40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

Ben 5 adet okudum ve dua ettim. Allah kabul etsin inşallah.

Allah razı olsun canım ben de 2 gün sonra nasipse abdest alacağım tabiki sana da okurum mevlam kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah

cnm dün 1 tane yasin okudum senin için Rabbim insallah kabul eder dualarımızı.

ben zaten Yasin okuyorum yarina kadar 4 adet senin icin okur ardindanda duayi yaparim. insallah Allah kabul etsin.

Ben 5 adet okudum ve dua ettim. Allah kabul etsin inşallah.

cnm dün 1 tane yasin okudum senin için Rabbim insallah kabul eder dualarımızı.

Allah razı olsun hanımlar inşallah güzel mevlam sizlere hayırlı bir şekilde evladımın müjdesini vermeyi nasip eder Rabbim bebek özlemi çekenlerin özlemini gidersin evladı olan annelerinde evlatlarını onlara bağışlasın aminnnn!!!

amin inşallah canım...sen kaç yaşındasın? Rabbım çok bekletmez inşallah....mevlam büyük...bu arada yasini şerif okudum başka dualarda yaptım senin adına ve hepimiz adına rabbım makamından geriye çevirmesin..aminn .daha önceki yıl mersin-anamura tatile gelmiştik ordanda ben alanyayı çok merak etmiştim gitmiştik alanya çok güzel rüya gibi bir şehir ama anamur -alanya yolunu hiç unutmuyorum o keskin virajlarını ..çok korkmuştum.....saygı ve sevgile hocam....

oooo Alanya-Mersin yolu deyince aklıma sadece mide bulantısı geliyor çok fena bir yol hakikaten ve şunu söyleyeyim o geçtiğin yol üstünde evim Alanya merkeze doğru ilerlerken benim evimin önünden geçiliyor Rabbim O'na açılan elleri boş geri çevirmesin inşallah ve hayırlı sağlıklı bebişlerin müjdesini vermek nasip olsun inşallahhh ben 28 yaşındayım canım, 3 seneyi geçiyor korunmayalı ilk 5-6 aydan sonra doktora gittik hiçbir sorun yok eğer dilerseniz bebek olma aşamasını hızlandıralım dedi tabi biz ağzımız kulaklarımızda oluuurrr dedik bana klomen verdi ancak yumurta takibi yapmadı ve 3 ay sonrasında kistlerim vardı anlayacağın özel doktorların para tuzağında geçti bir 6-7 ayım sonra dedim bu kistler gitsin ara verdim bu dönemde de bir türlü bebeğimiz olmadı ta ki sekiz ay öncesine kadar o zaman artık doktorsuz olmayacak dedik ve doktora gittik bu kadar zamandır eşimin spermlerinde sorunlar varmış ürolog bir ilaç takviyesinde bulundu ve iki ay sonra normal kaliteye geldik ve üst üste iki aşılama yapıldı onlarda tutmadı bizde bu defada bitkisellere yoğunlaştık ve tabi bol bol dua en son artık tüp bebek yolcusu olacak gibiyiz nasip Mevlam kimseyi evlat hasretiyle sınamasın

selam kızlar nasılsınız bakalım böyle neşeli gibi yazdığıma bakmayın düşünmekten artık bunaltı geldi bende anne olmak istiyorum yaa ümidimi hiç kaybetmek istemiyorum ama aklıma bu ay da tutmadı diye kötü düşünceler geliyor 1 hafta daha beklemek zorundayım test yapmak için günler geçmiyor aslında test yapmayada korkuyorum yine negatif görmek istemiyorum evlat kimseye evlat hasreti çektirmesin Allahım senden başkası derdimize derman olamaz o de yeter olmazlar oluverir Rabbim dualarımızı geri çevirme

Ben de bu ay tutmadığını dusunenlerdenim yani yalnız degilsin. Şimdiden gelecek ayın planlarını yapıyorum. Benim esimdende hiç destek yok malesef. Cok bisiklet sürmek ve agir spor yapmak sperm kalitesini düşürüyormuş ve ozellikle bisiklet spermlere hasar veriyormus ama dinlemiyor hergun sanki mecburmuş gibi yada bu isi profesyonel sporcular gibi para kazanmak icin yapiyormus gibi saatlerce bisiklet tepesinden inmiyor. İsten gelir gelmez bisiklet tepesinde. Sürekli yarışlara falan katılıyor. Hiç olmazsa ovulasyon döneminde 1 hafta ara ver diyorum onu bile yapmıyor. O yüzden cok umudum yok malesef. hayırlısı olsun diyorum ama bir yandanda içten ice kızıyorum. Hem cocuk istiyor hemde hiç fedakarlık yapmıyor. Ben tek basıma hamile kalamiycam Icin yada kalsam bile sperm kalitesi dusuk diye dusuk yapacagim icin cok umutlanamiorum. Zaten ona söyledim. 3 ay daha hamile kalmazsam yada bir kez daha dusuk yaparsam ve oda bisiklet sevdasına ayda1 hafta olsun ara vermezse bu sayfayı tamamen kapatıcam.

her şeyde vardır bir hayır canım öyle düşünme bak beklediğin süre boyunca elini karnına koy ve fatiha oku mevlamdan dile güzel Allahım inşallah en beklemedin anda gönderir bebeğini de burası bayram yerine döner

bir süre bekledikten sonra insan otomatikmen hep olmayacağı fikrine kapılır ayrıca yeni ayın hesabını herkes yapıyor canım malum hep negatifi göre göre ama beklenmedik anlarda gelirmiş ya bebişler inşallah seninde öyle olur hem eşinin durumunuda kafaya takma eee ne de olsa bize lazım olan bir yumurta bir sperm mevlam hayırlısıyla bebişinin gelişini müjdelemeyi nasip etsin inşallahh

her şeyde vardır bir hayır canım öyle düşünme bak beklediğin süre boyunca elini karnına koy ve fatiha oku mevlamdan dile güzel Allahım inşallah en beklemedin anda gönderir bebeğini de burası bayram yerine döner

bir süre bekledikten sonra insan otomatikmen hep olmayacağı fikrine kapılır ayrıca yeni ayın hesabını herkes yapıyor canım malum hep negatifi göre göre ama beklenmedik anlarda gelirmiş ya bebişler inşallah seninde öyle olur hem eşinin durumunuda kafaya takma eee ne de olsa bize lazım olan bir yumurta bir sperm mevlam hayırlısıyla bebişinin gelişini müjdelemeyi nasip etsin inşallahh

ben kendime çok stres yapıyorum galiba mesela geçen ay test yaptım tek çizgiyi görünce oturdum bütün gün ağladım 4 gün sonra kırmızılar geldi sonra kendimi motive etmeye çalışıyorum eşimin hakkını yiyemem çok destek oluyor ama benim o halimi görünce o da çok üzülüyor onu da üzmek istemiyorum ama her duygumu hemen yüzüme vuran bir insanım dün topikte yazılanları okuyorum iç çektim neden moralin bozuldu diye sordu bişeyim yok falan dedim ama bir anda onunda yüzü düştü bende kafana takmıyorsun artık diye seviniyordum dedi neyse kendime geliyorum 2 hafta çok güzel moral dolu geçiyor adet yaklaştıkça belirtiler ortaya çıkıyor ben içten içe olmadı yine olmadı diye kuruntu yapmaya başlıyorum ve son 1 hafta başka birşey düşünemiyorum bile hayatımda belki de hiç bişeyi bu kadar istemedim ben Allah yardımcımız olsun Ramazan ayının bereketi hürmetine bebeklerimizi versin inşallah hepimize bu ay müjdemizi versin, en güzel bayram hediyelerimiz olsun inşallah

sağol canım ya güzel dileklerin için sabredeceğim 1 hafta daha inşallah ümidimi kırmızılar gelene kadar kesmeyeceğim testte yapmayacağım ohhh ne güzel oldu dimi şimdi :) yüzüme gülücükler doldu Allah razı olsun hepinizden

Merhaba arkadaslar ben yeni uye oldum. Sarafemin dualarini bana da ozelden mesaj atabilirseniz sevinirim. Bende 3,5 yildir bebek sahibi olmak icin cabaliyorum.

stoker canim mesajini aldim cok tesekkur ederim... Umarim Allah bu mubarek ramazan ayinda dualarimizi kabul eder... Hepimize saglikli bebisler nasip eder....

Ben ilaç aldığım Icin test yapıp hamile olup olmadığımı bilmem lazım. Yoksa bende test yapmazdim. Kolumdaki ağrı icin aldığım ilacı ovulayondan sonra alamıyorum ve kolum yine ağrıyor. Test yapıp sonuca göre ilacı almaya tekrar başlıyorum. Yoksa olurda hamile kalırsam o ilaçlar cok tehlikeli bebek icin bir ömür boyu pişman olurum.
Ben bu sabah 41 Meryem Suresini bitirdim Allah kabul eder inşallah. Kurlerede önümüzdeki ay ara vericem cok yüklenmek istemiyorum kendime. Sonra iki ay tekrar yapicam. Tabi İnşallah hicbirseye gerek kalmaz

ben de ilk 2 sene aynen senin gibiydim her kırmızılar geldiğinde evde yas havası olurdu yemezdim ağlar sızlardım eşimle didişirdim yoktan yere bir gün eşimin annesine ben baba olmayı çok istiyorum çocuğumu alıp gezmeyi daha neler hayal ediyorum ama mevlam vermiyor diye konuştuğuna şahit oldum baktım garibim hep içine atıyır birde ben üstüne gidiyorum dedim artık adetlerde ağlamak yok daha da ağlamadım tek aşılamada çok umutlanmıştım o zaman ağladım ama kafaya takmayın olur diyenleri hiç anlayamıyorum ben normal dönemde takmam ama tabiki adet yaklaşınca aklıma geliyor ne yapayım o zaman kadarda eğer olmuşsa zaten bebiş göbişimde olur demi ama hakkımızda hayırlısı inşallah

test yapma bence de testler daha çok moral bozuyor eğer varsa zaten testleri sıra sıra dizeriz bu arada sarafemin dualarını mümkünse bana da atabilir misin?

Merhaba arkadaslar ben yeni uye oldum. Sarafemin dualarini bana da ozelden mesaj atabilirseniz sevinirim. Bende 3,5 yildir bebek sahibi olmak icin cabaliyorum.
Allah yardımcımız olsun inşallah müjdeler vermek nasip olur tez zamanda

senin durumun özelmiş tabi tedbirli olmaz lazım kesinlikle ve kürler konusuna da katılıyorum üstüste yapmak bilinçsizce bizim yumurtalarımızın tükenmesine neden oluyor inşallah mevlam okuduğun duaları kabul eder ve bir daha kür felan derdine düşmezsinnn

Kızlar 500 kişiye Yasin-i Şerif okutuyorum bebeğim olsun diye şu an 194 kişide takıldık kaldık Allah rızası için bir el atar mısınız bu işe eğer yakınlarınızdan okuyabilecekler varsa dağıtır mısınız? Rabbim kimseyi evlat hasretiyle yakmasın inşallahhh

canım 1 tane alayım bende. kişi başı 1 yasin oluyo sanırım öyle değilse 2 alayım. Allahım biran evvel tüm isteyenlere tattırsın evlat meyvesinden aminnnnnnn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…