4 yaşındaki oğlumda geçmeyen öksürük:(

Bugün nasıl daha iyi mi öksürüğü azaldımı 🙏
Bugunde vardi uyurken oluyor yatırmıyor cocugu bisolnatur al dedim.esime muadili baska bir surup vermisler insallah ise yarar ayaklarina vick.surdum. bugun birde akfen burun yikama aldirdim.esime bugun yaptik burnundan birsuru sey akti rahatladı biraz insllah bu gece rahay uyur ve iyilesr hmen :KK43:

Oğlum 5 yaşında anaokuluna gidiyor ,aynı sorun bizde de var , kork yıldır sigara içen dedeler gibi kreşe başlayalı beri öksürüyor, şiddeti artıyor azalıyor ama asla geçmiyor , annem cevizin içindeki zarları ayıklamış verdi onları kaynar suya atıp bekletip içiriyorum, öksürük şurupları kullanıyorum +bal zencefil limon karıştırıp içiriyorıum. Propolis çok randımanlı olmasa da içirmeye çalışıyorum ama yok yok yok geçmiyor öksürük kaldı bizde

-loyalty -loyalty çok geçmiş olsun anaokuluna giden bütün çocuklar hasta ve geçmiyor. :KK43: insanın aklına gelmiyor değil acaba başka bir virüs salgını varda söylenmiyor mu bu nedir ya bu zamanki gibi viral enfeksiyon hastalık görmedim🤷‍♀️

-loyalty -loyalty çok geçmiş olsun anaokuluna giden bütün çocuklar hasta ve geçmiyor. :KK43: insanın aklına gelmiyor değil acaba başka bir virüs salgını varda söylenmiyor mu bu nedir ya bu zamanki gibi viral enfeksiyon hastalık görmedim🤷‍♀️
Sağolun.Aynen ben ömrümde oğlumun bir haftada öksürdüğü kadar öksürmedim anlamadım 🤦🏻‍♀️

Domuz gribi salgını var hastanede test verdinizmi influenza testi. Çocuklarda büyüklerde hasta 🥺
Test vermedik en son gittiğimiz dr boğaz spreyi burun spreyi 2 tane de şurup yazmıştı onları kullanıyorum rahatlaması için, bir de işte evde bitki çayları, propolis, karışımlar.. sürekli tatlı kaşığıyla bi karışım ya da şurup içiriyorum çocuk bile anne yeter artık diyor bıktı, geçen bi ara geçmişti öksürüğü diyo ki anne ben artık sadece kendim istediğim zaman öksürüyorum:)

Test vermedik en son gittiğimiz dr boğaz spreyi burun spreyi 2 tane de şurup yazmıştı onları kullanıyorum rahatlaması için, bir de işte evde bitki çayları, propolis, karışımlar.. sürekli tatlı kaşığıyla bi karışım ya da şurup içiriyorum çocuk bile anne yeter artık diyor bıktı, geçen bi ara geçmişti öksürüğü diyo ki anne ben artık sadece kendim istediğim zaman öksürüyorum:)
Gercekten bu degisik bir salgin sanirim Benimki de ufak daha kresede gitmiyor ama bir yerden bulasti. Cocuk artik anne ben hasta degilim.diyor😊 insallah atarlar bu pisligi vucutlarindan

Merhaba hanımlar. Oğlumun gece öksürükleri var yaklaşık 3 haftadır bazen oluyor bazen olmuyor fakat son bir haftadır her gece oluyor. Salı gününe dahiliyeye randevu aldım. Astım alerji olabiliyomuş sanırım geçmeyen kuru öksürük ve çok az hırıltısı var. Gündüz çok normal öksürük yok koşup eğleniyor bi sıkıntı yok fakat gece neden öksürüyo doktor günümüz gelene kadar şunu sormak istiyorum. Aynı durumu yaşayan var mı? Çok fazla terliyo haraketli bi çocuk. Ama gece öksürüğü neden oluyor gıcık tutması gibi artarak devam ediyo🥺
Alerjik bir durum kesin. benim kızım da böyle sürekli öksürüyordu. ilaca başladık azaldı.

Alerjik bir durum kesin. benim kızım da böyle sürekli öksürüyordu. ilaca başladık azaldı.
Doktor alerjik bi durum olsaydı tereyağı pekmez kesmezdi dedi. O günden sonra hiç tekrarlamadı çok şükür ikizide öksürdüğü gece onada verdim kesildi ve uyudu oda öksürmedi sonrasında🥰

X