye benim sayımdan sana vereceğim duanı yazar mısın eğer katılmak istiyorsan

Allah'ım Gül kulunun gönlünden geçen hacetini gerçeği yap,eşine ve çocuklarına sağlık,huzur,afiyet ver. Ömürlerine ve rızklarına bereket ver. Sıkıntılarına kolaylık ver. Amin
Kalemero cansın :KK36:

Allah'ım Gül kulunun gönlünden geçen hacetini gerçeği yap,eşine ve çocuklarına sağlık,huzur,afiyet ver. Ömürlerine ve rızklarına bereket ver. Sıkıntılarına kolaylık ver. Amin
Kalemero cansın :KK36:
Sende canim benim :KK36:canim ben 4 okuyacaktim 2 şer okuyalım eksik olursa yardım ederiz arkadaşlara allah kabul etsin toplu duayı unutma ama canim tek kişinin niyetine okumuyoruz çünkü herkesin niyetini söyleyip AMİN diyoruz

41 fetih okuyoruz arkadaşlar ; mazeretli olanlar 3025 ya MUCİB çekip dualarımıza amin diyebilir

K kalemero ----------------- 2 tane okudu
M mavibilgisayar -----------4 tane
betul8516 betul8516 ----------------4 tane
G guzbahar -----------------4 tane
eilenn eilenn ---------------------mazeretli 3025 ya Mucib okudu
gulbera gulbera ---------------------4 tane okudu
elfce92 elfce92 --------------------4 tane
pempeportakal pempeportakal ----------4 tane
Sealand Sealand ---------------------mazeretli 3025 ya mucib okudu
dnzderya dnzderya ------------------4 tane okudu
Senfonim Senfonim -------------------4 tane okudu
B belgeseller ---------------4 tane

femmepetal femmepetal -----------2 tane

41 fetih okuyoruz arkadaşlar ; mazeretli olanlar 3025 ya MUCİB çekip dualarımıza amin diyebilir

K kalemero ----------------- 3 tane okudu
M mavibilgisayar -----------4 tane
gulbera gulbera ---------------------4 tane okudu
B belgeseller ---------------4 tane
femmepetal femmepetal -----------2 tane okudu

K kalemero Allahım özge kuluna tez zamanda hayırlı güzel gönlünden geçtiği gibi bir evlilik bahşet .AMİN
---------------------------------
dnzderya dnzderya ;Allahım dnzderya kuluna hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat ve hasta annesine ve tüm hastalara şifa ver Allahım .AMİN.
-------------------------------------
gulbera gulbera ; Allahım Gülbera kulunun İşinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır.AMİN.
----------------------------
M mavibilgisayar ;Allahım döndü kulunu ailesine kavustur. Kocası ve kızı ile çok mutlu olsun ilk ogretmen atamasinda ablası ve kendisi hayırlı bir yere atansin inşallah AMİN
-----------------------------------
betul8516 betul8516 ;Rabbim Betül kulunun kardeşinin rızkını çoğalt ve borçlarını sıkılmadan ödeme kolaylığı ver. AMİN
--------------------
eilenn eilenn ;Rabbim Aylin kuluna ve eşine kimseye muhtaç olmadan borçlarını ödemeyi nasip eyle evlerine ve gönüllerine maddi manevi ferahlık ver aylin kulunun eşine hayırlı iş kapıları aç allahım amin.
-------------------------
G guzbahar ;sen guzbahar kulunun ocak ayındaki transferinde donmus 2 bebeğinin ona tutunmasını ve sağlıklı bir hamilelik yaşayarak hayırlı sağlıklı bir evladının olmasını ;rabbimin izniyle evladını eşiyle beraber büyütmeyi nasip eyle AMİN
-------------------------------
pempeportakal pempeportakal ;Rabbim esra kuluna tez zamanda ve hayırlısıyla, hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar nasip et.amin..
-----------------------
elfce92 elfce92 ;Allahım nişanlımla bana senin rızanın olduğu, her iki tarafında birbirini sevdiği , hayırlı , huzurlu , sağlıklı , iman dolu evlilik nasip eyle.ailelerimizle bizi sana layık kul eyle.AMİN
------------------------
Sealand Sealand ;tez zamanda dünya ve ahirette yüzümü güldürecek mutlu olacağım iman üzerine yaşayacağımız ve öleceğimiz hayırlı bir eş ve sağlıklı salih saliha çocuklar amin
----------------------------------------------
Senfonim Senfonim
;Allahım Zeynep kuluna tez zamanda Hasan ile gönlünden geçtiği gibi bir evlilik nasip et .Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..AMİN
B belgeseller ;Tez zamanda sağlıklı saliha evlatlar ver Allahım amin
------------------------------------------
femmepetal femmepetal ;Allah'ım Gül kulunun gönlünden geçen hacetini gerçeği yap,eşine ve çocuklarına sağlık,huzur,afiyet ver. Ömürlerine ve rızklarına bereket ver. Sıkıntılarına kolaylık ver. Amin

Bugün kaç tane okunuyor kızlar? 4 fetih mi?
Canım okudun sen hakkını günlük değil 1 haftada toplam 41 fetih okuyacagiz okumayanlar perşembeye kadar tamamlayacak her hafta yasin fetih vakıa veya meryem suresini okuyoruz günlük değil

K kalemero ----------------- 3 tane okudu
M mavibilgisayar
-----------4 tane okudu
gulbera gulbera
---------------------4 tane okudu
B belgeseller ---------------4 tane okudu
femmepetal femmepetal
-----------2 tane okudu

K kalemero Allahım özge kuluna tez zamanda hayırlı güzel gönlünden geçtiği gibi bir evlilik bahşet .AMİN
---------------------------------

dnzderya dnzderya ;Allahım dnzderya kuluna hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat ve hasta annesine ve tüm hastalara şifa ver Allahım .AMİN.

gulbera gulbera ; Allahım Gülbera kulunun İşinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır.AMİN.
----------------------------

M mavibilgisayar ;Allahım döndü kulunu ailesine kavustur. Kocası ve kızı ile çok mutlu olsun ilk ogretmen atamasinda ablası ve kendisi hayırlı bir yere atansin inşallah AMİN
-----------------------------------

betul8516 betul8516 ;Rabbim Betül kulunun kardeşinin rızkını çoğalt ve borçlarını sıkılmadan ödeme kolaylığı ver. AMİN
--------------------

eilenn eilenn ;Rabbim Aylin kuluna ve eşine kimseye muhtaç olmadan borçlarını ödemeyi nasip eyle evlerine ve gönüllerine maddi manevi ferahlık ver aylin kulunun eşine hayırlı iş kapıları aç allahım amin.
-------------------------

G guzbahar ;sen guzbahar kulunun ocak ayındaki transferinde donmus 2 bebeğinin ona tutunmasını ve sağlıklı bir hamilelik yaşayarak hayırlı sağlıklı bir evladının olmasını ;rabbimin izniyle evladını eşiyle beraber büyütmeyi nasip eyle AMİN
-------------------------------

pempeportakal pempeportakal ;Rabbim esra kuluna tez zamanda ve hayırlısıyla, hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar nasip et.amin..
-----------------------

elfce92 elfce92 ;Allahım nişanlımla bana senin rızanın olduğu, her iki tarafında birbirini sevdiği , hayırlı , huzurlu , sağlıklı , iman dolu evlilik nasip eyle.ailelerimizle bizi sana layık kul eyle.AMİN
------------------------

Sealand Sealand ;tez zamanda dünya ve ahirette yüzümü güldürecek mutlu olacağım iman üzerine yaşayacağımız ve öleceğimiz hayırlı bir eş ve sağlıklı salih saliha çocuklar amin
----------------------------------------------

Senfonim Senfonim ;Allahım Zeynep kuluna tez zamanda Hasan ile gönlünden geçtiği gibi bir evlilik nasip et .Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..AMİN
B belgeseller ;Tez zamanda sağlıklı saliha evlatlar ver Allahım amin
------------------------------------------
femmepetal femmepetal ;Allah'ım Gül kulunun gönlünden geçen hacetini gerçeği yap,eşine ve çocuklarına sağlık,huzur,afiyet ver. Ömürlerine ve rızklarına bereket ver. Sıkıntılarına kolaylık ver. Amin

X