4 yaşındaki oğluşum kaykaydan düştü.

ay canım ne yaramazmış senin ufaklık ya. alçıyı kırmış ha pes ya :))) canım ağrı kesici şurp veriyorsun dimi hem biraz uyutur belki. bir de ne aklıma geldi. bir kartonu delgeçle veya başka bişeyle delin. kelebek şeklinde filan olabilir. bi ayakkabı bağcığını verin o deliklerden geçirsin şekil yapsın. bunun tahtadan oyuncağı satılıyor. arı kelebek tırtıl bikaç şekil var tahtanın üstünde. birkaç da ayakkabı bağcığı. benimki pek oyuncakla oynamıyor ama. geçen gün eline almış bağcığ öyle düğüm atıp duruyordu. nasıl yumurcak tvden caillou bakıyormu? bak şu an cnbc e de sünger bob var. nette de var bunlardan bolca. sen rahat edersin

meraba haydeç ben
yeni üyeyim adım fnug bende sakaryalıyım 10,yaşında kızım ikiz 2,5 yaşında ikizlerim var cok gecmış olsun acıl şifalar

çok geçmiş olsun bende sakaryalı fung 10,yaşında kızım 2,5yaşında ikizlerim var

ablacım çok çok geçmiş olsun allahım başka kaza bela vermesin inşallah.yakışıklıda biran önce iyileşir korkma yarın bir gün yine bir yerlere tırmanıp zıplayıp hoplamaya başlar bile...

canım ablacım bir daha geçimiş olsun diyorum.yaramazımı da öp kocammmmmmaaaaaaaaannn

allah acil şifalar versinnn canım çok geçmiş olsunnnn üzülme herşeyde vardır bi hayırrrr allah beterinden saklasın

ah ablacım ah senin oğlan iyileşti bu aradada 3 alçıyı kırdı bense bu başlığı yeni gördüm kusura bakma gerçi bizim topiçte acını seninle elimizden geldiğince paylaştık ama burdada moral vermeyi çok isterdim kusura bakma tekrardan senin afacana geçmiş olsun diyorum yaramazımın yanaklarından öpüyorum rabbim daha başka acı dert göstermesin:asigim:a.s.

Okudugum kadari ile senin oglan dizlik yada kask takmiyordu. Yapmayin arkadaslar yaaa, hani suc sizde demek istemiyorum ama biz Turk ebeveynler olarak kaykay, rollerblade (paten), vb. gibi tehlikeli sporlara gelince biraz vurdum duymaz davraniyoruz gibi geliyor. Allah korumus, verilmis sadakaniz varmis. Neyse okuyan diger arkadaslar belki ornek alirda bir daha boyle kazalar olmaz. Tekrardan gecmis olsun.

canım kardeşim çok teşekkür ederim.inşallah perşembe günü çıkacak alçısı olumsuz bişey olmazsa eğer... biliyorum her zaman yanımda olduğunuzu Şeniz

okudugum kadarıyla 3. alçıyıda kırmış galiba.eger gerçekse beni biri cimciklesin...:1shok: yok canım alçıyı iyi yapamamışlardır.yoksa benim yegen asla 3 alçıyı kırmamıştır...laelaelaelaelae

merhaba haydeç ..arkdaşım ben de yeni gördüm..konuyu..sannırım bugün alçıyı çıkaracaklar..umarım iyi haberlerle dönersiniz.. canım alalh acil şifalar versin beterinden korusun..

canım yeni gördüm geçmiş olsun
inşallah iyidir artık
benim büyük oğlumda bu pazar motoruyla gezmeye çıktı sıcaktan eriyen asfaltta motor kayıyor kendi bir tarafa motor bir tarafa gidiyor allahtan sürekli işleyen kamyonların tırların geçtiği yol oanda boşmuş
yoksa düşünemiyorum bile allah oğlumuz bize bağışlamış hamdolsun dertin sıyrıklarla atlattı kazayı sargılar içinde ama ba da şükürler olsn

.....................................çift mesaj

Son düzenleme:

haydeç yeni gördüm topici, çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun....

Egem geçmiş olsun, Allah yavrularmızı bağışlasın, esirgesin....

allahıma şükürler olsunki bugün alçısı çıktı oluşumun.herhengi bi olumsuzluk yokmuş ama dikkatli olmamız lazım bi müddet..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…