Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

4.TAKIM

4.TAKIM
sebnemselayfurkan 69,668,7 / 0,9 / % 1,29)
fguler ( 91,5
hasretim34 ( 67,8 / 65,9 / 1,90 / % 1,80)
dilekruzgar ( 64,6 /63,4 /1,2 /%1,85)
semiha(59.9
chemes ( 54.8/54.3/0.5/%0.91
ırem&Özge ( 75.0 / 75.0 / 0 / %0.0
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek (89.0/87.5/1.5%1.6)
uaydın(77,6

Siz bana acayip bir uğur ve şans getirdiniz hepinize teşekkür ediyorum beni aranıza kabul ettiğiniz için acayip motive oluyorum burda ben a.s.

Bu sabah ki kahvaltım
Küçük bir ekmeğin köşesine tost yaptım
Kocaman bir kupa yeşil çay
Yarım lt'da su içtim şu saat'te kadar
Spor olarak ta bu sabah 24 adet merdiveni 10 dakika boyunca indim çıktım zemuszemus

aramiza katildigin icin biz sana tesekür ederiz canima.s.

aramiza katildigin icin biz sana tesekür ederiz canima.s.

a.s.

ben kendime böyle dişli bir rakip arıyorum kızlar yarışsak böyle birbirimizle daha fazla heyecan yaşacak olmazmı?azıcık çekişmeli ve heyecanlı hakaret etmiş oluruz
varmı benimle yarışmak isteyen sositososito:dance:

.TAKIM
sebnemselayfurkan 69,668,7 / 0,9 / % 1,29)
fguler ( 91,5
hasretim34 ( 67,8 / 65,9 / 1,90 / % 1,80)
dilekruzgar ( 64,6 /63,4 /1,2 /%1,85)
semiha(59.9
chemes ( 54.8/54.3/0.5/%0.91
ırem&Özge ( 75.0 / 75.0 / 0 / %0.0
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek (89.0/87.5/1.5%1.6)
uaydın(77,6 /77,6/0/%0)

dün 75,9 dum bu sabah 77,6 çıktım oysaki akşam 1 dilim kepek ekmeği 1 kase lığt sarımsaklı yoğurt yemiştim sabah heyecanla bi çıktım bu kilo çıktı neden bilmiyorum çok üzgünüm

ama aynı saatte tartılıyorum sonuçta 6,:50 de giyinmeden önce bu sabahta aynı saatte tartıldım bilmiyorum kafam çok karışık 1 hafta boyunca hiç bozmadım tek bir kaçamağım bile yok tuvalete sık gidiyorum şişkinliğim yok günde 800 kaloriden fazla almıyorum diyebilirim merdiven çıkmayada başladım su içiyorum daha napıyımki dün sabah tartılıyorum 75,9 diyorum yarıns abah kesin 75,5 olurum bi çıkıyorum 77,6

dün 75,9 dum bu sabah 77,6 çıktım oysaki akşam 1 dilim kepek ekmeği 1 kase lığt sarımsaklı yoğurt yemiştim sabah heyecanla bi çıktım bu kilo çıktı neden bilmiyorum çok üzgünüm

günaydın canım tartıya çıkarken wc'den önce mi sonra mı çıkıyorsun kıyafetli mi kıyafetsiz mi.bunlarda bir etki vucudunda yorgunluktan kaynaklanan şişlik falan varsa bunlarda etkiler ama bu kadar fark olması tuhaf

yeni aldım tartıyı ve banyoda bi fayans belirledim hep onun üzerinde duruyor aynı yerde tartılıyorum oynatmıyorum bile yerinden

yani canim dün 75.9 cikipda bu sabh yine ayni kiloda olman cok acayip benim tartida bazen öyle yapiyo yani en son tartildigim kiloyu gösteriyo sonra ben yerinden oynatiyorum ynai degisitiriyorum sonra kilo degisiyo sonra yine ayni yerine koyuyorum tekrardan cikiyorum bu sefer degisen kiloyu gösteriyo benim tartida digital bilemiyorum ynai cok tuhaf

tuvaletten sonra hiç üşenmiyorum bütün kıyafetlerimi çıkarıp tartılıyorum sonrada giyinip evden çıkıyorum zaten canım

10 kere çıkıp indim belki inanamadım kaldırıp aynı yerine koydum .. aynı yere koyuyorum çünkü diğer fayansta 200-300 gr fazla çıkıyo bu fayansta daha az çıkıyo ... böle saçmalıklar işte şebeğe döndüm

Banu aynen bende sen gibiyim. Birgün önce 72.8 çıktığım da ertesi gün 75 çıkıyorum. Hiç anlamadım ben bu işi valla.

bir akşamda verdiklerini alamazsın ki helede o yediklerinle çok enteresan bir olay başka bir tartı yokmu birde onda tartılsaydın bizim evde hem dijital hemde diğerinden vardı ben hangisi az gösteriyorsa ona çıkıyordum kafamçokkarıştı

yok canım dieğr tartım bozulduğu için yeni aldım bunu zaten ama bakalım şebnem gelince o en diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…