41 tane güzel Hamile den Ayetel kürsi :)

umutLatahzen

Rabb'im gönlümü bilensin ol de, oluversin
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
2.556
5.521
Kızlar, anne adayları selamın aleyküm hepinize Rabbim hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin hepinize.. Allah ol demeden hiç bir şey olmaz şüphesiz ama ben sizlerden 1 er Ayetel Kürsi istiyorum bana da Rabbim anne olabilmeyi nasip etsin diye inşallah da çok anlayışlı güzel hamişlerimiz vardır diye düşünüyorum şimdiden Allah hepinizden razı olsun.. Şuan ufak bi rahatsızlık atlattım bi kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım ve dualarınızı bekliyorum Rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin bana da Anne olabilmeyi nasip etsin inşallah.. Ve isteyen herkese tabi ki :KK200::KK200::KK200:

Kızlar, anne adayları selamın aleyküm hepinize Rabbim hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin hepinize.. Allah ol demeden hiç bir şey olmaz şüphesiz ama ben sizlerden 1 er Ayetel Kürsi istiyorum bana da Rabbim anne olabilmeyi nasip etsin diye inşallah da çok anlayışlı güzel hamişlerimiz vardır diye düşünüyorum şimdiden Allah hepinizden razı olsun.. Şuan ufak bi rahatsızlık atlattım bi kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım ve dualarınızı bekliyorum Rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin bana da Anne olabilmeyi nasip etsin inşallah.. Ve isteyen herkese tabi ki :KK200::KK200::KK200:
canım okudum...
allah kabul etsin.
rabbim seninde yüzünü güldürsün. sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin..
banada rabbim güzel ağrısız sancısız bir doğum nasip etsin

canım okudum...
allah kabul etsin.
rabbim seninde yüzünü güldürsün. sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin..
banada rabbim güzel ağrısız sancısız bir doğum nasip etsin
Allah razı olsun Can'ım Amin Allahım güzel sağlıkla sıhhatle doğum nasip etsin sana :KK200:

Yüce mevlam sana edilen dualari tez vakitte kabul etsin gülüm, müjdeli haberini yakin zamanda hayirlisiyla alalim insallah. Hamis degilim ama icimden geldi bende senin icin okudum :KK200:
Kurban olsunlar sizin gibi arkadaşlarla Can'ım benim Allah razı olsun insallah birlikte alıcaz güzel haberleri ben de senin için okudum şimdi Rabbim kabul etsin inşallah :KK200:

Canım benim anladığım kadarıyla hamilelerde ayetel kursiyi okumalarını istemissin 9 aylık hamile Komşum var ona okuyacagim yatsı namazında inşallah bende okurum allahım kabul etsin inşallah

Canım benim anladığım kadarıyla hamilelerde ayetel kursiyi okumalarını istemissin 9 aylık hamile Komşum var ona okuyacagim yatsı namazında inşallah bende okurum allahım kabul etsin inşallah
41 hamileden birer tane istedim Can'ım ben de bebiş istiyorum da:) sağol Allah razı olsun

Hayırlı akşamlar canım...
Şimdi bende okudum..
Rabbim sağlıkla anne olmayı nasip etsin.. Bizlere de kolay doğumlar nasip eylesin. . :KK66:

X