41 YASİN BEBEĞİM OLMASI İÇİN LÜTFEN YARDIM

Canim ben regl oldum. Kalan 1 taneyi annem okudu bugun Allah kabul etsin.

Canım bende evlat hasretı cekenlerdenım.bende 1 yasın okudum sana.allah kabul etsın.hepımıze hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsın ıns.

Sağolasın cnm bnm dert ortağıyız demekki ha senın sorun nedir cnm ingertilite mi pko mu nedir ??
Amiiin inşalah cnm ogunlerde olacak inşallahh

MERHABA hanımlar on yıldır bebeğim olmuyor lütfen bir iki üç önemli değil etrafınıza akranalarınıza tanıdıklarında rica eder misiniz benım İçin 41 yasın topluyorum mubarek ayın yuzusuyu hürmetine lütfen bu hayırı geri çevirmeyiniz şimdiden teşekkür ederim :dua::dua::dua:
Canım su mübarek günlerin hürmetine inşallah bebeğine kavusursun.nasil yardımcı olayım soyle YENGEMİN 15 günde toplanıp Kur'an okudukları arkadaş topluluğu var ve ben onların etkinliklerine bayılıyorum.onlara soyliyeyim

Canım su mübarek günlerin hürmetine inşallah bebeğine kavusursun.nasil yardımcı olayım soyle YENGEMİN 15 günde toplanıp Kur'an okudukları arkadaş topluluğu var ve ben onların etkinliklerine bayılıyorum.onlara soyliyeyim

Allah razı olsun cnm bnm ismim elif ne kadar okuyabılırsenız okuyun cnm sayı mühim değil 41 yasınımı tammaamladkm şükür ama dua etmek isteyen varsa edebılır canım çok sevınırım

Allah razı olsun cnm bnm ismim elif ne kadar okuyabılırsenız okuyun cnm sayı mühim değil 41 yasınımı tammaamladkm şükür ama dua etmek isteyen varsa edebılır canım çok sevınırım
İnşallah Mevlam kabul eder ve bebeğine kavusursun..bilgin olsun yengeme soyledim bu cuma gündüz okuyacaklarmis.ve dua edeceklermis..ben burdan bitince bilgisini vereceğim canım Mevlam güzel nazarlarla baksın sana

İnşallah Mevlam kabul eder ve bebeğine kavusursun..bilgin olsun yengeme soyledim bu cuma gündüz okuyacaklarmis.ve dua edeceklermis..ben burdan bitince bilgisini vereceğim canım Mevlam güzel nazarlarla baksın sana

Allah razi olsun cnm sagolasinn insalahh amiiinnn guzel en icten dileklerin icin tesekkur ederim canim

X