40 günlük evliyim

Konuyu neden saptırıyorsunuz ki? Mesela ben bekar bir kadınım arkadaşlarımla sürekli espriler videolar atarız birbirimize. Evliyken hiç çıplak erkek videosu fotosu ne ben attım arkadaşlarıma ne onlar bana attı. Boşandıktan sonra geyik yapıp atıyor arkadaşlar ama ben onu da atmam hiç. Çocuklarım var görürse hoş olmaz yani. Bu biraz da yanındaki insanlara olan saygından hürmetinden olmalı. Bir de adamın niyeti geyik olsa arkadaşı evlendin ayıp demezdi.
Ben boşandığım ahlaksızda 1-2 kere görmüştüm. Bekar arkadaşlar espri diye atmışlar sildim galeriye düşmüş demişti. Sonra o videoların olduğu mekanlara gittiğini öğrendim. Göreve gidiyorum diye beni kandırıyormuş! Neyse işte çok temiz değil yani durum
Valla eşimin bir arkadaş Whatsup grubu var. Ortaokul ve liseyi birlikte okudukları arkadaşları. Okul döneminin en iyi okuluymuş. Grupta 12 kişiler ve herbiri kariyerinde zirvede. Saygın başarılı insanlar. Ama bazen dikkatimi çekiyor göz gezdiriyorum baya banel geliyor konuşmaları. Ama bu adamlar sosyal hayatta çok iyi konumdalar. Erkek arkadaş gruplarında seviyesizleşiyorlar. Demek ki öyleler diyorum ben de. Erkek kardeşimin arkadaş yazışmalarında da aynı şeye denk gelmiştim. Onlar da toplumda saygınlığı olan başarılı aile hayatı olan insanlar. O nedenle normal karşılıyorum belki de. Çünkü bahsettiğim 2 gruptaki insanlar da evli çocuk sahibi toplumda saygınlığı olan insanlar. Sapık olduklarına dair de bir emareye rastlandım açıkçası

Ben esinizin yasini merak ettim 23-25 falan gibi bi hissettim ? Hala ergen ergen hareketler bunlar. Bi erkek gec olgunlasiyor maalesef olay sanirim yas da degil , cem yilmazin da dedigi gibi akillariyla degil uzuvlariyla dusunuyorlar. Siz karsiniza alip konusacaksiniz. Ben boyle bir evlilik sirduremem gercekten sen bu evliligin devamini istiyorsan kendine ceki duzen ver , neden bunu yapiyorsun anlat bana eger bu bir bagimliliksa bir iliski terapistine gidebilirsiniz. Durumu gozlemlersiniz ha istegi yok degismeye gonlu yok o zaman hoscakal dersiniz. Kimse kimseyi egitmeye mecbur degil.

E koca adama parmak sallayıp bi daha yaparsan cısss mı diceksiniz anlamadım. Neyse daha fazla bir şey demeyim. Evet aklıma belgesel deyince memeli hayvanların çiftleşme ritüelleri geldi birtek. O kadar da cahilim🥹
ay sen olayı yanlış anlamışsın benim kocam değil o, konu sahibi ben değilim 😧 Allah korusun eşim o kadar seviyesiz değil şükür

Bu satırları ağlayarak yazıyorum. Henüz çok taze yaşanmış bir olay. kimseye anlatamayacağım ama ne yapacağımı bilemiyorum, aklımı oynatacak gibiyim.

40 günlük evliyim, balayında rastgele eşimin telefonunu elime aldığımda instagram keşfetinde değişik kadın içerikleri gördüm. tamamen çıplak olmasa bile müstehcen görüntülerdi. hesap sordum, şöyle dedi böyle dedi. bir şekilde geçti gitti konu. içime sinmedi tabii siner mi. ama yine de hem balayında olmamız hem de evlilik öncesidir diye çok fazla uzatmak istemedim.
bugün yaşananlara gelecek olursak..
yine rastgele kendi eliyle telefonunu verdi. şifresini bile bilmem gülerek şifren ne dedim. söyledi. instagram mesaj bildirimi gelmişti. arkadaş grubundan. gayri ihtiyari tıkladım. sonra biraz kaydırmaya başladım. eşim son derece açık bir kadın videosu göndermiş arkadaş grubuna. bundan bir hafta önce yani biz bir aylık evliyken. onun öncesinde de yine tek seferlik bir fotoğraf göndermiş ne olduğunu göremiyorum. arkadaşı da “oğlum evlendin artık pisleşme” yazmış. hesap sordum, bağırdım çağırdım. açıklama yapamıyor tabii. ama ikinci kez böyle bir şey ile karşılaşmayı hazmedemiyorum. ne yapacağım? tüm güvenim yıkıldı. daha çok yeniyiz, bir ay içinde böyle bir şeyle karşılaşmak aklımın ucundan bile geçmezdi. asla böyle karakterde biri değildi, en azından benim gördüğüm tanıdığım iki yıllık süre zarfında böyle bir şeyine şahit olmadım. elim kolum bağlı, gözlerim şiş.
kadınlık onurum gururum yerle bir olmuş hissediyorum. hadi bir şey izlersin edersin bu bile iğrenç ama arkadaşlarınla neden paylaşırsın, kendine saygın yok bana da mı yok. kafam çok karışık çok kötüyüm.
Maalesef bir kadın için kötü bir durum. İnsan aldatılıyor gibi hissediyor Fakat erkeklerde böyle şeylerden zevk aldığı için hemen bırakamıyorlar. Seninle alakası yok yani durumun. Biz zannediyoruz ki evlenince bütün cinsel ihtiyaçları karşılanacak ve başka kimseye bakmayacak,izlemeyecek. Maalesef öyle değil durum. Burda konu başlıkları var; evli erkekler neden p... İzler gibi. Bazıları "ne var bunda "diyor . Bazıları "bende izliyorum"diyor. Bir kadın bile bunları derken,şu zamanda erkeklerden çok bişey beklemiyorum üzülerek. Ben de çok bakardım telefonuna ama hiç huzurlu değildim. Sonra bıraktım,"amaan banane neye bakıyorsa baksın " dedim. Bence bakmamak lazım , seni mutlu ediyorsa, geri planda ne yaptığı ile ilgilenme boşver. Zamanla bırakır belki de. Bizim evlilik anlayışımız ile onların evlilik anlayışı arasında dağlar kadar fark var. Moralini bozma çok. Erkekler bizden çok farklı yaratıklar ,yapacak pek bişey yok maalesef.😟

Bazılarının yorumu hayli ilginç. Böyle yapmayan hiç erkek yok demişler. 😅 Bizimkiler erkek değil o zaman 😅 Bunları yapan kocaların boş vakti çok sanırsam. Veya arkadaş seçimleri tuhaf.

3-4 sene evvel eşimin, 3-4 arkadaşının bulunduğu guruba yeni gelen birini eklemişler. Eşim telefona bakıp birini aradı. "Ya xxxx i çıkar gruptan, ya beni. Attığı resme bak, birinin eşi görse bizi de öyle sanacak" dedi. Ben de duyunca ne göndermişki? Dedim. "Eşiyle tatile gitmişler ve güneşlenirken kadraja biri eğilmiş, iki bikinili kadın girmiş. Kimbilir kimin eşi veya kızı olaydan habersiz bu çirkinliğe maruz kalıyor. Arkadaki sen de olabilirdin bu da yetmezmiş gibi karısını bizim önümüzde küçük düşürüyor."dedi. Resmi bana bile göstermedi. Ve gruptan adamı tersleyip çıkardılar.

Şu an anladığım bizimki erkek cinsi değil sanırım 😅

Bazılarının yorumu hayli ilginç. Böyle yapmayan hiç erkek yok demişler. 😅 Bizimkiler erkek değil o zaman 😅 Bunları yapan kocaların boş vakti çok sanırsam. Veya arkadaş seçimleri tuhaf.

3-4 sene evvel eşimin, 3-4 arkadaşının bulunduğu guruba yeni gelen birini eklemişler. Eşim telefona bakıp birini aradı. "Ya xxxx i çıkar gruptan, ya beni. Attığı resme bak, birinin eşi görse bizi de öyle sanacak" dedi. Ben de duyunca ne göndermişki? Dedim. "Eşiyle tatile gitmişler ve güneşlenirken kadraja biri eğilmiş, iki bikinili kadın girmiş. Kimbilir kimin eşi veya kızı olaydan habersiz bu çirkinliğe maruz kalıyor. Arkadaki sen de olabilirdin bu da yetmezmiş gibi karısını bizim önümüzde küçük düşürüyor."dedi. Resmi bana bile göstermedi. Ve gruptan adamı tersleyip çıkardılar.

Şu an anladığım bizimki erkek cinsi değil sanırım 😅
Gerçekten işin kötü taraflarından biri de şu: Bu muhabbetleri yaptıkları insanlarla görüşmek zorunda kaldığın zamanlar oluyor. Arkadaşın yerinde ben olsam "Şuna bak karısının arkasından çıplak kadın resimleri gönderiyor ama canım karım diyip duruyor" vs diye düşünürdüm.

Gerçekten işin kötü taraflarından biri de şu: Bu muhabbetleri yaptıkları insanlarla görüşmek zorunda kaldığın zamanlar oluyor. Arkadaşın yerinde ben olsam "Şuna bak karısının arkasından çıplak kadın resimleri gönderiyor ama canım karım diyip duruyor" vs diye düşünürdüm.
Kesinlikle doğru ve karısı için çok üzücü bir durum. Zaten sonrasında bu olay olmadan evvel bizim köpeğin bahsi geçmiş ve o adam "Kızım köpekleri çok sever, getirsem sevebilir mi?" Demiş eşime. Eşim de olur demiş çocuk olunca. Hemen kızını aramış söylemiş.

Sonrasında araya soğukluk girdi ama kız durdurmamış ve adam eşime tekrar rica etmiş. Eşim de "Çocuğun getir bahçede sevsin ama sen dışarıda bekle" demiş.

Adam karısınıda getirmiş, kadında güzel bir kadındı. Sizin dediğiniz gibi düşünüp üzülmüştüm. Bir de kadın "xxxxx güneşte kaldı bahçeye gelebilir mi? "dedi. Eşim de, ben iş arkadaşlarımı evime almıyorum. Siz eşimle durun benim işim var ev de " dedi ve içeri girdi. Oysa ki görüştüğümüz iş arkadaşları var ama onu sokmadı. (Muhafazakar değiliz)

Kadının, o pisliği düşünmesi ile cidden çok üzüldük. İçimden "Bırak çatlasın güneşte" (sıcaklık 50 derece civarı güneşte) diyesim geldi.

Bu satırları ağlayarak yazıyorum. Henüz çok taze yaşanmış bir olay. kimseye anlatamayacağım ama ne yapacağımı bilemiyorum, aklımı oynatacak gibiyim.

40 günlük evliyim, balayında rastgele eşimin telefonunu elime aldığımda instagram keşfetinde değişik kadın içerikleri gördüm. tamamen çıplak olmasa bile müstehcen görüntülerdi. hesap sordum, şöyle dedi böyle dedi. bir şekilde geçti gitti konu. içime sinmedi tabii siner mi. ama yine de hem balayında olmamız hem de evlilik öncesidir diye çok fazla uzatmak istemedim.
bugün yaşananlara gelecek olursak..
yine rastgele kendi eliyle telefonunu verdi. şifresini bile bilmem gülerek şifren ne dedim. söyledi. instagram mesaj bildirimi gelmişti. arkadaş grubundan. gayri ihtiyari tıkladım. sonra biraz kaydırmaya başladım. eşim son derece açık bir kadın videosu göndermiş arkadaş grubuna. bundan bir hafta önce yani biz bir aylık evliyken. onun öncesinde de yine tek seferlik bir fotoğraf göndermiş ne olduğunu göremiyorum. arkadaşı da “oğlum evlendin artık pisleşme” yazmış. hesap sordum, bağırdım çağırdım. açıklama yapamıyor tabii. ama ikinci kez böyle bir şey ile karşılaşmayı hazmedemiyorum. ne yapacağım? tüm güvenim yıkıldı. daha çok yeniyiz, bir ay içinde böyle bir şeyle karşılaşmak aklımın ucundan bile geçmezdi. asla böyle karakterde biri değildi, en azından benim gördüğüm tanıdığım iki yıllık süre zarfında böyle bir şeyine şahit olmadım. elim kolum bağlı, gözlerim şiş.
kadınlık onurum gururum yerle bir olmuş hissediyorum. hadi bir şey izlersin edersin bu bile iğrenç ama arkadaşlarınla neden paylaşırsın, kendine saygın yok bana da mı yok. kafam çok karışık çok kötüyüm.
Rezil herif ya madem şeyine sahip çıkamıyorsun neden evlendin pis sapik

Kesinlikle doğru ve karısı için çok üzücü bir durum. Zaten sonrasında bu olay olmadan evvel bizim köpeğin bahsi geçmiş ve o adam "Kızım köpekleri çok sever, getirsem sevebilir mi?" Demiş eşime. Eşim de olur demiş çocuk olunca. Hemen kızını aramış söylemiş.

Sonrasında araya soğukluk girdi ama kız durdurmamış ve adam eşime tekrar rica etmiş. Eşim de "Çocuğun getir bahçede sevsin ama sen dışarıda bekle" demiş.

Adam karısınıda getirmiş, kadında güzel bir kadındı. Sizin dediğiniz gibi düşünüp üzülmüştüm. Bir de kadın "xxxxx güneşte kaldı bahçeye gelebilir mi? "dedi. Eşim de, ben iş arkadaşlarımı evime almıyorum. Siz eşimle durun benim işim var ev de " dedi ve içeri girdi. Oysa ki görüştüğümüz iş arkadaşları var ama onu sokmadı. (Muhafazakar değiliz)

Kadının, o pisliği düşünmesi ile cidden çok üzüldük. İçimden "Bırak çatlasın güneşte" (sıcaklık 50 derece civarı güneşte) diyesim geldi.
Ay en azından bahçeye girseymiş yazık ben bile üzüldüm :KK70:

Yorumlari okudum tobe bismillah bunu yapmayan erkek yoktur demişler. Lutfen normalleştirmeyin.
Gerçekten iğrenç 🤮 bişey
Eşimde
Erkek grubu da yok instagram da yok. Arkadaşlarida gayet düz.
Bu arada biz kadın arkadaşlarda olarak bel altı cinsel şeyler konuşmuyorsak erkeklerde konuşmasın bi zahmet.

Olayı normal gören sadece ben miyim ya hu
Yani erkek grubunda video atıyorlar birbirlerine. Tipik erkek muhabbeti niye bu kadar abartıp dram haline getirdiniz. Siz kadın arkadaşlarınızla hiç belaltı muhabbet etmiyor musunuz anlamadım ki.
Bazısı da boşan yazmış falan. Yok devenin nalı😵‍💫
Sakamisin yahu
Adam ayini doldurmamis evleneli, nasil bir kafa yapisidirki sizde normal buluyorsunuz

Cok úzúldúm sana.
Esin tam bir pislik, haddini sinirini bildir yoksa yazik olur sana.
Cocuk yapma hatasina dusme hemen

X