Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Zevcan bu kadar bizi sopalıyorsun hele sen bir al kilo hele sen bir al var ya bittin kızımmmmmm bittin...

Ben kaçıyorum kızlar. İyi akşamlar herkese.

Yarın sabah yeni bir gün başlıyor. Ve bennnnnnnnn size söz veriyorum kaçamak yapamayacağım. Kilo vermesemde almayacağım kızlar.

Öpüyorum kaçıyorum.

CANIM BEN MONTİ YAPMAYA BASLADIM VERMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPICAM SPORDA YAPMAYA CALISICAM GERCEKTEN COK ÜZÜLÜYORUM BU DURUMA HALSİZDE OLSAM ZORLUCAM KENDİMİ..
BU KADAR SEYDEN SONRA ALIRSAM NAPARSANIZ YAPIN BENİİ kaydirigubbakcemile3 ADALETİN KESTİĞİ PARMAK ACIMAZ ..
BIRAKICAM KENDİMİ ELLERİNE ÖZGECİMM sırnaşık şey

nilaycım inan bu gün dünden daha kötüyüm zor hareket ediyorum yürürken basım dönüyo ama azimliyim tatlım yerken yedim de verirken niye sorun cıkarıtıyorum ki..
O yüzden alısmasakda öyle böyle atlatıcaz..
Bence sende aksam menünü corba ve meyveye indir cünkü davetler oldumu azda olsa mecbur yenicek o yüzden yanlız olduğunuzda mümkün olduğunca hafif beslen yapabildiğin kadar spor yap canım..
Yürüdüm diyorsun ama o yürüyüs tempolu olmadığı zamn bi işe yaramıyo malesef vitrin gezer gibi yürümek sadece bedenimizi zorlamak onun yerine leslie ile 2 mil yapsan daha iidi ..

Benim menü belli değil tatlım...
Dışarda olucaz ama ne yaparız nerde yeriz hiç bilmiyorum.
Ama eve gitmek istiyorum gerçekden ama nasıl şimdi olmaz derim bilmiyorum.
Bir şekilde bu üşengeçliği atıcam inşallah.

Tempolu yürüdüm tatlım acayip ter atıyorum...
Bacaklarımın ve popomun yandığını hissediyorum.
Leslieye gelince aşırı istiyorum yemekden sonra yapayım ama kolumu kaldırcak gücüm kalmıyor.Ramazanda hedefim sabit tutmak yoksa sağlığımdan olurum...

Dün bir ara otobüsde acaba şurda bayılıp kalsam biri su verir mi diye geçirdim aklımdan düşün artık halimi o kadar bitkinim...

Görüşürüz ablacım hayırlı iftarlar...:1hug:

güveniyorum sana canım hafta sonu cok dikkatli olacağınıda biliyorum..
şimdiden hayırlı iftarlar ben cıkıyorum artık pazrtesi mutlu mutlu dönerim inş ..
zaten annemlerde gelioo ohhhh ne güzelll
:1hug: opuyorumnanaktan

Bende çıkıyorum canım sanada hayırlı iftarlar diliyorum...
Umarım herşey dilediğimiz gibi olur öptüm...a.s.

yasemıncıgım tebrik ederim.basarını taclandırdım.dıyetısyenın listesını aktarıyorum sıze.umarım ısınıze yarar.

SAHUR.HAFTANIN 4 GUNU 1 tane haşlanmis yumurta ıstedigin kadar beyaz peynir,ekmek ve lımonlo salata.HAFTANIN 2 GUNU kepek ekmek arası tost veya sandvıch(peynirlı,cıg sebzelı) zeytin salata.HAFTANIN 1 GUNU bulgur pılavı yoğurt bol salata.yatmadan 1 su bard sut.** kullanılan ekmekler tam tahıllı kepek yada cavdar.sut ve peynır yarım yaglı olacak.

IFTAR.2 hurma maksımum 3 bardak su.1 dılım k.ekmegı 1 kase corba 2-3 kasık yogurt yenılıp 10-15 dk beklenıp sonra yemek yenılecek.aksam yemegı ıcın 6 secenegımız var.

1.SECENEK 5 kasık etlı veya nohutlu sebze yemegı.1 kase cacık.bol salata.1 dılım k.ekmegı.2.SECENEK 4 kasık kurubaklagıl yem.1 bardak ayran.1.5 dılım k.ekmek yada 3 kasık bulgur pılavı.3.SECENEK 2 baget veya 1 tane but veya yarım tavuk gogsu,1 dılım k.ekmegı,1 bardak ayran 4. SECENEK 5 kasık et sote veya 4 tane kofte 1 dılım k.ekmek 1 kase komposto 5.SECENEK 2 tane dolma ya 7-8 tane sarma 4 kasık yogurt bol salata ekmek yok. 6.SECENEK 1 tane karnıyarık kozleme 4 kasık bulgur pılavı 4 kasık yogurt bol salata

GECE.22.00 den sonra ıstedıgın kadar meyve ve 10 tane badem yada 3 cevız.2.SECENEK 1 kase sutlu tatlı ve meyve.meyve ıftarda yemekle bırlıkte yenmeyecek.en 2 saat sonra.yemekler yemek kasıgıyla dolu dolu susuz koyulacak.catalla yavas yenılecek.

kızlar dalga geçmedik valla yaaa:sinifsinif:...
öyle bi baktım da ne biliim komik geldi işte:kedi:...
biz daha beteriz bilmiyo musunuz?3 kilo verirsek 5 kilo alıyoz-tatlicadiarzu-...
kilo hepimizin derdi,hepimiz çabucak veririz inşallaha.s.

prensen peri liste çok güzelmiş canım yaaa...acaba herkese uyar mıbilmiyorumkismile
ben de yapsam işe yarar mı ki?benneyaptımki

ebtuna canım bence denemende fayda var.en azından 1 hafta sonuc alamazsan bırakırsın.kaybedecegın bırsey yok artı kılo aldıracagını sanmam

Son düzenleme:
selamlar kızlar, sanırım yoksunuz ama olsun :)
akşam yemeğinde bi küçük parça tavukla, çeyrek patates yedim(1dilim). az da yoğurt.
sonra 1 saate yakın yürüdüm. ama eve dönünce 1 kase dondurma yedim:/
kızlar yaa ben ana yemeklerde çok az yiyorum artık, doyuyorum hemen ama çok sık yiyorum ondan sanırım. yemek yiyorum, 1 saat sonra bi meyve, 1 saat sonra bi kahve, sonra yine ana öğün. memnunum da aç kalmıyorum, az yiyorum. ama haftaya cuma tartı ne göstercek bilmiyorum. ona göre bişiler yaparım..

pericim anlayamadığım bir nokta var tatlım diyetisyenin yemekle meyvenin karışmasını neden önermiyor normal öğünlerimde 6 öğünlüklerde istediğim takdirde vermişti bana meyve ve ben meyve hastasıyım

prenses peri deiğin gibi denemek faydalı olur bi şey kaybetmeyiz:))
ama ben bunlardan az yiyorum yaa ne biliim işte kafam karışıyo

ZALIMI canım ılk kez dıyetısyene gıdıyorum.ısın acıgıda aklımada gelmedı neden yemekte yıyemıyorum dıye sormak.bende meyveyı cok sevıyorum ve ara ogunlerde ıstedıgım kadar hatta sutlu tatlinın yanında bıle meyvem var.sanırım dıyetısyenlerın yontemlerı farklıfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…