41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Bugün evlenmem gerektiğine karar verdim :). Niye biliyor musunuz ? Bekarken insanlara hizmet etmen gerekiyor (çevre böyle düşünüyor en azından).mevlit te yengem in gelini (benden 3 yas buyuk)ve annesi yanyana oturuyolar.bende ikrama falan yardım ediyorum.cayimi aldım oturdum bende, yengem in dünürü nun çayı bitmiş bende görmedim,aynen bana verdiği tepki şu

"Ela aaaa bana bi çay doldur"

Babasının uşağı var sanki kızı yanında ona söylemiyor benden istiyor, bekarım diye ben milletin uşağı mıyım

bunun cok da evlılıkle alakası yok canım oyle ortamlarda sen de kenarda otur servıse kalkarsan tabı kı cay doldur derler sana gec bı kenarda otur kımse bakmaz sana nıye kalkmadı dıye evleneceksın elbette ama kalbını attıranla evlen

Bu arada kızlar Adak ettiğim kurbanı bu hafta kestiremedim malesef çünkü her taraf kar arabayla gidip kestirecektik ama bu hafta olmadı Rabbim nasip ederse haftaya kestiricem isallah

oooo inş okadar uzun sürmez
Canim benim cok kanamam olmustu ona ragmen yani rahat ol demek itiyorum yha ruyamda senin hemen hamile kaldigini gordum biliyor musun insallah oyle olur bu arada ne var ne yok ogrenin kromozom touch ve trombofoli paneli testlerini mutlaka yaptirin

Canim benim cok kanamam olmustu ona ragmen yani rahat ol demek itiyorum yha ruyamda senin hemen hamile kaldigini gordum biliyor musun insallah oyle olur bu arada ne var ne yok ogrenin kromozom touch ve trombofoli paneli testlerini mutlaka yaptirin
inş hepimiz sağlıklı bebeklerimiz olur

GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ BEN 2 TANE OKUYABİLDİM HAFTA SONU EVDE DEĞİLDİM BU AKŞAM 2 SİNİ OKURUM İNŞ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…