41 hamileden yasin suresi için yardım....

Beni de yazar mısınız ben de bu akşam okuyacağım Allahım inşallah sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip eder size

Okudum arkadaşım Allah kabul eder inşallah bir an önce alırsın kucağına yavrunu

Bayanlar ben sayfayi yeni gördum bende sizden birşey isteye bilirmiyim benim dörtuncu tüp bebek denemem hamile bayanlar bir tane yasin okuya bilirmi okuyan sayi bildirirse iyi olur dualarinizi bekliyorum Allah rizasi için bana ve benim gibi evlat hasreti çekenlerde dua edin Allah razi olsun hepinizden

hamile arkadaşlar benim için yasin okurmusunuz,tabi içinizden gelirse,4. tüp bebeğime başlıcam dualarını bekliyorum,teşekkürler

arkadaşlar bebegimizin olmasin icin niyetlenip benim için de yaşını şerif okurmusunuz ismim Burcu. Geçen ay Tüp bebek deneyimim oldu ama tutunamadı bi kaç ay doktor serbest bıraktı. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese sağlıklı sıhhatle evlat nasip etsin. Çok zor süreçlermiş bunlar yaşamadan kimse bilemez. Dualarınızı eksik etmeyin. Allah razı olsun

canım ben 1 tane okudum seni için ama burdan kimse görmez seni kendine bi konu açsan daha iyi olur. Rabbim en kısa sürede kucağını dordursun neler yaşadığını 4 kat daha iyi anlıyorum çünkü ben de 4 kez tüp bebek tedavisi geçirdim

Allah razı olsun okuduğun için. 4 kez tüp bebek tedavisinden sonra inşallah müjdeli haberi almışındır.

Allah razı olsun okuduğun için. 4 kez tüp bebek tedavisinden sonra inşallah müjdeli haberi almışındır.
şöyle söyleyim tedavilerim hep olumsuzdu son tedaviden sonra kendiliğimden gebe kaldım rabbim bağışlarsa şimdi 18 haftalığım. Rabbim büyük umudunu hep koru canım darısı başına inşallahh

Çok sevindimmmmmmmm bu mutluluğu yaşamayı rabbim bana ve olmayan herkese nasip etsin inşallahh. Kucağınıza sağlıklı sıhhatle almayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…