41 Meryem suresi 💛

İnternetten açıp kurandan takip ederek yapsan nasıl olur hem için rahat eder hem de okumuş olursun illaki çok sayı okumana gerek yok sen daha az okursun

İnternetten açıp kurandan takip ederek yapsan nasıl olur hem için rahat eder hem de okumuş olursun illaki çok sayı okumana gerek yok sen daha az okursun
Canım kurandan takip etmem için arapca az çok bilmem gerekiyor ama mağlesef ben hiç bilmiyorum buda benim ayıbım

Sana gelince tek grup okumaz toplamaya calisirim Sende benim dualarimdasin biliyorum evlat hasretini insallah Rabbim nasip Eder sana da hepimize

Ben dün okuyamadim aldiklarimibugün okucam
Tamam canim daha bitmedi zaten
Ay canım neden yok vallaha senin sıranı neden alıyım olmaz öyle sen zaman ayırdın el açtın dua ettin senin hakkın .
Ikinizede okuruz olay kapanir
Noldu ne kaçırdım
LadyNurr i listeye almak istedik sonra minnak turkce aciklama biliyorum hakkiniza giremem diye istemiyor
Seferyede ben minnagin yerine okurum beni cikartin diyor
Koca gonullu arkadaslarimizla hepsini bitiririz diyorum bende

Yok canım seferye kalsın niye çıkıyor minnak arkadaşımıza da okuruz. Ben kendi adıma okurum yani sorun değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…