Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın kızlaarrr opuyorumnanaktan
az önce kahvaltı yaptım, biraz menemen, bi dilim kepek ekmeği, domates salatalıkla..

walla bence bırakmayın grubu da kilo verme inancınızı da, çünkü harika gidiyosunuz. bugün yazdıklarınızı okudum şimdi de, oruçlu olmanıza rağmen çok az yiyorsunuz, kendinizi kontrol edebiliosunuz. bence tam gaz devam. belki spor olayı olmaz ama ramazandan sora verdiklerinizi toparlamak için boll bool vaktiniz olacak zatenn aklinialirimsmile

nekss canım kac yasındasın?annen sana kıyamıyordur ondan bıraz daha dur diye kardesını one suruyordur.hakkında hayırlısı olsun.benım kardesımde askere gıdecek.oda subatta dusunuyor.sımdıden ıcıme oturuyor.nasıl kıyıpta yollayacagız bılemedım.

tamam kızlar bırakmıyorum ama kilo alıyorum haberiniz olsun sürekli uyuyorum ünkü öğlen eve gittim yine uyudum. Sadece iş yerinde ve yemek yerken oturuom sonrasında hep uyuyorum..

Bende öyle düşünüyorum canım ama sesimide çıkaramıyorum.
İki kardeşiz zaten.Hiç evden ayrımadık ikimizde doğru düzgün.
Onun acısı yetiyor zaten.89'luyum canım ben 21 yaşındayım.

tamam kızlar bırakmıyorum ama kilo alıyorum haberiniz olsun sürekli uyuyorum ünkü öğlen eve gittim yine uyudum. Sadece iş yerinde ve yemek yerken oturuom sonrasında hep uyuyorum..

Tabiyki bırakmıcaksın canım.
Ramazan geçsin dört elle sarılıp yine vericez kiloları.
Ramazanda sadece sabit tutmaya çalışalım ki benim hedefim o.

Desteğin için saol canımcım.:1hug:

tabiyki bırakmıcaksın canım.
Ramazan geçsin dört elle sarılıp yine vericez kiloları.
Ramazanda sadece sabit tutmaya çalışalım ki benim hedefim o.

inş tatlım yaa ama neden alıyorum onu anlamıyorumm.. Herkes benim gibi besleniyo bi ben alıyorum aranızda..
Ramazan bitince hırsla devamm..

inş tatlım yaa ama neden alıyorum onu anlamıyorumm.. Herkes benim gibi besleniyo bi ben alıyorum aranızda..
Ramazan bitince hırsla devamm..

Canım öyle düşünme.
Bak bende +2 kilo ile geri döndüm.
Ve sabit tutmaya çalışıyorum.
63'dün en son 65 oldum.
Ve mübarek günlerde düzeni sağlamak gerçekden zor.
Günler uzun ister istemez yemeklere saldırıyoruz şuan canım neler istiyor bir bilsen.
Ve bende oturarak çalışıyorum yani senden farkım yok.
Ne yapıyoruz ramazandan sonra iyice asılıp mezun oluyoruz.

tamam canm kurban bayramına mezun olmam lazım zaten benim ramazandan sonra hızlı bir sekilde bol sporla vericem bu fazlalıkları keske tatili bu kadar uzun süre uzatmasaydım ama azda vermediler ki iznini biririceksin dediler.. Off bilmiyorum yaa tek bildiği artık zayıflamam gerektiiğii...

meyvenull bırakma bence de canım.
burası insanı motive ediyor, insan kendine hakim oluyor.
bırakırsan daha fazla alma riskin var. ramazandan sonra akşamları
yürürsün, leslie yaparsın verirsin çabucak inşallah..

Canım sitres yaptıkça sürekli düşündükçe daha da umutsuzluğa kapılıp iyice salıcaksın kendini.Ramazanda rejim olayını unut.Amaç sadece sabit kalmak.Bunun içinde elimizden geleni yapıcaz.Tatil olayı benide mahfetti düzen yok gençler hep bir arada olunca gelsin kilolar durumu oldu.Ama şimdi ben kilo aldım diye iyice salarsam bu sefer hiç veremem aksine alırım.O yüzden ne yapıyoruz asla vazgeçmiyoruz.Sende sitres yapmıyorsun ve akışına bırakıyorsun.Ramazandan sonrada tam gaz sporla destekliyerek yola devam ediyoruz:1hug:

Öğlen çabuk olduda öğleden sonrası geçmiyor canım.
İşim var ama çalışasım yok.Bende zaman öldürüyorum işde.

hafta başlarında işlerimi hallediyorum ben de.
şimdi yapıcak hiç bişeyim yok.
ramazandan dolayı mıdır nedir artık bu ara durgunuz zaten.
ofisteki insanlar da tatilde.. zaman hiç geçmiyor.

evet tatlım motive ediyor ama bencilolmakda benim kötü hissetmeme sebep oluyor cuma günü benm yüzümden sonuncu olmanızı istemiyorum sadece bu bırakmak istememin sebebi..
Ramazan bı gecsin cok sıkı rejım yapıcam tabi sporda bu arad bende leslie yokk ondan kendim bişiler yapcamm..

VAZGECMEK YOK ANLASTIKK :1hug:

NEKSS annelerın gozunde hıc buyumuyor cocuklari.hersey gonlune gore olsun.MEYVENULL cok fazla dusununce takılıp kalıyorsun.canını sıkma elınden gelenı yapınca sonuclarını goreceksın emınım.

NEKSS annelerın gozunde hıc buyumuyor cocuklari.hersey gonlune gore olsun.MEYVENULL cok fazla dusununce takılıp kalıyorsun.canını sıkma elınden gelenı yapınca sonuclarını goreceksın emınım.

Amin canım hepimiz için inşallah.

Zevcan kesinlikle vazgeçmek yok.
inanna85 burda çoğu kişi oruç tutmuyor ama tutanlarda aynen bir halsizlik söz konusu.
Kimsenin çalışası yok geçicek inşallah.

Zevcan yazılarını okudum sanırım benden küçüksün bir abla olarak tavsiyem hemen ümitsizliğe kapılma sen inancın için niyet ediyorsun , 1 /2 kilo alsan bile şurda max 1 ay sonra geri verirsin tatlım ...Kaldı ki daha oruç tutmaya başlayalı 2 gün oldu bence düzene girer ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…