40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

SARAFEM kullanıcısından alıntı
Allah evladına uzun ömürler versin canım,bencede 2.çocuk için strese girme,yavrunun tadını çıkar,ona bol bol vakit ayır o da tek çocuk olmanın tadını çıkarmış olur ne güzel işte.
Canım benim bebişimde oğlanmış,ben hep kız hayal etmiştim ama Allahım bunu sağlıkla sıhatle ve hayırla kucağıma almayı nasip etsin,hayırlı evlat olsunda evladın kızı erkeği olmaz.İsim düşünmedik henüz biraz daha zaman geçsin bakalım,birkaç isim var düşündüğümüz ama netleşmedi,öyle böyel derken zaman nasıl geçti değilmi sevgili kazazede bak 5 ay 3 hafta oldum 1 hafta sonra 6.ayda bitecek,hergün biraz daha kilo alıyorum,sanırım ben 10 kg.fazlasıyla geçeceğim,şimdiden 9 kg almışım bile,Allahtan boyuma göre kilom az bile sayılırdı yani 15 kg kadar kilo normal düşer diye düşünüyorum,ama yinede dikkat etmeye çalışıyorum.Canım benim seni ve oğluşunu öpüyorum,kendine iyi bak.

canım ya yazdıklarını okurken bile heyecanlanıyorum,erkek kız fark etmez gerçekten hayırlısıyla doğsunda,işte geçen gün bende 2.çocuk deyip duruyorumya,birden aklıma hamile kalabilmek için nekadar gözyaşı döktüğüm,üzüldüğüm,herşeyden nefret ettiğim,mutsuz olduğum günler aklıma geldi,nankörlük yapma dedim kendi kendime,önce bugününe şükret,herzaman istediğin,umut ettiğin günleri yaşıyorsun dedim,bugünün tadını çıkarmak lazım,ya hiç olmasaydı ne yapardık sarafem,nasıl bir hayatımız olurdu,ben bunları yazarken tedavi olan arkadaşlar lütfen bana kızmasın,bizlerde aylarca yıllarca tedavi gördük,yüce rabbim isteyen herkese nasip etsin,kimsenin kucağını boş bırakmasın,kilona gelince boşver gitsin,o minicik elleri tutup,yumuk gözlerine bakınca kilo falan kalmaz,fazla olsun kilon nelerle doğuruyor millet,şükürler olsunki için rahatladı artık,sende kendine iyi bak,çok öpüyorum.Bu aralar bende pek giremiyorum buralara,benide hemen unutmuşsun aşk olsun.HOŞÇAKAL

ramazan sebebiyle pek giremiyorum foruma. ama arada bakip herkes nasil diye takip ediyorum. insallah bebek ozlemi cekenlere bu mubarek ay vesile olur ve hepimizin yuzu cok yakinda guler. bal tarcin kurunu bitirdim ve incir kurune devam ediyorum. ovulasyonum tam zamaninda yani 14. gun gerceklesti bakalim bu ay tutturabilecekmiyiz. insallah hayirlisi olsun. hepimiz saglikli bir sekilde hamile kalalim saglikli hamileliklerimiz olsun ve nur topu gibi saglikli bebeklerimiz olsun. bu mubarek ay hurmetine tuttugumuz oruclar hurmetine ozelliklede okudugumuz hatimlerimiz hurmetine insallah duamiz kabul olur ve burdan birer birer mujde veririz. Amiiin

Son düzenleyen: Moderatör:
amin inşallah dualarımız kabul olur ve bebeklerimiz bu ay bizimle olur ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklarız inşallah bu topikte herkes bu ay hayırlısıyla hamiş kaldığını ilan eder

amin inşallah dualarımız kabul olur ve bebeklerimiz bu ay bizimle olur ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklarız inşallah bu topikte herkes bu ay hayırlısıyla hamiş kaldığını ilan eder
kızlar kimsecikler yok mu ya nerelerdesiniz çok boş kaldı buralar bat ne zaman daha ne kadar bekleyeceğiz hamile haberi duymak için benim 18 ağustosdan sonra inşallah bebişim gelir

kızlar kimsecikler yok mu ya nerelerdesiniz çok boş kaldı buralar bat ne zaman daha ne kadar bekleyeceğiz hamile haberi duymak için benim 18 ağustosdan sonra inşallah bebişim gelir

Herkese Merhabalar Kızlar ,
Öncelikle bu kürü paylaşan herkese çok teşekkürler Allah razı olsun .
Kızlar bu kür sayesinde kaç kişi hamile kaldı acaba bilgi verebilir misiniz .
Benim 2 kez başarısız tüp bebek deneyimim oldu 12 yıllık evliyim gerçekten de çok zor bir durum .
Arkadaşlar bu duaları banada yollama şansınız var mı acaba çok sevinirim .

Şimdiden Allah razı olsun herkesten ...

kimse giremiyor ramazan dan dolayi sanirim. ramazandan sonra yine senlenir burasi. ben kurlerimi bitirdim 11 agustosta da Meryem surelerim bitecek. benim durumumda 14 agustosta belli olur. en gec 16 sinda. hayirlisi olsun hepimiz icin insaallah. bu kurleri hamile kalana kadar tekrar edecekmiyiz acaba. ben 41 Meryem suresinide tekrar okumayi dusunuyorum. duanin tekrari cok iyiymis diye duydum. cocugum olmasa bile en azindan bol bol Kuran okumus olurum sevabi yanima kar kalir. Allah kabul etsin okuduklarimizi insallah. Amin.

canım link atar mısın acaba nereye yazdın ?
canım özeline gönderdim bana da burdan bir arkadaş göndermişti Allah razı olsun ondan da ben daha yapmadım ama inşallah yapmak istiyorum bu duayı en kısa zamanda inşallah bu dua ile şifa bulursun sende Allah ramazanın hürmetine hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Son düzenleme:
benimde meryem suresi 10 ağustosta bitecek inşallah ben kürleri bıraktım yine içemedim midem almadı artık gerekirse bayramdan sonra yaparım ama inşallah Rabbim yüzümüze bakacak bu ay dualarımızı boş çevirmeyecek adet tarihi yaklaştıkça sabırsızlanıyorum ama adetim geçene kadar yapmayacağım test tabi dayanabilirsem :)benim adet hep geciktiği için hep yanıltıyor beni bende bunu bile bile umutlanıyorum hep.... Allahım bu topikteki herkes bu ay hayırlısıyla hamile olsun inşallahhhh :)kürleri tekrar edecekmiyiz demişsin ya incir kürü 21 gün yaptıktan sonra sanırım 7 gün ara verip tekrar 21 gün yapıyosun toplam 42 gün devamında yapılıyor mu bilmiyorum ama sürekli sürekli olmaz diye düşünüyorum çünkü hormonlar üzerinde olumsuz etki yapabilir

Merhaba hanımlar ben aranıza yeni katıldım sayılır, size kendimi tanıtmak istiyorum öncelikle: 5 yıllık evliyim, Türkçe öğretmeniyim ve Alanyada oturuyorum.. Evlendikten sonra ilk 2 yıl korunduk (eşim korundu ) daha sonra bebek istememize rağmen bebeğimiz olmadı doktorlar hiçbir sorun yok dediler ve klomene başlattılar üç aydan sonra ancak kistlerim vardı daha sonra kendi haline bırakalım dedik bitkisel duyduğum birçok şeyi denedim doktora gitmedim ama yıllar geçmeye başlayınca tekrar doktor kapıları aşındırdık ve 6-7 ay öncesinde ard arda iki defa aşılama denedik ve tabi sonuç yine hüsran şimdi ise dualara sarıldım Mevlam ne vakit verir bilinmez ama sizlerde Allah rızası için bir ricam olacak;

Bebeğim olması için 500 kişiye Yasin dağıtıyorum henüz 100 kişi bulabildim bana yardım edebilir misiniz? 1 Yasinde siz okuyabilir misiniz? Yasinin ardından da Hz.Zekeriyanın duasını: "Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” Yani: “Rabbim! Bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin" okuyabilir misiniz?

ALLAH OKUYAN OKUMAYAN HERKESTEN RAZI OLSUN!

Mevlam kimseyi evlat hasretiyle yakmasın

günaydın cnm bende okutuyorum kadir gecesine kadar bitirmeye calışıyoruz senin için yasin okurum sende benim için okursan sevinirim insallah dualarımız kabul olur Amin.

canım Allah razı olsun aldım mesajını ... Allah isteyen herkese bebek nasip etsin Rabbim bizleride büyük hazinesinden nasiplendirsin inşlllllllllllllllllllllll en kısa zamanda ...

aramıza hoşgeldin canım nasılsınız?bende 4,5 evliyim geç evlendim 47 yaşındayım 3 kez gelişemeyen gebelik geçirdim 1 tüpbebek 2 si doğal yolla..sonuç olarak tedavileri bıraktım allaha havele ettim allahıma inanıyor ve güveniyorum o ki ol derse olur...bende sizin için ve hepimiz için yasin okurum sizde benim için okursanız sevinirim..mevlam kabul eylesin ..aminn..saygılarrrr

günaydın cnm bende okutuyorum kadir gecesine kadar bitirmeye calışıyoruz senin için yasin okurum sende benim için okursan sevinirim insallah dualarımız kabul olur Amin.

Allah razı olsun canım ben de 2 gün sonra nasipse abdest alacağım tabiki sana da okurum mevlam kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah

Mevlam ol dedi mi oluyor sana bir örnek vereyim dayımın eşi de 45-46 yaşlarında ve şimdi güzeller güzeli bir kızı var Rabbim hiç ummadığı anda verdi bebeğini inşallah sen de hiç ummadığın anda kavuşursun meleğine ve bizlere müjde verirsin, Allah razı olsun duan için

ben zaten Yasin okuyorum yarina kadar 4 adet senin icin okur ardindanda duayi yaparim. insallah Allah kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…