4 senelik hasret bitti şükürler olsun

CiciliBicili

kalbim 'ege' de kaldı:))
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
640
9
kızlar hala inanamıyorum şoktayım adetim 2 gün geçince idrar testi yaptım ve çok net 2inci çizgi çıktı buna inanmayıp bida yaptım aynı şekilde sabahtan beri testlere bakıp bakıp aglıyorum ama hala kendımı tam hazırlamak istemiyorum yarın doktora gidecem nolur dualarınızı esirgemeyin bebegim saglıklı olsun çok korkuyorum bir aksilik olacak diye ilk bebegimim 2 .5 aylıken kaybettim allahım inş. bunu bana bagışlar

ve özellikle size sölemek istedigim kısalr stres yapmayın biliyorum zor ama biz yaz sonu tüp bebek tedavisini başlıyacaktık oyüzden kendimi çok rahat bıraktım 2 ay hiç dikkat etmedim ve kendiglinden oldu şükürler olsun darısı tüm isteyenlerin başına dualarım tüm kabimle sizinle bu hasretin ne zor oldugunu çok ama çok ii biliyorum:ecrin_bebek:

süper bi haber ya rabbim inş tamamına erdirir ilk bebegini niye kaybettin canım...daha sonra cok gec mi hamile kaldın ..

çok güzel bi haber gözünüz aydın Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıklı bi şekilde kucağına alacağın günlerde gelir

canım gözün aydın.Allah tamamına erdirsin.Sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah

süper bi haber ya rabbim inş tamamına erdirir ilk bebegini niye kaybettin canım...daha sonra cok gec mi hamile kaldın ..
ilk bebegimi kalp atışı durdugu için kaybettiim 2 sene sonra şimdi çok şükür oldu sonunda
çok güzel bi haber gözünüz aydın Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıklı bi şekilde kucağına alacağın günlerde gelir

canım gözün aydın.Allah tamamına erdirsin.Sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah

hepinize çok tşkler arklar allah tüm istiyenlere tatısın bu duyguları hala tam sevinemiyorum yarın inş kalp atışını duyarsam rahatlıyacam

tebrik ederim...sağlıcakla gelir inşallah...:Saruboceq:

canım tebrikler allah tamamına erdirsin..

tebrik ederim
Allah saglikla kucaginiza almayida nasip etsin insallah

Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin a.s.

kızlar hepinize tşk edrim iyi dilekleriniz için
dün doktora gittim bebegimi gördüm daha çok küçükmüş 4+2 günlük kalp atışını duyamadık henüz ama doktor herşey normal dedi çok şükür umarım hiç bir zorun çıkmaz
saglıcakla gelir bebegim rabbim tüm isteyenlere tatırsın bu duyguyu inş.:Saruboceq:

sorun neydi tğpbebek yapıalacaktır.
hayırlısı ile kucagına alırsın bebişini canım..darısı bizlerin başına..bende istiyorum ilk evlendigim günden bu yana..4 yıldır.nasip kısmet stresden uzak durrrrr

Tebrik ederim canım...
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...
Darısı tüm bebiş isteyenlerin başına...

hayırlı olsuunnn :)
sagol canım
canım benim bende 4 seneden beri hiç korunmadım bizde sorun yoktu belirlenemiyen infertilite dendi gittigim her doktor psikolojik dedi gerçekten öyleymiş tüp bebk yaptıracam diye kendimi çok rahat bıraktım hiç ummadıgım anda rabbim ödüllendirdi ama hiç isyan etmedim hep vardır bi hayır dedim çok şükür inş allah kucagıma aldıgım günleride gösterir darısı sana ve tüm isteyenlere inş.
Tebrik ederim canım...
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...
Darısı tüm bebiş isteyenlerin başına...
sagol canım amin allah seninkinede hayırlı ömürler versin
sağlıkla kucağına alırsın inşallah, darısı başımıza
sagol canım hayırlısıyla rabbim sizede nasip eder inş.
ha bide çevremde duydugum kadarıyla bu sene çocuk senesi diyolar tüm isteyenlere inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…