41 Meryem suresi 💛

Amin ins sağol cnm moral verdiğin icin.. Allahın izniyle ins sağlıkla alıcaksin kucağına bende dua edicem sana💙 insanoğlu işte bazen sabredemiyor ama beklemekten baska çaremiz yok malesef.. Ins en güzel zamanda gelsin mucizelerimiZ..
Canım arkadaşım benim güzel kalbine göre versin Rabbim inşallah 🤲🏻 bu dünya hepimiz için bir sınav. Yavrun seni cennete bekliyor olacak inşallah ve ben inanıyorum ki en kısa zamanda tekrar nasip edecek Allahım. Ne olur içini ferah tut dualara sarıl asla vazgeçme. İnsana bazen gerçekten de bütün herşeyi kaybetmiş gibi kalakalıyor insan seni anlıyorum ❤️ ama çabuk toparlan olur mu bak daha Kuranı Kerim Hatmi yapacağız dualar da buluşacağız inşallah 🥰😘❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Dualarımda isminle her daim varsın canım 💕

Amin ins sağol cnm moral verdiğin icin.. Allahın izniyle ins sağlıkla alıcaksin kucağına bende dua edicem sana💙 insanoğlu işte bazen sabredemiyor ama beklemekten baska çaremiz yok malesef.. Ins en güzel zamanda gelsin mucizelerimiZ..
Sabretmeyip ne yapacağız ki buna mecburuz olmuyorsa Allah'ın izni ile olmuyor yine
Mecbur geçmişe sünger çekip şükür edip devam edeceğiz doğsa belki hastalikli oluxakti ve sen hastalığı için ölene kadar gözyaşı dokecektin. Böyle olduysa hayrına olmuştur inşallah. Haydiiinn kendine gel 🤗

Sabretmeyip ne yapacağız ki buna mecburuz olmuyorsa Allah'ın izni ile olmuyor yine
Mecbur geçmişe sünger çekip şükür edip devam edeceğiz doğsa belki hastalikli oluxakti ve sen hastalığı için ölene kadar gözyaşı dokecektin. Böyle olduysa hayrına olmuştur inşallah. Haydiiinn kendine gel 🤗
Daha iyiyim cnm cok şükür öyle arada geliyolar☺️sağol desteğin için💙

Asiltutku Asiltutku GULCAN icin okuyanlar 💐
Niyeti öncelikle eltimin ve tüm isteyenlerin hayirli sağlıklı evlat sahibi olabilmeleri, benim hamileligimin ve doğumumun sağlıklı ve kolay geçmesi iki evladımı da hayırla sağlıkla büyütebilmek nasip olması.
🧡
Life light Life light ✔️
Magnifiaque Magnifiaque
@Elif 8887✔️
burcusami burcusami
Havva Aras Havva Aras
Z zinciriye
H M H M ✔️
Oriana Oriana
Asiltutku Asiltutku ✔️
@Renkli Fiyonk✔️
R rana20
goah goah ✔️
@Mimariye✔️
kun fe yekunnnn kun fe yekunnnn (mazaretli )
Z Zerre
evremmrv evremmrv ✔️
KelebekkB KelebekkB
V Vavin
M Mucizebekleyis
S sedna03
Bir tane okudum

Magnifiaque Magnifiaque canım okudum Rabbim arkadaşımın bebeğini sağlıkla kucağına almasını nasip etsin inşallah Rabbim korusun sağlıkla gelişsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Guncel liste
💛

Life light Life light ELIF ( hayırlısıyla tup bebek transferimin pozitif sonuçlanması ve sağlıklı sıhhatli bir bebek dünyaya getirmek.

Magnifiaque Magnifiaque MERVE (Hayirlisiyla ikiz evlat sahibi olmak )

@Elif 8887[/USER] ELIF ( hayırlısıyla evlat sahibi olabilmek için ve hamile kaldiginda düşük yapmamak )

burcusami burcusami BURCU (sağlıkli hayırlı evlatlar )

Havva Aras Havva Aras

MUSTAFA AYBARS (Kolay hayirli bir dogum olsun evladina sag salim kavussun, saglikli hayirli evlat olsun, ömrü guzel olsun )

Z zinciriye ELANUR (rabbim hayırlı ,sağlıklı, tez zamanda pozitifi görüp tüm isteyenlere içlerindede bana evlatlarımızı kucağımıza nasip eylesin)

H M H M HATICE (hayirlisiyla evlat sahibi olmak )

Oriana Oriana MERVENUR (Bismillahirrrahmanirrahim Allahım Merve Nur kuluna saglıkla hamile kalıp sağlıkla hamilelği devam edip hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı evlatlarını kucagına alıp kavusmayı nasip et ya Rabbim )

Asiltutku Asiltutku GULCAN (öncelikle eltimin ve tüm isteyenlerin hayirli sağlıklı evlat sahibi olabilmeleri, benim hamileligimin ve doğumumun sağlıklı ve kolay geçmesi iki evladımı da hayırla sağlıkla büyütebilmek nasip olması. )

@Renkli Fiyonk HILAL ( hayirlisiyla kolay bir dogumla yavrusuna kavusmak icin)

goah goah PINAR (hayirlisiyla evlat sahibi olmak )

@Mimariye OZGE (hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip olması)

kun fe yekunnnn kun fe yekunnnn

R rana20

evremmrv evremmrv

KelebekkB KelebekkB
S sedna03

V Vavin

M Mucizebekleyis CANSU ( tüp bebek tedavisinde sağlıklı bi şekilde pozitifi gormek )

Z Zerre ELIF (hayirli bir is icin fetih suresi )
R rana20 arkadaşım ve evremmrv evremmrv arkadaşım için okudum RABBİM kabul etsin inşallah

X