40 gün herkes kendine dua edecek. Rızık ve ferahlık için

Kızlar ben amennarasuli yü okurken esnemekten çatladım resmen acaba bu şekilde olan var mı merak ettim
Bazı dualar öyle bir etki yapıyor canım. Mesela ben de ‘la ilahe illallah’ çok sayıda çekerken dilim dönmüyor sanki bazen. ‘Ya Şafi’yi yüksek sayıda okursam dediğin gibi bir uyuşukluk oluyor üzerimde

Vakıa ve yasin hariç okudum.
Yarın abdest alıp tam okucam Allahın izniyle. Allah kabul etsin

Yok kız dua listrlerimiz bitti ya benim gibi boşta kalanlar vardır diye düşündüm günlük okucam ben
Canım cok iyi yapmışsın ben kendimi bu ara cok yorgun hissediyorum cüzü zor yetiştiriyorum inşallah daha iyi hissedince katılırım. Şimdiden Rabbim yuvalarınıza huzur bereket mutluluk bol rızk versin amin

Yaaa kuzum ben bu seferlik buna katilmasam olur mu. ? Baslamadan cikar listeden. Baska dualarim da var. Hepsini okumak cok gelir.. ama baska birsey açarsan etiketle mutlaka canim benim olur mu
Tabi ki canım başka duaların varsa zorlanırsın belki. Zaten listeyi hatırlatma yapmak için yaptım, zorunlu okuma değil. Herkes kendine okuyup denicek. Bakalım okuyanlardan kimsenin bereket ve rızıkla ilgili bi değişimi olacak mı merak ediyorum doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…