4.kez aşılama, sizde ki belirtiler nelerdi kaçıncı gün öğrendiniz

Hasber

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
299
146
23
Merhaba hanımlar öncelikle Rabbim hamile bayanlarımıza kolay bir doğum nasip etsin inşallah isteyen dileyen herkese de en hayırlısından en kolayından nasip etsin inşallah ben 4.kez aşılama yaptırdım bugün 12.gün hafif kasık ağrısı var ve hafif göğüs ağrısı var ayakta çok durduğum zaman başım dönüyor umarım psikolojik değildir belirtiler bunlar sizde durumlar nasıl belirtileriniz neler kaçıncı gün test yaptınız yada kan vediniz dualarınızda bulunmak dileği ile her şeyin hayırlısı olsun

En iyi cevap
Merhaba bende aşılama yaptırdım çok şükür şuan hamileyim 17. Günümde erken gebelik testinde çıktı 15. Gün yapmıştım çıkmamıştı çok üzülmüştüm 17. Gün tekrar yapmak istedim pozitif silik şekilde erken gebelik testinde gördüm kan verdim adetime...
Ca
Yumurtam kendiliğinden çatlıyordu diye çatlatma iğnesi yapmadım ben ilaç kullandım erken çatladı

Amin İnşallah Allah razı olsun çok sağolun ne kadar şükretsem az Rabbim canı gönülden isteyen dileyen herkese versin inşallah hayırlısı ile

Ca

Yumurtam kendiliğinden çatlıyordu diye çatlatma iğnesi yapmadım ben ilaç kullandım erken çatladı
Bende pcos var gonalf kullandım büyümesi için ilk başta direnç gösterdi büyümedi doz artırdık şuan 16 mm oldu çatlatma iğnesi yapmazsam kiste ceviriyor pcos devlet hastanesi olduğu içinde haftasonu kapalı oluyor çatlatma iğnesini yarın yapacak olsam bile 36 saat dolması cumartesiye denk geliyor ama doktor hesaplamıştır diye düşünmek istiyorum catlatma iğnesi etki süresinden önce yapmak istemez inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…