4 kilo vermek

İnsdulin direnci ve polikistik overi olan arkadaslar, Gi diyeti yapin,metin ozata Gi diyeti kitabini alabilirsiniz ,
Birde ip atlayin hergun yarim saat
Ben bu sekilde bir ayda 7 kilo verdim
Herkese kolay gelsin

İnsdulin direnci ve polikistik overi olan arkadaslar, Gi diyeti yapin,metin ozata Gi diyeti kitabini alabilirsiniz ,
Birde ip atlayin hergun yarim saat
Ben bu sekilde bir ayda 7 kilo verdim
Herkese kolay gelsin
Canimmm ben normalde cok zayiftim bekarken 48dm ve hic kilo almazdm ekmekle pilav makarna yerdm ama almazdm evlendm pko hormon bozuklugu cikti bende ve 63 oldum gobek falan sence bu dediklerinden mi bu kadar oldum ben

Ekmeği sadece sabah ye 1-2 dilim.
Öğleyi hafif tut acıkırsan yoğurt ye mesela ben canım tatlı isterse yoğurdun içine şeftaliyi minik minik doğrayıp birazcık yaş üzüm atıp yiyorum güzel oluyor
Akşam yemeğini erken ye sonrasında şekersiz çay kahve haricinde birşey tüketme
Haftada 1 kilo gidiyor

Çok kolay. 1 ay dişini sıkıp Karatay usulü beslenip, haftada en az 3 gün yürüyüş yaparak çok rahat 4 kilo verirsin. Hatta fazlasını.

Canimmm ben normalde cok zayiftim bekarken 48dm ve hic kilo almazdm ekmekle pilav makarna yerdm ama almazdm evlendm pko hormon bozuklugu cikti bende ve 63 oldum gobek falan sence bu dediklerinden mi bu kadar oldum ben
Malesef. Pko ,insulin direncine yol aciyor yani aclik kan sekerin normalken tokluk sekerin yukselir ,bu nu engellemek icin glisemik indeksi dusuk beslenmek gerekiyor ,gi diyeti bunu sagliyor ,
Malesef ayni sorun bende de mevcut ,seni cok iyi anliyorum

Selam kizlar umarim hepiniz iyisinizdir.Boyum 1 67 kilom 60.2 cocugum var sezeryan oldugu icin karin ve bel bolgemde fazlaliklar 5 yildir gitmiyor.Ha bugune dek sikiya gelip duzgun bi diyet yapmadim.Ama artik bu durum beni cok rahatsiz ediyor acil 4 kilo vermeliyim ama nasil
Şoklama diyetleri var iraden varsa 1 haftada 4 kilo bile verebilirsin
Ayrıca bölgesel hareketler var onlarıda yapmalısın

X