41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Cok gecmis olsun cnm

evet mesela ben bir hafta sonu müsaittim baya arkadaşa okumuştum.
tamam bende müsait oldukça okur 40 tanemi tamamlarım

GEÇMİŞ OLSUN CANIM GEÇER İNŞ

DAHA ÇOK VAR YAAA YOK CANIM SÖYLEDİ DR HİÇ COCUĞUN VARMI DEDİ BENDE YOK DEDİM NEDEN SORDUYSA ANLADI SANIRIM YANILABİLİRİM DEDİ 3 HAFTAYA NETLEŞİR DEDİ

SENDE BEL AĞRISI OLUYORMU YA BEN ÇOK KÖTÜYÜM DÖNEMİYORUM OTURUNCA KALKAMIYORUM YAŞLI GİBİ

geç olsun güç olmasın canım kız belkide:)
evet bu haftalarda çok olmuştu yattığım zaman sağdan soluma dönemiyordum...kalçama felan baskı yapıyodu sanırım rahim büyüyor o yüzden canım..

geç olsun güç olmasın canım kız belkide:)
evet bu haftalarda çok olmuştu yattığım zaman sağdan soluma dönemiyordum...kalçama felan baskı yapıyodu sanırım rahim büyüyor o yüzden canım..
KALÇA KEMİĞİ BÜYÜOYRMUŞ BAYA KORKTUM BEBİŞ İYİ OLSUNDA ÇEKERİM ONUDA ANNELİK NE GÜZEL VE NE ZORMUŞ DİMİ:)SEN ÇALIŞIYORMUUSN İŞTN AYRILSAMDA ÖRGÜ ORSEM HAHAHA

KALÇA KEMİĞİ BÜYÜOYRMUŞ BAYA KORKTUM BEBİŞ İYİ OLSUNDA ÇEKERİM ONUDA ANNELİK NE GÜZEL VE NE ZORMUŞ DİMİ:)SEN ÇALIŞIYORMUUSN İŞTN AYRILSAMDA ÖRGÜ ORSEM HAHAHA

aynen canım skma korkutma kendini bende çalışıyorum şafak sayıyorum işten ayrılmak için..

Hastaligim bitince okuyabildigim kdr okurum cnm

Ikinize de geçmiş olsun kızlar

Ah ah ablam keşke benimde olsa da o ağrıları seve seve çeksem. ALLAH nazardan saklasın

ebrulim 4 tane yasin okudum canım allah kabul etsin dularını
rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat yada evlatlar versin inşallah
sen listeni takip et fatma bugün giremez sanırım

sabah burdaki dua kardeşlerimin hepinizin adına
en az 1000 tane subhanallah, 400 ya vedud, 100 la ilahe illah, 100 selavat, 100 elhamdülillah okudum
allah darda kalanlara deva, hastalara şifa versin, muradınız ne ise hayırlısıyla onu versin inşallah

Ikinize de geçmiş olsun kızlar

Ah ah ablam keşke benimde olsa da o ağrıları seve seve çeksem. ALLAH nazardan saklasın
canım olur inş bende çok bekledim çok dua ettim oldu kaybettim yılmadım eşim belki böylesi hayır dedi pes etmedim sakin pes etme allah büyük cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…