Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

sabah bir kase k-flakes yedim yarım yağlı sütle
öğlen yoğurtla birlikte bakla iki dilim esmer ekmek

kızlar bugün çok yoğum biradan toplantıya girececeğim büyük ihtimalle bugün gelemem nete yarın görüşürüz

iyi akşamlar
yediklerişm
sabah buğday ekmeğiyle tost bir bardak portakal suyu
öğle misafirliğe gittim.2 küçük poğaça biraz irmik helvası
akşam karnıbahar yemeği,yarım kabak dolması bir kase yoğurt

iyi akşamlar kızlar , kuzucum memeden başka bişey almıyor ağzına diyete ara verdim biraz ama yine de aynı kilodayı hedefim bu hafta kilo almamak
bu arada şebnemcim geçmiş doğumgünün kutlu olsun çarşamba da benim kuzumun doğumgünü,
yasemin tebrik edeirm 3. olmuşsun , devamını dilerim canım

iyi aksamlar kizlar bugün burda tatil oldugu icin ben daha hjafta sonu havasindan cikamadim biraz sacmaladim ama kiloma yansimadi cok sükür yarin tam gaz devam edicem dügün icin biletimi aldim artik kaybedecek bir günüm bile yok dügüne kadar en fazla 55 kilo olmaliyim

tebrikler icin tesekür ederim :) devami gelicek ins

Günaydın şekerler.

Gecen haftaki yarışmamızın 1. cileri şöyle:
1 grup: dilek
2.grup :yasemin
3. grup : çağlayan

hepsini tebrik ederim.

Yasemincim ne zaman düğün.? Senin vereceğine eminim ben. taa nerelerden geldin buraya.

Dilekcim hasta mı kuzun? Minişin doğum günü kutlu olsun demek oda koç burcu.

Bende haftada 1 tartılmaya karar verdim.

günaydin hanimlar

sebnemcim dügün 30 mayisda biletimde 27.sinde evet bende inaniyorum verecegime,tesekür ederim

caglayan cok gecmis olsun canim,üzülme sakin herseyin hayirlisi

polikistikoverdir o tüylenme ve kilo yapıyo bendede aynı sorunlar var tedavisi içinde doğum kontrol hapı veriyolar oda kilo aldırdı bana ve ondan sonra kilo vermek çok büyük sorun oldu bana çok geçmiş olsun

aynen nesrinin dediği gibi oldu polikistik over sendromuymuş.. yasm.. doğum kontrol hapı verdi (bu hap kilo almada ve psikolojiye en az etki eden doğum kontrol hapıymış) birde zayıflamam için günde 2 kere içilecek bir ilaç 2 ay sonrada tüylenme ile ilgili bir ilaca başlıyacağım

dr 6 ay 1 yıl arası iyileşme süresi verdi şeker hastalığı gibi düşün bunu dedi uzun sürede iyileşeceksin.. yani anlayuacağınız uzun süre buralardayım

canim cok gecmis olsun allah beteirnden korusun bak ne güzel tedavisi varmis Allah dermansiz dert vermesin ins

bu arada sabha yediklerimi yazayım
sabah arkadalşlarla khvaltıya gittik tabağımda
yarım yeşil biber
1 yumurta
2 minik beyaz beynir 2 minik parça kaşar peyn
maydanoz
2 dilim domates
1 minik kase bal
ev 2 ince dilim kzıarmış kepek ekmeği yedim

çok gibi duruyo ama tabağımınn pasta tabağı gibi old düşünün

Selam kızlar. Ben gruptan ayrılıyorum. Haftada bir tartılmayacağım artık. bugün itibariyle sıkı bir programa giricem. Eşimde diyete başladı ve 30 nisanda tartılacağız birlikte.
Sizi seviyorum arada gelirim sohbete kabul ederseniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…