41 Fetih Suresi

Allah´ın izni olmadıkça hiç bir musibet isabet etmez. Kim de Allah´a inanırsa; onun kalbini doğruya götürür. Ve Allah; her şeyi bilendir.

Teğabun suresi 11. Ayet ❤️

Aselhannn Aselhannn buraya eklendin listeye ekledik canim bugün başladik senin yerine okudum
Takipte olsan güzel olur inşallah yarınki arkadaş için verebilirmisin birine 1 tane fetih suresi.

Aselhannn Aselhannn buraya eklendin listeye ekledik canim bugün başladik senin yerine okudum
Takipte olsan güzel olur inşallah yarınki arkadaş için verebilirmisin birine 1 tane fetih suresi.
Tsk ederm canm çok saol ben adetim şu an daha dün oldum 🤦‍♀️ yarnki arkds için anneme verrm inşallah hallederm canm

R rana20 da gündüz akşam okurum dedi inşallah Magnifiaque Magnifiaque duası bitmiş oldu sayılır.
Ben listeyi paylaşırım inşallah bugün namazımı kılıp kendim okumaya başlayacağım.

25 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque Magnifiaque 3
2. H M H M 3
3.@SoLeiL12 2
4. Life light Life light 2
5. Merayyy Merayyy 2
6.@burcusami 2
7. Hhhifa Hhhifa 1
8.@pawlover 2
9. Aselhannn Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 2
11.@Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn

❌ Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.❌

Sıradaki kişi H M H M ( ismim Hatice )

Duasi: Merhameti Sonsuz Rabbim iki dünyada afiyet versin kuvvet versin.
Ahlakimızı , imanımızı daima kendine yakın eylesin. inşallah hayırlı sağlıklı bir hamilelik ve evlat nasip eylesin. Tum isteyen benle dua eden arkadaşlarımın hayırlı muradlarini versin.Amin.. Allah razı olsun okuyan herkesten dualarınız sizi de bulsun 💗

Son düzenleme:
25 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque Magnifiaque 3
2. H M H M 3 💗 okundu
3.@SoLeiL12 2 💗 okundu
4. Life light Life light 2 💗 okundu
5. Merayyy Merayyy 2 💗okundu
6.@burcusami 2 💗 okundu
7. Hhhifa Hhhifa 1 💗Mazaretli) Okundu
8.@pawlover 2 💗 okundu
9. Aselhannn Aselhannn 1 Mazaretli 💗 okundu
10. S Seferye hatun 2 Mazaretli 💗 okundu
11.@Renkli Fiyonk 1💗 okundu
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2 💗 okundu
14. @iremblncglyn 1 💗 mazaretli okundu

❌ Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.❌

🌷🌷sıradaki kişi Magnifiaque Magnifiaque ( Merve ) 🌷🌷

♥️Bismillahirrahmanirrahim
Estagfullah Estagfullah Estagfullah
Elhamdulillah
Allahhumme salli ala seyyidîna Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Ey Rahmetinden sual olunmaz guzel Allah’im senden istiyorum Sen ol der dersen olur lutfen ol de olsun Mervenin dugum olmus islerini coz bekledigi yerden guzel haberler almasini hayirlisiyla islerini yoluna koymasini nasip et Ya halik Ya Bari Ya Musavvir isminin hurmetine
Ilk once butun evlat sahibi olmak isteyen herkese sonra Merve ´ ye hayirlisiyla ikiz nasip et ♥️Evlat hasretini dindir Allah’im
Mervenin duasina ortak olan herkese de en kisa zamanda gonullerindekini nasip et 🥰

okuyanlardan Allah razi olsun ♥️
H M H M canım okudum Rabbim kabul etsin inşallah 🤲🏻🌺

• Muhteşem
Reactions: H M
Kendim için okudum. 33 e tamamlayacak sayıda bitirdim.
Allah kabul etsin kardesim ben diyorum ki bu gece kandil gecesi butun arkadaslarin isimlerini alsak herkese bu gece ismen dua etsek diger turlu fetihleri okuyunca yine hergun bir kisiye dua ederiz ama bugun makbul gecelerden tabi gorenler yazar isimlerini yazamayanlarada burada yazan takma ismen dua ederim insallah

Allah kabul etsin kardesim ben diyorum ki bu gece kandil gecesi butun arkadaslarin isimlerini alsak herkese bu gece ismen dua etsek diger turlu fetihleri okuyunca yine hergun bir kisiye dua ederiz ama bugun makbul gecelerden tabi gorenler yazar isimlerini yazamayanlarada burada yazan takma ismen dua ederim insallah
Sağol canım Allah razı olsun. Düşünmen bile yeter🥰

X