Makyaj Ürünleri 4. Hayvan Temali Yarisma Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

temaya uygun en carpici makyaj sizce hangisi?

• 1. yarismaci

OY: 41 7,2%
  • 2. yarismaci

OY: 20 3,5%
  • 3. yarismaci

OY: 8 1,4%
  • 4. yarismaci

OY: 155 27,3%
  • 5. yarismaci

OY: 7 1,2%
  • 6. yarismaci

OY: 116 20,5%
  • 7. yarismaci

OY: 83 14,6%
  • 8. yarismaci

OY: 23 4,1%
  • 9. yarismaci

OY: 0 0,0%
  • 10. yarismaci

OY: 6 1,1%
  • 11. yarismaci

OY: 4 0,7%
  • 12. yarismaci

OY: 33 5,8%
  • 13. yarismaci

OY: 1 0,2%
  • 14. yarismaci

OY: 3 0,5%
  • 15. yarismaci

OY: 16 2,8%
  • 16. yarismaci

OY: 48 8,5%
  • 17. yarismaci

OY: 3 0,5%

• Ankete Katılan
    567
  • Anket Kapalı .
ayy zor seçtim valla süpersiniz kızlar yaaalkisalkisalkisalkisalkisalkis
oyumu 4 e kullandım,hadi bakalım hakeden kazansın:lepi:

herkes kaçıncı olduğunuda yazmış sanırım
bend eyazayımm

BENDE 8 NUMEROYDUMM...

BANa oyunu kullanan arkadaşlara ve yarışma cı arakdaşlara teşekür ederimm..
herkes iyi iş çıkarmışş..uğraşlar fazla olmuş güzel bir yarışma oldu herkesin eline sağlık..

ya kızlar bir dahaki yarışmada makyajların altına yapan kişi adını da yazsın.ben tanıyamıyorum.oy vermekten çok acaba bu kim olabilir diye 2 saat düşünüyorum.valla ben hepicinizi seviyorum muhahaha:roflol:

askito ben çok beğenmiştim ilk gören oalrak vee çokk emek harcanmış canımm..nasıl temiledin bilemiyorum ama zor olmuştur eminim tebrilerr..

saol teknom ama yetmemis :sinifsinif:
olsun bende annemin birincisiyim :)) her gün arayip yarisma ne oldu diyor :roflol: hala ümitlii canim benim :CüvCüv:

olsun bende annemin birincisiyim :)) her gün arayip yarisma ne oldu diyor :roflol: hala ümitlii canim benim :CüvCüv:

yazıkk kadınaa dert olmuşşşşş:sinifsinif:benim annemdeee çitayı çzidiğimdee olmuş mu dedim olmuşşş ne bu aynı maymuna benzemişsin allahın şaklabanıı seni demiştiii kaydirigubbakcemile3benn ne annemin ne bi bi kişinin birincisi bile olamamışımm kk nın sndan birincsiyim amaaakaydirigubbakcemile3

arkadaşlar ben de oyumu kullanmak için girdim sadece canlarım yarışmadan sonra açıklayacaammm:))))))))))))))

hepinizi bol bol öpüümmm

sen benimde gönlümün birincisiin ikincisi de meraklı 3üncüde ben :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

yazıkk kadınaa dert olmuşşşşş:sinifsinif:benim annemdeee çitayı çzidiğimdee olmuş mu dedim olmuşşş ne bu aynı maymuna benzemişsin allahın şaklabanıı seni demiştiii kaydirigubbakcemile3benn ne annemin ne bi bi kişinin birincisi bile olamamışımm kk nın sndan birincsiyim amaaakaydirigubbakcemile3

benim ikincim oldunnn:eek:a.s.

X