41 YASİN BEBEĞİM OLMASI İÇİN LÜTFEN YARDIM

Rose91

EL EVVEL YA RABBIM!
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2013
8.721
6.234
32
MERHABA hanımlar on yıldır bebeğim olmuyor lütfen bir iki üç önemli değil etrafınıza akranalarınıza tanıdıklarında rica eder misiniz benım İçin 41 yasın topluyorum mubarek ayın yuzusuyu hürmetine lütfen bu hayırı geri çevirmeyiniz şimdiden teşekkür ederim

Hanımlar,
okuyabilecek müsait olanlarınız varsa topiğe bir gelir misiniz?

Canım ben bir tane okuyayim ismini yazmak istersen ,yada bana mesaj da atabilirsin Rabbim ol desin olsun insaAllah Rabbim cennet kokulu kuzular nasip etsin insaAllah

Canım ben bir tane okuyayim ismini yazmak istersen ,yada bana mesaj da atabilirsin Rabbim ol desin olsun insaAllah Rabbim cennet kokulu kuzular nasip etsin insaAllah

Allah razı olsun sağolun ismim elif canım amiiin sağolun

Canımmm rabbim inşallah bu yıl bebeğini sana bağışlar yarın allahın izniyle bir tane okuyayım ona göre mesaj atar tekrar okurum...Senin için bolca dua edicem ne kadar çok iatediğini biliyorum kurban olduğum rabbim kucağını boş bırakmasın

Be tatlı kardeşim kaç yaşında evlendin?Profilinde yaşın 25.15 yaş evlenmek için çok erken değilmi?

Erken tabiki bende tasvip etmiyorum ama önünğze sevdiğiniz insan çıktıysa ve uvey baba elinde işkence gördüyseniz bu sizin için kurtuluş yoludur şükğrler olsun evlendiğim için hiç bşr zaman pişman olmadıkmcanımm birde rabbım evlat nasip etse daha ne isterım rabbımden

İnşallah canım amiinn sağolasın Allah razı olsun canım 11 oldu 30 taneye daha ihtiyacık var inşalah tamamlayabılırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…