4 sene sonra gebelik bos gebelik olabilir mi?

diidiidiidii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2024
19
10
Merhabalarrr sat dan 2 gun gecince test yaptim silik cikti sonra bu tarihleride kan verdim
15-09 132,19
16-09 178,2
18-09 445,6
20-09 945,6
Doktor suan icin birsey demedi gec dollenme dedi ultrasonla bakildi kesemiz goruldu ama kesenin bos olmasindan asiri derecede korkuyorum biz 4 senedir evliyiz ve ilk defa hamile kaldim ve kendiliginden cok sasirtici bir sekilde. Bebisin kesesini de ekledim kafam rahat ve sesiz oturamiyorum sat 14 eylul 4 sene sonra da mucizevi sekilde olunca kafamda deli deli sorular 30 eylul e kadar da sakin sakin bekleyemicem sizin yorumunuzu bekliyorum

Eklentiler

• IMG_7662.png
    512,6 KB · Görüntüleme: 12
6 7 hafta gibi götürürsün kese çok küçük görmen için burda 4 haftalık gibi kese var sabret değerlerin iyi artmış şuan boş gebelik demek için erken

6 7 hafta gibi götürürsün kese çok küçük görmen için burda 4 haftalık gibi kese var sabret değerlerin iyi artmış şuan boş gebelik demek için erken
Aynenn cok erken ama dusunmekten de duramiyorum 30 eylulde kalp atisini duyabiliriz dedi doktor ama iste dusunceleri de durduramiyorum maalesef bu bos gebelikte vs kan degerin fazla yukselmedigini vs soylentileri var o dogru midir?

Aynenn cok erken ama dusunmekten de duramiyorum 30 eylulde kalp atisini duyabiliriz dedi doktor ama iste dusunceleri de durduramiyorum maalesef bu bos gebelikte vs kan degerin fazla yukselmedigini vs soylentileri var o dogru midir?
Olabilir az yüksebilir ama seninki iyi 2 güne bir verip ona göre artışa bak 2 katı artması lazım bugün 200 ise 2 gün sonra 400 veya 400 üstü oluyo genelde bende aynı şekildeydim ama şuan hamilesin ve stres çocuğu etkiler

Haklisin yorumun icin cok tesekkur ederim

Ne demek canım kafandaki tüm kötü düşünceleri at pozitif düşün sonuç iyi olcaktır inanıyorum ❤
Ay inshallahh dua ede ede beynimde dualar geciyor habire bizim 4 sene cocugumuz olmadi hic de korunmadik en basindan beri boyle birden shok karsima gelince ister istemez endise icindeyim biraz unutmaya calisyorum bu sefer aile uyeleri basliyor aman hamilesin yat uyu aman hamilesin sunu yapma asiri sinir oluyorum hic de belirtim yok duygusallik disinda demin canim birsey cekti esim de nerden bulacam onu simdi dedigi icin 3 saat agladim ozur diledi gitti aldi geldi simdi düşününce bunun icin mi agladim diyorum duygularim da karma karisik allah hayirlisi neyse onu versin yasatsin allah ne eylerse guzel eyler

Bende olur olmadık şeylere ağlıyorum bende de var zaten belirti her zaman olmuyo ara ara şuan bende de yok zaman zaman oluyo sma sende yat dınlen en iyisi bu zamanlar güzel zamanlar ama endişe yapıcak bişey yok kalbini temiz tut Rabbimin dediği olur ❤

Cansin aynen oyle bekleyecez 10 gun sukur kalbim cokcok rahat ama beyin susmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…