Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bilmiyorum tatlım yaa inan basım çatlıcak derecede ağrıyo bu aksam kuyumcuya uğramaya calısıcam bi yüz yüze konusalım hem küpelri hala duruyormu ona bi bakayım offf inş duruyordur..

bilmiyorum tatlım yaa inan basım çatlıcak derecede ağrıyo bu aksam kuyumcuya uğramaya calısıcam bi yüz yüze konusalım hem küpelri hala duruyormu ona bi bakayım offf inş duruyordur..

İşte bende onu diyorum canım.
Daha şimdiden sevdiğinin tavrını düşünüyorsun ve başına ağrılar giriyor.
Birde asker psikolojisiyle şimdi üzülür kırılır kırar daha kötü olursun.
Huyunu sen daha iyi bilirsin tabi bence iyi düşün.

hanımlar, size merhaba dedim acilen çıktım sonra. aile akraba faalan kalabalık bi piknik olayı vardı, ordaydım. daha yeni geldim eve yorgunumm. siz çıktınız sanırım, yarın görüşürz artık

kızlar diyetisyenin verdiği listeyi tekrar yazıyorum kimse görmedi diye yerimseniben

lethemciğim umarım piknikte fazla kaçırmadın cumaya 2 gün varyerimseniben

Son düzenleme:
SAHUR.
HAFTANIN 4 GUNU 1 tane haşlanmis yumurta ıstedigin kadar beyaz peynir,ekmek ve lımonlo salata.
HAFTANIN 2 GUNU kepek ekmek arası tost veya sandvıch(peynirlı,cıg sebzelı) zeytin salata.
HAFTANIN 1 GUNU bulgur pılavı yoğurt bol salata.yatmadan 1 su bard sut.** kullanılan ekmekler tam tahıllı kepek yada cavdar.sut ve peynır yarım yaglı olacak.

IFTAR.

2 hurma maksımum 3 bardak su.1 dılım k.ekmegı 1 kase corba 2-3 kasık yogurt yenılıp 10-15 dk beklenıp sonra yemek yenılecek.aksam yemegı ıcın 6 secenegımız var.

1.SECENEK 5 kasık etlı veya nohutlu sebze yemegı.1 kase cacık.bol salata.1 dılım k.ekmegı.
2.SECENEK 4 kasık kurubaklagıl yem.1 bardak ayran.1.5 dılım k.ekmek yada 3 kasık bulgur pılavı.
3.SECENEK 2 baget veya 1 tane but veya yarım tavuk gogsu,1 dılım k.ekmegı,1 bardak ayran
4. SECENEK 5 kasık et sote veya 4 tane kofte 1 dılım k.ekmek 1 kase komposto
5.SECENEK 2 tane dolma ya 7-8 tane sarma 4 kasık yogurt bol salata ekmek yok.
6.SECENEK 1 tane karnıyarık kozleme 4 kasık bulgur pılavı 4 kasık yogurt bol salata

GECE.22.00 den sonra ıstedıgın kadar meyve ve 10 tane badem yada 3 cevız
.2.SECENEK 1 kase sutlu tatlı ve meyve.

meyve ıftarda yemekle bırlıkte yenmeyecek.en 2 saat sonra.yemekler yemek kasıgıyla dolu dolu susuz koyulacak.catalla yavas yenılecek.

lethemciğim umarım piknikte fazla kaçırmadın cumaya 2 gün varyerimseniben

canım 3 köfteyle, bikaç kanat yemiş bulundum malum mangal olayları. ama akşam yemeği yemedim eve gelince, kahve içtim sadece.. ben de cumayı bekliom walla hergün tartılıom ama cuma buraya da yazıcaz ya, aslında size karşı da sorumluluk hissetmek iyi oldu stres oluyorum bişi yerken kaydirigubbakcemile2 eyvahedigeldismile

bu arada kızlar, meyveli soda aldım kahve içmemek için.. (kahve içince yanında bişiler yiyesim gelio:) ama bilmiyorum da meyveli soda çok mu kalorili:S sadesini de hiç içemiorum..

Günaydın herkese.
Dün yediklerimi ekliyorum hemen.
Sabah
Domates, zeytin, peynir, maydanoz, salatalık, buğday ekmek

Öğlen
2 piliç but ızgara, ıspanak graten, 1 kaşık makarna

Akşam
Çorba, bezelye, yoğ. semizotu salatası

Cumayı iple çekiyorum kızlar. Bu hafta dereceye gireceğimizi düşünüyorum.

kızlar hiç bişi demedi hatta yenisini alıcaktım zaten gelince dedi..

Çok sevindim canım.

Canım unuttum eklemeyi ben özür dilerim.
Çok güzel bir menü ama ben yapamam sanırım. Akşamları çok az geldi bana.

bu arada kızlar, meyveli soda aldım kahve içmemek için.. (kahve içince yanında bişiler yiyesim gelio:) ama bilmiyorum da meyveli soda çok mu kalorili:S sadesini de hiç içemiorum..

Meyveli soda cısss canımcım

günaydın kızlar.dün akşam yanlızdım yemekten orucu domates peynir ve çok azda pideyle açtım 15 dk snra patlıcan yemeği ve cacık yedim.arada meyve yedm.sahurda yumurta peynir 5 tane biber benim adımda biberli anaya çıkacak sırnaşık şey tam tahıl ekmeği ve süt içtim.

lethem canım mangaldan daha sağlıklı ne var.ohhh afiyet olsun.meyveli sodanın kalorisi var yanlız.ama sadeninki sıfır.

özge önemli değil tatlım.eve pc geldi gerçi yarın gidiyor ya olsun.aklıma geldi ekleyiverdim.akşam az demişsin ya aslında çokta güzel doyuyorum.hiç aç kaldım diyemem ramazan başladı başlayalı.eşim 2 gündür pide alıyor dayanamayıp azıcık yiyorum oda diyetisyenin listeye göre kaçamak oluyor:sinifsinif:

kızlar günaydınn=)
şaşılcak kadar çok kilo vermişim. ama yarın söylesem daha iyi sanırım.
ve iftardan sonra tartıldıdığımda böleydi. yani tokken ve nerdeyse 2 litre su içmişken=)
takım için bu haftaki mi uygulanıcak yoksa geçen haftadan beri olan mı bilmiyorum.
ama ben geçen haftadan beri çok çok dikkatli yiyorum.
bu arada dünkü iftar menümü paylaşayım.
1 tavuk baget, 1 dilim patetes, bolca salatalık ve domates.
bir parça da pide yedim ve bol bol su ve şekersiz limonata.
sahur da da zeytin ve domates yedim yine bir parça pideyle birlikte.

Prenses ve İnanna bu hafta çok düzenli gittiniz maşallah. Devamı gelir umarım. Sakın salmayın kendinizi.

İnanna canımcım geçen haftaki giriş kilon olacak canım. Maşallah diyorum aman böyle devam etsin.

Bu arada tartılma işini Perşembe iftar öncesi mi yapsak yoksa Cuma sabah mı yapsak. acaba perşembe akşam yapsak kurallara aykırı olur mu ki.

Günaydınlar...

Dün akşam yemeğinde kıymalı makarna ve zeytinyağlı taze fasulye yedim. Birer porsiyon.
Tatlı olarakta yarım porsiyon profiteröl yedim.
Ekmek yemiyorum akşam yemeklerinde filan herzamanki gibi.

Sahurda da Kepek ekmeğine domates maydonoz kaşarlı tost ve doğal portakal suyu içtim. =)

ikisi de aynı hesaba gelmiyor mu?
ikisinde de açız=)

maşallah diyorum.
inşallah böle gider hep.

Özge çok güzel bi konuya değindin. Mesela geçen hafta cuma sabah tartıldım ben.
Normalde de cuma sabahı tartılıyoduk ama akşam yemeğini 7 de 8 de falan yiyoduk.
Şimdi saat 3-4 de gece yemek yiyip tartılıyoruz. ister istemez etkiliyor.
Ben bu hafta perşembe iftardan önce tartılıcam. Bide cuma sabahı tartıılcam. Nekadar fark olucak acaba arada. Kilomuzu yine cuma sabah bildirelim.

selam bayanlar
iremcim bence perşembe iftardan önce tartılmalı :jeyyar: en güzel o zaman oluyo

maşallah diyorum.
inşallah böle gider hep.

İnşallah canım teşekkkür ederim.
ramazanda düzenli spor yapamıyorum:kedi:
artık ramazandan sonra inşallah yapıp vucudumu şekle sokamk istiyorum.
selülit var mı sizler de de?
benim alt baldırımda bile var.:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…