41 Fetih Suresi

Allah kabul etsin insallah iki tane okundu canim

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 1
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy 2
14. M Manda_Lina 2
15. S sheetan 2
16. mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 2
19. @morkagit 1

sıradaki kişi zey_nep
Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey her şeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Zeynep kuluna hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü takvalı salih bir erkek evlatlar nasip eyle. Ya Rabbi! Bana kendi katından temiz bir soy bahşet Duası üzerine Hz. Zekeriyya’ya evlat bahşeden Rabbim,dualarımı geri çevirme. Evinden sağlığı mutluluğu huzuru eksik etme. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, duasına amin diyen tüm dua kardeşlerinin de gönüllerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

liste alıma kapalıdır.

Her geceye bir sabah veren; elbette her sabaha bir umut verir. Her dile dua etme kabiliyetini veren elbette o duayı kabul etme iradesini gösterir. Rabbim bu güzel günde dilimizi duasız, dualarımızı cevapsız bırakmasın.."'Amin.'Berat kandilimiz mübarek olsun kızlar dualarda buluşmak dileğiyle

Kendim için 1 tane okudum

Reactions: H M
Aysenur arkadasima 1 tane Fetih okundu Allah kabul etsin insallah

Zeynep arkadasima 1 tane Fetih okudum Allah kabul etsin insallah

Okudum. Allah kabul etsin inşallah

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 1
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy 2
14. M Manda_Lina 2
15. S sheetan 2
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 1
19. @morkagit 1

sıradaki kişi zey_nep
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Zeynep kuluna hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü takvalı salih bir erkek evlatlar nasip eyle. Ya Rabbi! Bana kendi katından temiz bir soy bahşet Duası üzerine Hz. Zekeriyya’ya evlat bahşeden Rabbim,dualarımı geri çevirme. Evinden sağlığı mutluluğu huzuru eksik etme. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, duasına amin diyen tüm dua kardeşlerinin de gönüllerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"

liste alıma kapalıdır.

H M ben bağışladım cnm 2 tane Rabbim kabul etsin ins zey_nep Rabbim dualarını kabul etsin ins..

1. Magnifiaque 2
2. H M 1
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy 2
14. M Manda_Lina 2
15. S sheetan 2
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 1
19. @morkagit 1

sıradaki kişi zey_nep
Bismillahirrahmanirrahim

liste alıma kapalıdır.

Okudum allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…