4 senelik hasret bitti şükürler olsun

teprık ederım canıma.s.saglıklı sıhatlı hayırlı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın rabbım.darısı benım ve benım gıbı ısteyenlerın basına.:Saruboceq:

kızlar hala inanamıyorum şoktayım adetim 2 gün geçince idrar testi yaptım ve çok net 2inci çizgi çıktı buna inanmayıp bida yaptım aynı şekilde sabahtan beri testlere bakıp bakıp aglıyorum ama hala kendımı tam hazırlamak istemiyorum yarın doktora gidecem nolur dualarınızı esirgemeyin bebegim saglıklı olsun çok korkuyorum bir aksilik olacak diye ilk bebegimim 2 .5 aylıken kaybettim allahım inş. bunu bana bagışlar:emir_bebek:

ve özellikle size sölemek istedigim kısalr stres yapmayın biliyorum zor ama biz yaz sonu tüp bebek tedavisini başlıyacaktık oyüzden kendimi çok rahat bıraktım 2 ay hiç dikkat etmedim ve kendiglinden oldu şükürler olsun darısı tüm isteyenlerin başına dualarım tüm kabimle sizinle bu hasretin ne zor oldugunu çok ama çok ii biliyorum:ecrin_bebek:

inşallah, meleğin seninle kalacak... cicili bicili bir meleğin olacak :))
Aynen senin de dediğin gibi, biz de artık yavaş yavaş enjeksiyon ve tüp bebek fikrine kapılmıştık artık... bu fikirle heralde, kendimi bıramışım... Bir baktım bu ay gebeyim.

Çok iyi anlıyorum seni... için içine sığmıyor... patlamalar oluyor içinde...
Allah tamamına erdirsin inşallah.

tbrk ederim cnm gözünaydın alkisalkisalkis
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini :Saruboceq:

cicilibicili arkadasım tebrık ederım,vala boyle hamıle haberlerı duyunca cok sevınıyorum sırf moral bulmak ıcın bu topıge gırıyorum,Rabbım bebek yolu gozleyen herkese cok bekletmeden versın inş:Saruboceq:

canım gözün aydın, allah bebeğini sana bağışlasın. Sorunsuz hamilelikler ve hayırlı doğumlar diliyorum herkese :)

CiciliBicili, çok sevindim senin adına demekki bu işlerde en önemli şey kafayı takmamak ve stres yapmamak. Kendiliğinden gelivermiş bebişiniz. Allah hayırlı hamilelik ve doğum nasip etsin inşallah...

canim gözün aydin rabbim saglikla sihatle melegini kucagina almayi nasip eder insallah:nazar:

darisi tüm isteyenlerin basina:Saruboceq:

tebrikler canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ve darısı bizlerin başınakaydirigubbakcemile

kızlar hepinize tek tek tşk ederim beni çok mutlu ettiniz dileklerinizle rabbim tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin bu duyguyuopuyorumnanaktan yarın kalp atışını duymaya gidecez ilk defa ilk kontrolde duyamamıştık inş. bi sorun olmaz çok korkuyorum :emir_bebek:

X