41 Meryem suresi 💛

Life light Life light ELIF ( hayırlısıyla tup bebek transferimin pozitif sonuçlanması ve sağlıklı sıhhatli bir bebek dünyaya getirmek.

Magnifiaque Magnifiaque MERVE (Hayirlisiyla ikiz evlat sahibi olmak )

E ELNISMUR [/USER] ELIF ( hayırlısıyla evlat sahibi olabilmek için ve hamile kaldiginda düşük yapmamak )

burcusami burcusami BURCU (sağlıkli hayırlı evlatlar )

Havva Aras Havva Aras

MUSTAFA AYBARS (Kolay hayirli bir dogum olsun evladina sag salim kavussun, saglikli hayirli evlat olsun, ömrü guzel olsun )

Z zinciriye ELANUR (hayırlı ,sağlıklı, tez zamanda pozitifi görüp hayirli evlat )

H M H M HATICE (hayirlisiyla evlat sahibi olmak )

Oriana Oriana MERVENUR (Bismillahirrrahmanirrahim Allahım Merve Nur kuluna saglıkla hamile kalıp sağlıkla hamilelği devam edip hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı evlatlarını kucagına alıp kavusmayı nasip et ya Rabbim )

Asiltutku Asiltutku GULCAN (öncelikle eltimin ve tüm isteyenlerin hayirli sağlıklı evlat sahibi olabilmeleri, benim hamileligimin ve doğumumun sağlıklı ve kolay geçmesi iki evladımı da hayırla sağlıkla büyütebilmek nasip olması. )

@Renkli Fiyonk HILAL ( hayirlisiyla kolay bir dogumla yavrusuna kavusmak icin)

goah goah PINAR (hayirlisiyla evlat sahibi olmak )

@Mimariye OZGE (hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip olması)

kun fe yekunnnn kun fe yekunnnn

evremmrv evremmrv

KelebekkB KelebekkB

S sedna03

V Vavin

M Mucizebekleyis CANSU ( tüp bebek tedavisinde sağlıklı bi şekilde pozitifi gormek )

Z Zerre ELIF (hayirli bir is icin fetih suresi )
Magnifiaque Magnifiaque canim senin icin okudum Allahim çifter çifter evlat nasip etsin insallah

Ben Life light Life light için 1 tane okudum ♥️♥️

Life light (elif ) icin 1 tane okudum. Allah kabul etsin insallah

ben okudum Elif e ALLAH ım kabul etsin hayırlısıyla yavruşuna kavuşursun inşallah canım benim

Elif arkadasim için okudum

Life light Life light cnm 2 tane okudum niyetine.. Rabbim kucaklarımızi bos bırakmasin sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ins..

Life light Life light arkadaşım için okudum Allah kabul etsin inşallah

Life light Life light okudum ,inşallah pozitif sonuç alırsın ve sağlıklı bir şekilde yavrunu kucağına alırsın 🤲

Elif için okudum Allah kabul etsin inşallah 🤗

yalnız ilk baştan dinleyerek pekiştireyim sonra yalnış olmasın dedim. Sonrasında okudum. Ama dinlediğin videoda okuyan o kadar içten okuyoduki gözyaşlarımı tutamadım 🥲🥲

Bende bu şekilde okuyorum o zaman ben de çıkayım listeden
Elif için okudum ama olur mu?

Life light Life light için 1 adet okudum ..Hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olsun İnşallah Magnifiaque Magnifiaque arkadaşım benim için okunacak dua da niyetim hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmakti

Ben bir tane okudum Rabbim herkesin niyetini kabul etsin inşallah

Elif arkadasım için 1 tane okudum allah kabul etsin🤲🏻🤲🏻

Elif( Life light Life light ) arkadaşımıza okudum rabbim kabul olan dualardan eylesin 🤲🏻🤲🏻

Tabi eklerim Kizlar boyle dusunmeyîn okumak isteyenler olur size de okuruz tabi senin icin elife okudum

Magnifiaque Magnifiaque canım Life light Life light arkadaşıma okudum Rabbim kabul etsin inşallah tez vakitte çifter çifter bebişler ile dolsun kucağı 🤲🏻👶🏻👶🏻🤲🏻💕💕💕
Güzel kalpli arkadaşlarım çok teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden 💜💜

X