41 Meryem suresi 💛

Allah razi olsun herkesten hepinizin agzina saglik Rabbim karsiligini kat be kat versin inşallah 🤲🏻

Guncel liste
💛

Life light Life light ELIF ( hayırlısıyla tup bebek transferimin pozitif sonuçlanması ve sağlıklı sıhhatli bir bebek dünyaya getirmek.

Magnifiaque Magnifiaque MERVE (Hayirlisiyla ikiz evlat sahibi olmak )

E ELNISMUR [/USER] ELIF ( hayırlısıyla evlat sahibi olabilmek için ve hamile kaldiginda düşük yapmamak )

burcusami burcusami BURCU (sağlıkli hayırlı evlatlar )

Havva Aras Havva Aras

MUSTAFA AYBARS (Kolay hayirli bir dogum olsun evladina sag salim kavussun, saglikli hayirli evlat olsun, ömrü guzel olsun )

Z zinciriye ELANUR (rabbim hayırlı ,sağlıklı, tez zamanda pozitifi görüp tüm isteyenlere içlerindede bana evlatlarımızı kucağımıza nasip eylesin)

H M H M HATICE (hayirlisiyla evlat sahibi olmak )

Oriana Oriana MERVENUR (Bismillahirrrahmanirrahim Allahım Merve Nur kuluna saglıkla hamile kalıp sağlıkla hamilelği devam edip hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı evlatlarını kucagına alıp kavusmayı nasip et ya Rabbim )

Asiltutku Asiltutku GULCAN (öncelikle eltimin ve tüm isteyenlerin hayirli sağlıklı evlat sahibi olabilmeleri, benim hamileligimin ve doğumumun sağlıklı ve kolay geçmesi iki evladımı da hayırla sağlıkla büyütebilmek nasip olması. )

@Renkli Fiyonk HILAL ( hayirlisiyla kolay bir dogumla yavrusuna kavusmak icin)

goah goah PINAR (hayirlisiyla evlat sahibi olmak )

Cookiie Cookiie OZGE (hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip olması)

kun fe yekunnnn kun fe yekunnnn

R rana20

evremmrv evremmrv

KelebekkB KelebekkB
S sedna03

V Vavin

M Mucizebekleyis CANSU ( tüp bebek tedavisinde sağlıklı bi şekilde pozitifi gormek )

@Zerre ELIF (hayirli bir is icin fetih suresi )
KelebekkB KelebekkB arkadasim icin okudum Allahim kabul etsin insallah

X