41 Meryem suresi 💛

Onu yapabiliyorsan onu yap canim niye olmasın tam olarak usulünü bilemem ama senin gücün ona yetiyorsa öyle oku inşallah
İnşallah öğrenip okur güzelce amel etmekte nasip olur hepimiz için
Tamam canım okusun ama sayı tam olmaz arastrabilirsiniz. Mealden okuyarak mana aynı olmaz peltek harfler var kalın harfler hirlatilan harfler var. Mana bunlarla değişir. Türkçede ney peltek, hangisi hırlatilan anlaşıalmıyor....

Tabi ki tecvid farklı benim için farketmez gucu ona yettiği için dedim canim

H M S Seferye hatun Magnifiaque canlarım ozaman ben hakka girmek istemem çok istedim okumak ama demkki tam olmuyor . Sizin yerinize okurken hata yapmak istemem ince kalın okunan yerlerde Ben listeden çıkarın zaten okuyamıyorum.. S Seferye hatun canım bu çok güzel bişey ben almış kabul etmiş say ama senin hakkına girmek istemiyorum senin adına edilsin dua . Böyle kendimi borçlu hissediyorum manevi yönden

Bunun hakkı olurmu sana da okuruz.insallah aklimizdaisn dua karsilikla okunmaz ki

Biz sana severek okuruz niye karsilik bekleyelim deme oyle seyler kapandi gitti konu hem ikinizde listedesiniz

Ama biz sana severek okuruz oyle niyetsiz sekilde degilki kendini borclu hissetme ayy minnakim niyetin varsa arapcasini ogrenmek istersen ogrensene buda vesile olur
Oyy kalbinizi seveyim S Seferye hatun gerçekten çok güzeldi içim pamuk pamuk oldu okuyunca bu güzel düşüncesini hepinize çok teşekkür ederim

Canım bu sebeble belki Allahta bana rahmet eder. Niye engel olmak istiyorsun hem arkadaşlar okuruz diyor. Benim bir oğlum var için rahat olsun hem.

Canım bu sebeble belki Allahta bana rahmet eder. Niye engel olmak istiyorsun hem arkadaşlar okuruz diyor. Benim bir oğlum var için rahat olsun hem.
Çok sağol Yani okuyacak olandanda sendende Allah razı olsun Hepinizin güzel kalbine göre versin rabbim . Belki sizlerden aldığım dualarla nisan veya mayıs ayında başlıyacağım tüp bebek tutar kızlar Rabbim hepinizden razı olsun Kalbinizdeki duaları yaşayın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…