41 Hamile'den 41 Yasin Süresi.[Benim için okur musunuz?]

Canım ben aldığım yasin i okudum duasını da yaptım.Rabbim okunan yasinler hürmetine evlat hasretini dindirsin inşallah.Güzel haberlerle gelmeni bekliyoruz
Amin amin aminn canım cok teşekkür ederim Allah razı olsun
Tatlı anneler hepinizi sevgiyle kucaklıyorum :KK200::KK36:

Canim ben yarin istanbulda mahmud husayi hz turbesi var hayatimda ilk defa ona gitmistim. Dua etmjstim. Bebek olursa yine gelicem demistim. Yarin Gidicem sanada orda dua edicem oyuzden evde okumadim yasini. Tabiki ondan degil allahtan istiyoruz ama allah dostu olan insanlari ziyaret edip dua etmekte insani rahatlatiyor

Canim ben yarin istanbulda mahmud husayi hz turbesi var hayatimda ilk defa ona gitmistim. Dua etmjstim. Bebek olursa yine gelicem demistim. Yarin Gidicem sanada orda dua edicem oyuzden evde okumadim yasini. Tabiki ondan degil allahtan istiyoruz ama allah dostu olan insanlari ziyaret edip dua etmekte insani rahatlatiyor
Canimmm düşündüğün için teşekkürler Allah razı olsun. Cok guzel denk geldi
Yarın saat 13de yum toplama yapılacak
İnş dualar vesile olur

Kızlar 12 yumurtam toplandı yarın gelişimleriyle ilgili bilgi verecekler. İnş güzel haberler alırım.
Embriyolar 5.güne kadar izlenecek ve 5.gün dondurulacak inş 5.güne giden cok embriyom olur.
Cok heyecanlı bir beş gün beni bekliyor
Dualarınızı esirgemeyin Allah hepinizden razı olsun kızlar

Kızlar 12 yumurtam toplandı yarın gelişimleriyle ilgili bilgi verecekler. İnş güzel haberler alırım.
Embriyolar 5.güne kadar izlenecek ve 5.gün dondurulacak inş 5.güne giden cok embriyom olur.
Cok heyecanlı bir beş gün beni bekliyor
Dualarınızı esirgemeyin Allah hepinizden razı olsun kızlar
Oh super cnm hadi guzel haberler alicaksinn insss

Kızlar 12yumdan 8tanesi olgun cıkmıs.sadece 4tanesi döllenmiş. Yarın 3.günleri arayıp bilgi verecekler. Yüregim azgımda bekliyorum ins iyi haberler alırım dua eder misiniz

Canım ben Yasin'i okudum Allah kabul etsin inşallah :dua:sonra yine okurum inşallsh okursam haber veririm

Kızlar 4 embriyomdan sadece bir tanesi 5.güne gelebildi. Biyopsi alındı sonuclar ins temiz gelirse agustos ayında transfer olacagım
Aklınıza geldikce duanızı beklerim
Allah hepinizden Razı olsun

X