41 YASİN BEBEĞİM OLMASI İÇİN LÜTFEN YARDIM

rabbim kucagını doldursun inşallahhhh ,
bu sabah yüreğimsen bu sitediki butun gebelık isteyen hanımlara dua ettim içinde kendimede ,
rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallahhh

rabbim kucagını doldursun inşallahhhh ,
bu sabah yüreğimsen bu sitediki butun gebelık isteyen hanımlara dua ettim içinde kendimede ,
rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallahhh

Alah fazi olsun canim benim sagolasin rabbim kucagimizi bos burakmasin kiymet bilmeyene vermesin kiymet bilecek olana versin guzel mevlam insallah

Canim ne yaptin ? Nasil gidiyor merak ettim seni..
Rabbim hepimize nasip etsin insallah

Canim ne yaptin ? Nasil gidiyor merak ettim seni..
Rabbim hepimize nasip etsin insallah

Canım benım iyi ramazanlar beklemedeyım canım eger bir gelişme olursa yazarım şimdilik bebiş yok önğmüzdeki ay başında belli olur bakalım hakkımızda hayırlısı canım sen nasılsın iyi misin ?

Hayirli ramazanlar olsun canim :)
Bende oyle. Bekliyorum suan. Rabbim yuzumuzu guldursun şu mubarek gunler hatrina.

Sagol canim Allah razi olsun. Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah :)
Sen naptn nasil gidiyor.

Ben.ayni cnm.bildigin gibi bir degisiklik yok 20 gun boyunca bor kanamam oldu ilac yan etki yapmis allahtan hasar olusmamis sukur troitlerim biraz az calisiyormus pazsryesi dr gittim bir suru ilacla dondum zayiflarsan kendiliginden hamile.kalabilirsin dddi zayiflayinca gel dedi

Ben.ayni cnm.bildigin gibi bir degisiklik yok 20 gun boyunca bor kanamam oldu ilac yan etki yapmis allahtan hasar olusmamis sukur troitlerim biraz az calisiyormus pazsryesi dr gittim bir suru ilacla dondum zayiflarsan kendiliginden hamile.kalabilirsin dddi zayiflayinca gel dedi

Canm Rabbim gonlundeki guzelligi nasip eder insallah sana tez zamanda.

Günaydın arkadaşlar Meryem suresi topiğimize katılmak isteyenler beni etiketleyebilir mi her hafta bir kişiye Meryem suresi ❤️❤️

X